Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śliwka_

Sylwester-czy to dobry pomysł na ślub?

Polecane posty

Gość śliwka_

witam, czy Sylwester to dobry termin na slub i wesele? czy ktos juz to przezyl?:) prosze o opis jak to wogole wygladalo w Waszym przypadku. Chodzi mi o szczegoly takie jak: o ktorej byl slub..o polnocy?;) czy wczesniej, o ktorej zaczelo sie wesele,czy wypada zeby zaczelo sie ok godziny 20 np? rozumiecie,to zawsze oszczednooosc na min dwoch daniach hihi.Zartuje.Czekam na odp. i dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij temat od tego
czy znajdziesz salę na imprezę. w niemal każdej knajpie czy pubie jest coś organizowane i żeby sobie zarezerwować ten termin możesz kupę kasy zapłacić. druga sprawa- ludzie. czy goście będą chcieli obchodzić sylwestra na weselu. przed świętami było tutaj oburzenie, że ktoś w 2 święto wesele robił a to czas dla rodziny. obadaj to wśród rodziny/znajomych. godzina- jak to na weselu może być różna, ale raczej 13 odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka_
hmm, zalozmy sprawe,ze wszystko jest..sala rowniez.Ale co z pomyslem i ''rozegraniem'' tego wszystkiego w czasie.A goscie?goscie ktorzy nie maja ochoty na wesele w sylwestra no to coz..mnie i tak zalezy na jak najmniejszym weselu wrecz przyjeciu,chodzi tutaj glownie o mojego Meza:] myslalam,ze Sylwester bedzie terminem takim ''innym'' od wszystkich,a i klimat ciekawszy..skro juz musze miec wesele to chce je miec troszeczke inne,a nie nudne jak te wszystkie weselka - hulanki w okolicy. Przepraszam,ale to jest tylko moje subiektywne zdanie.Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dziwne podejscie autorko hihi oszczednosc dwóch dani hihi :O ale kase chesz zebrac ??? skoro ci zalezy na jak najmiejszym weselu to co sie martwisz zapros byle jak gosci na pewno przyjdZie garstka jak dla mnie taki dni jak Boze narodzeni, wielkanoc slywestra to nieczas na weselea i tyle raz byłam na wesleu w swiati wielka udraeka świat nie uzyłam zmachan jak chorlera i wesel do duupy chcesz miec inne wesele ? jedz na sri Lance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij temat od tego
jak masz sprawdzonych ludzi chętnych do zabawy to ok. :) pytasz o ceremonię o północy- kto ja poprowadzi? księdza na salę raczej nie ściągniesz a po nocy do kościoła jechać? urzędnik z USC też się chyba nie pofatyguje więc ten problem odpada. trzeba by zrobić ceremonię o jakiejś późniejszej godzinie, bo jednak sylwester nie wszędzie jest dniem wolnym od pracy i panie miałyby większy kłopot z przygotowaniem się. chyba 17-18 by była ok. pytanie jak sobie zorganizujesz fryzjera czy kosmetyczkę bo dla nich to jest bardzo pracowity dzień. wybacz, ze tak punktuję, ale zawsze lepiej sprawdzić słabsze ogniwo. mi taki termin różnicy by nie robił (jako gościowi), może faktycznie bardziej "klimatycznie" by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niektorych kosciolach
jest Msza o polnocy w Sylwestra - moze... daloby sie? Ale nie slyszalam jeszcze o czyms takim w praktyce. Wesele w Sylwka uwazam za SUPER pomysl. Chetnie bym na takie poszla. Oszczedzilabym na sylwestrowym balu hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij temat od tego
no jest, bywałam na takich jako dzieciak za mały na imprezy. pytanie, czy autorka chciałaby brać ślub na mszy z takimi właśnie bachorkami i ich dziadkami (bo rodzice się bawią na imprezie) :) no i co z transportem do kościoła i z kościoła? bo chyba przyjęcie nie zaczęłoby się w środku nocy? sam pomysł ok tylko trzeba takie szczegóły rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko Ci będzie znaleźć dj, zespół lub fotografa. a jeśli już to zapewne cena będzie wyższa niż normalnie. poza tym restauracja też pewnie policzy więcej. zresztą jeśli chcesz zrobić małe wesele to jest duże prawdopodobieństwo, że w wielu knajpach ci odmówią - na balu sylwestrowym zarobią o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Nasi znajomi brali ślub w sylwestra tylko że koszta wzrosły im dwa razy bo wszyscy liczyli jak za sylwestra a nie jak za wesele, a o 12tej świetowaliśmy przy fajerwerkach, a potem były oczepiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka_
witam i z gory dziekuje za odpowiedzi:) jesli o to wesele chodzi to tylko czyste moje dywagacje i w pewnym stopniu prowokacja do dyskusji.Wymyslilam sobie to pewnego dnia i chcialam poprostu znac zdanie innych. droga Myszko..przy ''oszczednosc 2 dań'' bylo napisane zartuje,wiec prosze nie rob takiej minki.Aha,i nie chodzi o kase czy jak to nazwalas zbieranie kasy tylko o podejscie-moje subiektywne.Nie lubie takich imprez i najlepiej wogole nie chcialabym miec tego wesela,ale jak bede musiala to kombinuje zeby bylo jak najkrotsze i bez tradycyjnych ceregieli.A kase ktora mialabym przeznaczyc na wesele z pewnoscia wydalabym na te wspomniana juz Sri Lanke albo Indie. czekam na kolejne propozycje. Pamietajcie, nie martwcie sie o sale..DJ,catering - skupcie sie na rozlozeniu tego wesela w czasie. Moze z kilku malych propozycji powstanie niezly plan :) dziekuje jeszcze raz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×