Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królowa jest jedna

zlikwidować powód wstydu

Polecane posty

Heeeej dziewczynki :) Ja tam np czuje sie grubo, ciezko :( mam okropne faudki "wylewajace" sie ze spodenek :( buuuuuu i te potezne nogi, ktore naprawde sa ciezkie i nie pasuja do reszty ciała :( milo mi jak nap wczesiej kolezanka ze jestem szczupla tzn ze nie musze sie odchudzac ale ja jednak uwazam ze pare kilo by sie przydalo stracic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Ta,pewnie to sa tylko faldki skory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
ok wieczorem moze sie postaram wrzucic zdjecia ;) ale ja wiem ze on nie patrzy na mnie szczegolowo! wczoraj np kochalismy sie i bylam na gorze, chociaz unikam tego jak ognia, ale jakos tak wyszlo.. i widzialam jego wpatrzone we mnie oczy, widzialam jaki jest zachwycony i zakochany.. ale ja i tak chce cos zmienic. nie wiem moze mam cos z mozgiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
I co z tymi fotkami? ;) ja wlasnie znalazlam fajny klub fitness w moim miescie,w dodatku sa promocje dla studentek ;D Niedlugo sobie zaczne chodzic. Na razie od 2 miesiecy przerabiam ten sam program cwiczen na kompie i juz mam dosyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
mialam problem z aparatem, dzisiaj juz na bank zrobie ! u mnie na liczniku dzisiaj bylo 55,1 kg wiec do przodu.. ale brzuch dalej obwisly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
jakby któraś miala problem, to na dole klikacie "pobierz" mam nadzieje, ze tez pokazecie swoje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
No,to ja obejrzalam :) Tylko jedna sprawa - w przyszlosci zapisuj zdjecia w formacie .jpg ,maja taka sama jakosc,a zajmuja 10 razy mniej miejsca. No wiec.. jestes niezla laska. I szczerze to pisze ;) Sadze,ze wiekszosc chlopcow by tak stwierdzila. Bardzo chetnie wyslalabym ci swoje zdjecia,ale niestety - nie mam aparatu ;( mam pare na kompie,ale nie w bieliznie i nie przedstawiajace mojej figury. Strasznie zaluje,ze go nie mam ;/ Ja np. jestem grubsza od ciebie, ale wiem,ze wcale tak zle nie wygladam. Moze tez bys przestala sie tak niesprawiedliwie oceniac :) Jeszcze co do twojej figury. Przede wszystkim zazdroszcze ladnego wciecia w talii :D Masz raczej szczuply brzuch. Uda chude lub w sam raz (ciesz sie,ze sie jeszcze stykaja jak stoisz, dla mnei taka 'przerwa' jest nieestetyczna). Rzeczywiscie dosc dziwnie wygladaja te ''boczki''. Jestes pewna,ze tam jest tluszcz? chyab masz stosunkowo waskie biodra,albo majtki niedobrane,moze powinny byc wyzej? Ale w zadnym wypadku nie wyglada to jakos okropnie ;) Mozesz sprobowac odchudzic ta dolna czesc brzucha aerobiczna 6 weidera (wpisz w google),ale naprawde nic ponadto. jaki nosisz rozmair biustonosza? I pamietaj,ze dosc trudno jest miec 'idealna' sylwetke. W sumie to prawie niemozliwe. Radze ci, nie zaczynaj zadnych diet, bo zrypiesz sobie metabolizm :) Jesli chcesz wymodelowac sylwetke, zacznij regularnie cwiczyc,to bedzie idealne rozwiazanie,a nadmiar cwiczen chyba nikomu nei zaszkodzil :D I ciagle zastanawiam sie,czy to tam to naprawde tluszcz, bo jestes szczupla osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
Mi sie jednak wydaje, ze to normalny tluszcz.. Dziekuje za mile slowa, ale i tak chce zejsc do 50 kg, MOZE wtedy bede usatysfakcjonowana.. No i n ie stosuje jakiejs radykalnej glodowki czy diety, po prostu odstawilam slodycze i fast foody. Robilam tak juz wiele razy, ale zawsze po miesiacu nie moglam wytrzymac, niie wiem jak bedzie teraz. W kazdym razie na dzien dzisiejszy, nie obzerajac sie, czuje sie lekko. co do biustonosza to nosze rozmian C 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Ja mam 80 D ;) (ale wcale duzy nie jest) Ciekawe,jakie bedziesz miala efekty. Jeszcze tak sobie przypomnialam,co pisalas wczesniej,ze jestes raczej zadowlona, tylko chcesz to zrobic bardziej dla podziwu. Te pragnienia nie sa mi obce. Nawet rozpaczalam z ich powodu :( Mysle,ze kazda kobieta chce byc podziwiana, bo to strasznie podnosi poczucie wlasnej wartosci (przynajmniej chilowo). No coz, powodzenia, mama nadzieje,ze nam sie uda :) Ja skupie sie glownie na cwiczeniach,juz sie wiosny nie mgoe doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
takajedna20 a moglabys podac plan swoich cwiczen? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Ja sobie sciagnelam aerobik z Deanne berry (poszukaj np na torrentach) i zwyjkle robie 2 pierwsze jego czesci (heat + Dance it Out). A nie,nawet chyba gdzies na kafe ten aerobik znalazlam.. ;) Jak nie bedziesz mogla znalezc to moze ci wrzuce gdzies. No i na sam brzuch bardzo dobra jest a6w :) Bo mi slabo z brzucha spadalo ( brzuch to byl moj najwiekszy kompleks),a jak po aerobiku zaczelam tez troche brzuszki robic,to od razu jakby poprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
probowalam poltora roku temu a6w ale po paru dniach nie dałam rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Ja tak samo,po kilku dniach takie zakwasy,ze dalej sie nie dalo.. :D Dlatego ja sobie 'po swojemu'' cwicze, wybralam jedno cwiczenie z a6w i sobie je czasem robie, tak na swoje mozliwosci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jest jedna
uhh dzisiaj rano na liczniku 54,5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×