Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość arata

Zdradza mnie mąż - czy wynająć detektywa?

Polecane posty

Gość werka991
Jeśli chcesz mieć dowody przeciwko mężowi w sądzie to myślę, że warto pomyśleć o zatrudnieniu detektywa. Ja słyszalam, że bardzo skuteczny jest prywatny detektyw Lublin - http://wiszniewski.net/ Może zgłoś się do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw jak najbardziej- kilka dni i masz kawę na ławę. A jak już wynajmować to patrzeć na skuteczność nie na cenę bo tutaj nie ma czasu na pomyłki. Panią Skrzypek z Wrocławia zdecydowanie polecam. Pomogła mojej znajomej w podobnej sprawie bardzo szybko i skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.detektywtrelka.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona zachowywała się w podobny sposób, bardzo mnie to martwiło. Również często wspominała o jednym koledze z pracy, co też zapaliło czerwoną lampkę w mojej głowie. Za namową znajomego skorzystałem z usług http://www.detektywi.szczecin.pl/ , których poprosiłem o śledzenie żony. Nie myliłem się, w jeden dzień przyłapali ją na zdradzie z koleżką z pracy! Usługa kosztowała mało pieniędzy, ale ile nerwów... bardzo im dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja najpierw bym popytała np w InfoDetect jaki jest koszt takiej usługi i pytanie co chcesz potem z tymi informacjami zrobić? czy przydadzą ci się przy rozwodzie, czy tylko dla ciebie? ja bym szukała dowodów po to żeby przeprowadzić rozwód z orzeczeniem o winie i puściła wtedy gościa w skarpetkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego co zrobisz jak się upewnisz. Jeśli planujesz mu wybaczyć (szkoda się oszukiwać) to szkoda kasy. Jeśli jednak bierzesz pod uwagę rozwód to potrzebujesz dobrych dowodów - wtedy warto zaufać detektywowi. Jeśli jesteś z okolic Poznania to polecam Ci to biuro detektywistyczne http://prywatny-detektyw.net/ miałam z nimi do czynienia i bardzo mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż walczył o opiekę naprzemienną, ale zatrudniłam detektywa www.aniolkrupski.pl i dowiedziałam się po fachowej obserwacji, w jak beznadziejny sposób ex dba o synka. Totalna nieodpowiedzialność i olewka (nie chcę za bardzo zdradzać szczegółów, bo wolę pozostać anonimowa). Jestem zadowolona, że się zdecydowałam. Teraz sprawuję opiekę nad synkiem. Oczywiście nie blokuję widzeń z ojcem, ale teraz wszystko jest na moich warunkach. Poszliśmy na ugodę po przedstawieniu materiału od detektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz tego rodzaju podejrzenia i chciałabyś zdobyć dowody zdrady męża to skorzystanie z usług biura detektywistycznego będzie najlepszym rozwiązaniem. Ja ze swojej strony polecam firm Secret Spy http://www.secretspy.pl/. Mają swoje siedziby we Wrocławiu, Poznaniu i Lesznie. Profesjonaliści, rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia a dodatkowo są bardzo skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się nawet nie zastanawiała tylko brała detektywa. Rozmowa szczera to jest jakieś rozwiązanie ale przecież on może się nie przyznać do wszystkiego. Skontaktuj się z tą wymienioną tutaj już panią Skrzypek. Ona naprawdę daje rady w takich sprawach także na pewno szybko pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mąż zakomunikował mi a raczej wykrzyczał, że chce rozwodu i całego majątku byłam załamana i przerażona. Mąż chciał abym wyprowadziła się z mieszkania i sądził, że cały majątek należy się jemu tylko dlatego, że więcej zarabiał. Mi detektyw akurat bardzo pomógł w tym czasie, a raczej kobieta detektyw. wiedziałam, że mąż coś ukrywa przede mną więc zleciłam jego obserwację. Kobieta detektyw uspokoiła mnie i ustaliła, że mąż ma kochankę. Dostałam zdjęcia i mogłam iść do sądu walczyć o swoje. Więc polecam kobietadetektyw.waw.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma korzystała z pomocy detektywa w podobnej sprawie i detektyw Skrzypek bardzo jej pomogła. Zdobyła dowody na zdradę dzięki czemu w sądzie miała łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legenxx
Czasami detektyw jest najlepszym rozwiązaniem, ja mam dobre doświadczenia z panem Tomaszem Aniołem . Bardzo dyskretnie prowadzona obserwacja syna, nie było szans żeby się zorientował że ktoś ma na niego oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataaaG
Według mnie detektyw to dobry pomysł. Ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się nad tym. Sama miałam kiedyś problem i bardzo pomogła mi agencja detektywistyczna http://www.miklas-nowicki.pl/ , bardzo mi pomogli także mogę Ci polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirko321
Według mnie detektyw to zawsze jakaś alternatywa i na pewno nie ta zła tylko ta lepsza wersja ! https://www.spy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobną sytuację i dzięki pomocy pani detektyw Skrzypek moje podejrzenia co do męża potwierdziły się. Zebrała bardzo szybko niezbite dowody na zdradę, które później użyłam na rozprawie w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co wywalać kasę na detektywa i włóczyć się po sądach? Wystarczy obić ryja kochance i problem z głowy. Gwarantuję, że mąż nie będzie jej bronił, tylko mu ulży i jeszcze podziękuje za to, że szmacisko wreszcie się odwaliło od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mimo, że wątek jest już "wiekowy" postanowiłem się wypowiedzieć. Może komuś się przyda. Ja wynająłem detektywa i z perspektywy czasu uważam, że był to świetny ruch. Wystawili mi moją byłą już żonę "na tacy". Gdyby ktoś szukał sprawdzonej firmy to polecam https://agencja-focus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupić sprzęt szpiegowski i śledzić, na www.techa.pl maja dobry sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynając detektywa, nie bawić się w nic na siłe samemu, odpowiednia osoba zrobi to porządnie. polecic moge pawła rudnickiego, albo dzwonarka, matuszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł Rudnicki najlepszy gość w swoim fachu. Wynajęcie detektywa to bardzo dobry pomysł, a przede wszystkim bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jest ten detektyw rudnicki bo wiele osób go poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargoDia00
Ja polecam Detektyw Skrzypek. Nie należy do najtańszych, ale na pewno do najskuteczniejszych. Dzięki niej uwolniłam się od toksycznego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudnicki z Warszawy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×