Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodaaa

CO DO NIEJ NAPISAC??

Polecane posty

była mojego chłopaka (nie widzieli się 2 lata) wystawiła sobie jego zdjęcie na naszej klasie co do niej napisać i czy w ogóle to robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu Ty masz niby pisac? to Twoja fota, czy Twojego chlopaka? jesli ktokolwiek moze do niej cokolwiek pisac o tym zjdeciu, to tylko on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Tylko nie wyłysiej z tej złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjan B
"nie widzieli się 2 lata" może Ty tylko tak myslisz a oni sie zabawiaja i Cie Twój oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uważacie ze to w porządku ze wystawia sobie zdjęcie mojego faceta ?? Wspólni znajomi zapewne myślą ze do siebie wrócili no fantastycznie A on do niej nie napisze nie ma nawet konta na tym portalu ani nr tel do niej Nie nie spotykają się ona jest za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ona ma tylko jego zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
myślę ze sa większe problemy ni wystawienie fotki twojego faceta przez jego ex na nk. skoro ona siedzi za granicą, on nawet nie ma konta to w czym problem? może sama daj jakieś zdjęcie was razem wtedy wszyscy nie będą mieć wątpliwości ze nie zszedł sie z ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
A jaki jest podpis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są większe problemy ale ja bym nigdy nie wpadła na pomysł żeby dać zdjęcie byłego po 2 latach od zakończenia związku i ostatniego spotkania zwyczajnie mnie to wkurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
No i co z tym zrobisz?groźbą albo siłą zmusisz do usunięcia? zgłosisz foto do admina? nie pisz do niej, zachowaj klasę w tej sytuacji. ona na pewno zdaje sobie sprawę że cie to wkurzy ale jak dasz po sobie poznać to dasz jej satysfakcję i upewni się że może mącić ci w życiu. albo olej to wszystko albo jak już musisz sama daj foto razem z facetem jak zobaczy milion komentów jak ładnie razem wyglądacie na bank się jej humor popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjan B
a ona wie ze jej były juz ma inna CIebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jej w znajomych wiec nic nie zobaczy porostu jest to dla mnie chore mam ochotę do niej napisać chociaż lepiej byłoby tego nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie i z tego tytułu oznajmiła do jego siostry ze ona już nie ma po co przyjeżdżać do Polski a tu takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ze każdy by podszedł do tego tak spokojnie ze to tylko zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha a co Ty myslalas? ze Ci tutaj napiszemy, zebys ja pobila czy cos? zazdrosc Cie obezwladnia wrecz ;) Twoj piekny wie, ze ona dodala to zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wywnioskowałaś ze chciałabym takiej rady?? Tak wie o tym sam mi o tym powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Twoim poscie , tarocistka nie jestem :P No to niech on sprawe zalatwi szybko i bezbolesnie, to jego byla a nie Twoja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s s s s s s s s
krótka ironicza wiadomość jest zalecana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrość mnie obezwładnia ?? A czy to jest normalna sytuacja Niech sobie nosi jego zdjęcie w portfelu jak nie potrafi się pogodzić z tym ze nie są razem, ale wystawianie na widok publiczny jest dla mnie przegięciem Tak w ogóle to ona ma faceta i twierdzi ze nie planuje ślubu ale za mojego by wyszła nawet jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od poczatku a skad wiesz ze jego byla wkleila jego zdjecie? czyzbys nalezala do grona osob ktore co tydzien sprawdzaja czy eks zbrzydla :P kobieta z klasa zostawilaby to w spokoju albo wspomniala chlopakowi o tej sytuacji i niech on zalatwia z byla swoje sprawy. ale tobie najwyrazniej tej klasy brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a konkretnie Szczerze mówiąc jeżeli nie zareaguje to sadze ze sobie nie odpuści ;/ A mój facet tego nie załatwi nie ma z nią w ogóle kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chlopak nie ma kontaktu to twoja reakcja na ta fotke pomoze im wznowic kontakt typu - twoja obecna dziewczyna zrobila to i to... wtedy dopiero dasz jej okazje do kontaktu z twoim chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wchodzę na jej profil bo mnie do tej pory nie obchodziła To nie jedyna była mojego faceta i jakoś inne nie robią takie rzeczy traktuje je zupełnie obojętnie nie mam potrzeby ich oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój facet tego nie załatwi nie ma z nią w ogóle kontaktu - a Ty masz? jaki problem konto zalozyc? chociazby po to aby tą jedna wiadomosc wyslac? taaaaa, nie jestes wcale zazdrosna , a to , to co to jest ? -Niech sobie nosi jego zdjęcie w portfelu jak nie potrafi się pogodzić z tym ze nie są razem, ale wystawianie na widok publiczny jest dla mnie przegięciem Tak w ogóle to ona ma faceta i twierdzi ze nie planuje ślubu ale za mojego by wyszła nawet jutro - daaaj sobie na luz dziewczyno, to nie Twoja sprawa, ten chlopak to nie Twoja wlasnosc, Ty nie decydujesz czy jego byla moze miec jego foty tylko ON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, a Ty naprawdę nie masz żadnych większych zmartwień? Na przykład degradacja środowiska naturalnego w Zimbabwe? I czy jesteś ze swoim facetem dla znajomych, którzy "mogą sobie coś pomyśleć", czy dla siebie? Chcesz pokazać, że jestes przewrażliwioną, zakompleksioną i niepewną swojego faceta laseczką? No to pisz do niej. Cokolwiek, to w sumie nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chłopak nie ma tam konta wiec ona nie ma jak do niego nawet napisać Wysyła mu jedynie kartki na każda możliwa okazje To jedyny kontakt zresztą jednostronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×