Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklinaborycka44

kozaki latem

Polecane posty

serrena - spokojnie nie denerwuj sie:) przeciez nikt cie nie zmusza do chodzenia w kozaczkach latem:) nawet zima nie musisz jak nie lubisz. kazdy ma prawo miec swoje zdanie, prawda? lubisz japonki - ok:) tu gdzie mieszkam nawet zima niektore dziewczyny pomykaja w japonkach a latem w kozakach - ich sprawa nie?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
do anxipanxi: takie stroje z ceknami wyglądają fajnie i elegancko, to bym mogła załoyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat to 3 zdjęcie słabe wybrałaś i ku twemu zdziwieniu napiszę : tak, śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viyella Jak miło "spotkać" człowieka który ma jakiekolwiek pojęcie w temacie, w przeciwieństwie do reszty. A do krytykantów: Granice są już od dawna otwarte, więc nie wiem co jest niezwykłego w tym, że ktoś był gdzieś poza Polska. Jeśli dla was to chwalenie się to współczuję serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na plazy w kozakach :D musiałas furore robic bo mi sie jeszce nie zdażyło widziec takiej panny a mieszkam nad morzem ;) a i do doadam nie uganiam sie za modą jak szalona nosze to co wygodne i co mi pasuje jakos kozaki latem do mnie nie przemawiaja bo jak ma w nich noga oddychac skoro goraco w kalpkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi - cekinowe spodniczki owszem fajne , ale ostanie zdjecie tez mi sie nie podoba - kiepsko wszystko dobrane moim zdaniem, szczegolnie te zolte buty od dwoch sezonow passe:)) No ale jak tobie sie podoba to oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ oczywiście, nie denerwuję się i nie chce nikogo obrażać, ale pomimo tego że zgadzam się z twoją stopką to lubie bronić swojego zdania :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi dziekuje:))) myszka - jak nie spotkalas to moze trzeba gdzies sie wybrac dalej niz w najblizsze okolice? albo troche wiecej poczytac:) zawsze fajnie poszerzyc horyzonty nie sadzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również zgadzam się z opinią, że klapki są bardzo mało eleganckim obuwiem i nie wyobrażam sobie wyjścia w nich np. do klubu. Natomiast w kozakach już jak najbardziej. W Grecji to np. bardzo powszechne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Porzeszanie włąsnych horyzontów to wspaniała sprawa.Nie jedno Polskie wybrzeże na świecie. Warto otworzyć troszke swój umysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego współczujesz, że nie muszę wypisywać gdzie to ja bylam..? założe się że masz facebook i naszaklase i po 200 zdjęć :P w kozaczkach oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polski wybrzeże mam opanowane i nie tylko i jakos mi sie żadnej nie spotkałam wiec moze to nie az tak bardzo popularne by na plaze w kozakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrena - bronienie zdania popieram ale mozna to robic w rozny sposob:))) myszka - nogi sie nie poca jak butki sa skorzane zapewniam cie:) a w klapkach i owszem jesli sa z plastiku, gumy, skoropodobnego tworzywa, bleee (jak dla mnie). co nie znaczy ze nie chodze w klapkach ,sandalkach itp - jestem maniaczka butow wiec w roznorakich chodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie posiadam naszej-klasy, bo to strona dla nudnych mamusiek, ktore codzienie wrzucają tam zdjęcia swoich pieknych dzieci ;) hehe. A FB mam dokładnie od miesiące i dokładnie jedno zdjęcie profilowe na nim. Kiepski z Ciebie wróżbita słońce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ale jak sie na plaze w kozakach pojdzie to sie potem je zdejmie to tak sie nie rzuca w oczy:) moj maz np caly rok chodzi w roznych glanach, na plaze tez - nigdy mu sie nogi nie poca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi - nie uogolniaj - nie wszyscy na n-k maja fure kiczowatych zdjec:) osobiscie mam i na n-k i na fb ale glownie zeby miec kontakt z licznym gronem znajomych rozsianych po swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vityela: Własnie utwoerdziłam się w przekonaniu, że jeszcze nie czas, abyś przeciętnemu Polakowi wytłumaczyła, że nogi w letnich kozakach latem się nie pocoą i że to kwestia z tego jak i z czego są wykonane. Ale to przyjdzie z czasem. Tak wyglada zawsze wprowadzane nowych trendów do Polski. Ktoś musi zacząć i jest wyśmiewany ale na końcu owi prześmiewcy chodzą w tych butach, keidy już każdy chodzi. Do większości ludzi nowinki docierają ze spoooooorym opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to zwracam honor :) podchodzi mi to pod chwalenie się, ale może się mylę, może to jest takie naturalne w twoeim przypadku... a ostatnio jak byłam w Grecji... a w Hiszpanii na plaży... spedzajać wakacje na Korsyce.... :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi to chyba zalezy od rejonu:) ja jestem w Polsce czesto, a latem zawsze i chodzilam w kozaczkach i jakos nikogo to nie dziwi (Wroclaw). Dodam ze kozaczki latem nosze ladnych pare lat (tak jakos z 8 heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serrena a co dziwnego w jezdzeniu po Europie (swiecie)? W dzisiejszych czasach czasami latwiej znalezc sie w Madrycie niz np w Pobierowie:) (bo tam lotniska nie ma) . Poza tym wakacje w niektorych miejscach w Europie sa tansze niz w Polsce o tym samym standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wrocławia i również widuję wiele dziewczyn w kozakach latem, dlatego dziwią mnie tak negatywne opinie na tej stronie :)tym bardziej, ze Wrocław to polska stolica ciepła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha myszka:))) kazdy jest 'nieprzecietny':))) unikalny zlepek aminokwasow tworzacych DNA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viyella dobrze prawi, wakacje w Polsce są koszmarnie drogi8e w porównaniu z zagranicznymi a poza tym pogodow i turystycznie polska ma ciagle o wiele mniej do zaoferowania. W tym roku wybrałam się do Chałup z zamiarem popływania na kit'cie. zatrzymaliśmy się na kempinkgu chałupy III bodajże ... ceny kosmiczne, nocleg (w jakies głupiej przyczepie czy namiocie) kosztuje krocie, wyzywienie w masakrycznych cenach a do Wladyslawowa masz ladny kawalek, wiec czesto nie ma sily, musisz cos zjesc tam. Zreszta w tym ostatnim rowniez ceny byly zabojcze. Przemysl turystyczny nastawiony na to, zeby zedrzec z turysty wszytsko. Tyle ze za cenami nie idzie jakosc a i pogoda, taka ze w tych moich letnich kozakach zamarzalam i zalowalam ze nie zabralam ze soba zimowych ubran :D Naprawde czesto wyjazd za granice kosztuje mniej nerwow i jest bardziej oplacalny finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×