Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga3609

Prosze Pomozcie

Polecane posty

Czesc. Chcialam sie poradzic, poniewaz mam maly problem... ;( 3 miesiace temu ( jakis koniec wrzesnia) wspolzylam z moim chlopakiem, dostawalam od tamtej pory normalnie miesiaczki, niestety w tym miesiacu nie dostalam jeszcze a zazwyczaj dostawalam jakos kolo 10tego... Nie mam zadnych objaw ciazy. czasami bola mnie jajniki ( czasami bardzo mocno). Czy to mozliwe ze wpadlam? Wyjerzdzam teraz na 2 tygodnie, a testy nie zawsze sa wiarygodne wiec wole poczekac i isc do lekarza. Dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
A zabezpieczyliście sie, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie bardzo... Ale uwarzalismy bardzo i gdy sie kochalismy to byl czas jakos po okresie moim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest ok. 3 miesięcy po tamtym stosunku i nie było innych, to każdy test Ci wykaże ewnetualną ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegoś tu nie rozumiem... skoro przez 3 m-ce miałaś NORMALNE miesiączki, to o jakiej ciąży Ty w ogóle mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zaznaczyc ze normalna miesiaczka moze wystapic jak jest sie w ciazy. Moja mama jak byla ze mna w ciazy to okres miala do 5 miesiaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest NORMALNA miesiączka. moze wystąpic plamienie, podkrwawianie, ale na pewno nie normalny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×