Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królowa jest jedna

zlikwidować powód wstydu

Polecane posty

Jak tam dziewczynki? Cicho, nic nie piszecie... Dziś miałam "ciężki" dzień ale nie jest źle. Trzymam się jakoś i nie czuję głodu a dziś mało co jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
Ja bylam na uczelni od 10 do 17 i przez ten czas zjadlam tylo jabłko, wiec postępy ;) Poza tym do przodu, bo 4 z egzaminu ;) Od samego stresu mozna pewnie zrzucic pare kilo! Wieczor spedzony z Nim. tak bardzo chcialabym nie mie kompleksow, gdy mnie dotyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kredkaa
No mi też udało się nie podjadać wczoraj, znaczy się sukces malutki odniosłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Gratuluję pomysłów na dietę typu 'przez pół dnia tylko jabłko' i 'dziś mało co jadłam'. Przy takim podejściu faktycznie po ślubie będziecie spaślaki, jeśli nie przed ślubem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
kolorowa kredkaa super,takimi malymi kroczkami dojdziemy do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kredkaa
wwrrr- oj nie nie :) Ja nie z tych co żyją o "suchej kromce" cały dzień. Po prostu omijam zakątki kuchenne pomiędzy posiłkami;) A jeśli o ślub chodzi to był kilkanaście lat temu;) Dziewczyny jak dzisiejszy dzień? królowa - gratuluje czwórki!! Czyli jeden stres masz z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolowa Elzbieta
Witam Kolezanki. Ja od dzis mam taki plan aby przez nastepne 4 tygodnie zrzucic 6kg, czyli 1,5 kg na tydzien. Mysle ze jest to w miare racjonalne odchudzanie, nie za szybko nie za wolno:-) Moja dieta bedzie opierac sie przede wszytskim na odrzuceniu wszelkich macznych przetworow(pieczywo makarony etc.), slodyczy, alkocholu oraz napojow gazowanych.Dolaczam do tego ostatni posilek przed 18 i nie jedzenie wiecej jak 800-900 kcal dziennie. Mysle ze powinno sie udac. Za tydzien czyli 3 lutego dam znac czy ubylo 1,5 kg. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci, bo wiosna tuz tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się uda. Mamy motywacje :) dziś ciąg dalszy mojej głodówki. Przyznam że (chyba pisałam wcześniej) zależy mi na utracie ok 10 kg może być 8 do wiosny to mniej wiecej 3 kg miesiecznie. Zobaczymy jak bedzie. Znacie jakieś sposoby zabijania głodu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa jest jedna
Krolowa Elzbieta - jestesmy z Toba! ja na zabicie głodu pije wode albo zjadam jakis owoc, ewentualnie takie ciastka LU GO, zazwyczaj pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :D Bede próbowała ja zazwyczaj też włąśnie pije wodę albo coś niegazowanego. Czasem zjadam batoniki fitness jeden ma ok 90 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
monkey ile masz lat? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
tak jak ja :) tez masz ten dyskomfort przy rozebraniu sie przed chlopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja mieszkam z moim chlopakiem juz jakis czas i teoretycznie podobam mu sie taka jak jestem... jednak ja widze swoje ciało :) mam lustro... i czuje pewien dyskomfort ze nie jestem ładniejsza, szczuplejsza i leciutka :) rozumiesz mnie? :) Czasem dla zartow mi wytyka to i tamto (odnosnie mojego ciałka) chociaz nie jestem jakimś grubaskiem ale jestem przy kości... Wiec chyba cos to musi znaczyc. Wczesniej przed wakacjami moja waga to 52 kg a teraz 60 wiec jest roznica... a wtedy nie miałam z jego strony zartow na temat mojego ciałka :D czyli jednak cos musi w tym byc ze zarty zaczely sie jak przytylam. Chciałabym osiagnac wage 50 i wiem ze wtedy bede sie dobrze czula i wiem ze bede dobrze wygladala. Nie chce lata spedzic naszac dlugie spodnie bo niestety nie mam w sobie na tyle odwagi aby majac tu i tam za duzo nosic krotkie spodniczki czy szorty... Tak wiec tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolowa Elzbieta
Witam Kobietki:-) Tak sobie mysle ze dobrze ze za siebie bierzemy sie teraz, kiedy mozna jeszcze ukryc wystajace boczki:-) Mysle ze na wiosne bedziemy mialy swoje wymarzone ksztalty.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja sie zastanawiam nad głodówką oczyszczającą... Tylko musze znaleść jakąś dobrą żeby sobie nie zaszkodzić a żeby podziałała. Znacie jakieś? Wogóle to chciałam się podzielić wrazeniami :D a więc owijałam się dziś na noc tym specyfikiem z ziaji i następnie folią spozywczą. Powiem wam że efekt po pierwszym razie genialny. Kładąc się spać balsam ten chłodził moje nogi tak przyjemnie że łooooo :D rano gdy wstałam zdjęłam folię i nogi były trochę mokre (pewnie się spociły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieło mi mój wpis... :( nie wiem czemu... A wiec nogi były mokre pewnie da tego bo nie oddychały czyli sie spociły, może właśnie to wypocenie pomaga im zchudnać. Zamierzam to stosowac co 2 dni zobaczymy co będzie. Wazne ze skora po tym zabiegu rano byla (i jest do tej pory) napieta, gladka i nawilzona. Jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
chyba jutro pobiegne do rossmana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolowa Elzbieta
To ja poprosze o opisanie efektow po dwoch dniach, czy faktycznie skora bedzie bardziej jedrna:-) A co glodowki to radzilabym najpierw przez tydzien czy dwa przygotowac zoladek odpowiednia dieta:-) Bo przejscie z dnia na dzien na glodowke to nie jest najlepszy pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaam :) a więc jest napięta i głądka. Ja jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy czy pomoze cos przy utacie cm w obwodzie... Ale mysle ze na to trzeba poczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
ja wczoraj bylam na imprezie,wytanczylam sie wiec pewnie troche kalorii ubylo :P ale z drugiej strony przybylo od roznych napojów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neit
w takim razie kolezanka ktora schudla a facet ja zostawil nie ma czego zalowac! przeciez co to za facet ktory zostawia kobiete ktora sie fizycznie zmienila! mezczyzna jak juz sie zwiaze z kobieta to nie powinien jej zostawiac dlatego ze jej troche przybylo albo ubylo! krolowo- zycze Ci powodzenia, nie sluchaj takich glupich komentarzy, przede wszystkim gdybys TY SAMA nie czula sie zle w swoim ciele to bys niczego nie chciala zmieniac a CHLOPAK to tylko dodatkowa motywacja, bardzo silna z reszta, cos o tym wiem. my same czesto odkladamy odchudzanie na pozniej, a ta wyjatkowa osoba po prostu daje nam potrzebnego kopa i chec do dzialania! ;) trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
do neit - jestes boska :) w koncu czuje ze ktos idealnie zrozumial, co mna kieruje. dziekuje. przylaczasz sie do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Co do odchudzania - nie bede sie przyczepiac, chociaz uwazam,ze monkey naprawde nie musi.. (wymiarow krolowej chyba tu nie ma).A jak chce wymodelowac cialo,to niech tylko cwiczy regularnie (ja tak robie). Powiem wam cos o sobie. Moje wym. to ok. 95-77-100 (waze 68kg/1,7m),nosze rozmiar 40-42. Owszem, cwicze, zeby zrzucic tluszcz,ale juz bez cisnien,bez czucia sie gorsza. Wczesniej wiele dni przeplakalam, rozpaczalam,czulam sie jak zero, probowalam rezygnowac ze zwiazku,w ktorym jestem. Po ktoryms z powaznych kryzysow,kiedy moj chlopak juz naprawde wysiadal,troche sie pozbieralam. I postanowilam zrzucic ten ''filtr idealnego ciala'',przez ktory ocenialam wszystko. Zaczelam przygladac sie,jak sie zachowuje i co mowi moj chlopak. I widze,ze mu sie podobam taka,jaka jestem. Wam tez mzoe uda sie to dostrzec, spadna wam te ''modelkowe luski'' z oczu.. ;) Jesli zaczniecie zwracac uwage na to,co chlopak wam mowi i jak sie zachowuje, bez negowania od razu albo dopowiadania 'swoich teorii'', mozecie sie zdziwic,jak bardzo mu sie JUZ podobacie. I nie bedziecie sie wstydzily,gdy was dotyka.. Ja jak otworzylam oczy to zobaczylam, ze dosc czesto dostaje kompelmenty,ktore puszczam mimo uszu albo uwzam za ''pocieszanie'' (a on zawsze mowi to,co mysli!) i ignoruje to,ze bardzo czesto,gdy jestesmy razem, mu staje ;> (Wystarczy,ze sie przytulimy.) Na razie staram sie nie proownywac i byc szczesliwa. I cwiczyc sobie dla wlasnej satysfakcji ;) Ale slodycze tez jem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
hehe,jeszcze jedno ;) popatrzcie na tematy tych,co musza zrzucic wage ze 120,130 kg.. Dziewczyne 56kg/1,58 m tam wysmialy i nazwaly chudzina ;) Wy naprawde jestescie szczuplutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
moje wymiary: biust 86 biodra 85 a takie w ktorym miejscu sie mierzy? tam, gdzie najwieksze wciecie? czy na linii pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
ok znalazłam obwód klatki piersiowej Należy mierzyć z przodu przez najbardziej wypukły punkt biustu, tuż pod pachą, z tyłu lekko w górę. obwód bioder Należy mierzyć możliwie poziomo przez najszerszy punkt pośladków. (w zależności od figury na różnej wysokości) obwód pasa Należy mierzyć możliwie poziomo i dość ciasno przez najgłębsze wcięcie na wysokości talii. a myslalam ze biodra to tam gdzie kosci biodrowe! w takim razie podaje moje wymiary: wzrost ok 165 cm waga w granicach 55-60 kg biust 86 talia 64 biodra 93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
ale takie wymiary sa bez sensu,bo tu mi wyszly prawie jak modelki :P a to sie bardzo mija z prawdą, bo brzuch i uda mam wielkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Czyli twoim problemem jest dolna partia brzucha? Moim tak samo :P No i dosc 'szeroka' talia ;/ ja jak sie na maksa sciskalam to nie moglam miec mniej niz 72 cm. Moze taka moja natura,a moze jak schudne to cos sie zmieni.. Ale w sumie mialam nizsza kuzynke z 70 cm i mi sie wydawala szczupla. takze 70 cm raczej mnie zadowoli. No i ta dolna opone zrzucic! :P Krolowo, moglabys wrzucic zdjecie swojej sylwetki z przodu i z boku? albo wyslac mi na maila ;) Poza tym watpie,zeby chlopak patrzyl na ciebie tak ''szczegolowo'', on zwraca uwage na calosc, i zaloze sie,ze pewnie nawet nie wie,na pkcie czego moglabys meic kompleksy :P Btw, probowalas przygladac sie jego zachowaniu tak jak mowilam? Moze on juz jest 'dumny'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×