Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodaaa

CO DO NIEJ NAPISAC??

Polecane posty

Malo stanowczy to całkiem co innego Takie sytuacje by mi schlebiały a ta nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten kolega to zdjęcie skomentował mniej więcej co on tu robi, raczej tez był zaskoczony tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czasem każę jej rozchylić dekolt i obserwuję z rozbawieniem proste procesy myślowe współprzedstawicieli gatunku" No. I już widzę jak skaczesz z radości, jak przypadkiem w necie znajdujesz zdjęcie(zrobione chociażby telefonem) swojej laski z rozchylonym deltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz "krętaczka" :D Moim zdaniem, lepiej będzie jeśli chłopak sam napisze, że nei odpowiada mu to, że jego zdjęcie jest u byłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kolega się sam wtrącił, właściwie ;) I tak, jak piszesz, wyraził swoje zdziwienie tą sytuacją, więc nic się nie stanie jesli np. napisze jest wiadomość, że to nie jest normalne i moze jednak wywaliłaby to zdjęcie - bo to przecież jego kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Malo stanowczy to całkiem co innego Takie sytuacje by mi schlebiały a ta nie bardzo" - a na czym polega różnica???? Może być inna - jakby jakiś leszczyk wrzucił jej fotkę na nk to tak samo miałbym ubaw. Niechby nawet jechał na ręcznym pod jej fotkę, przecież to ja mam wersję 3-D a on moze sobie pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie tak moje koleżanki tez by wyraziły zdziwienie gdyby zobaczyły moje zdjęcie u byłego po 2 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Nie bardzo chce mieszać w to osoby trzecie' Ale to Ty jesteś tutaj osobą trzecią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja mam ta wersje a ona może pomarzyć ale to nie zmienia faktu ze mnie wkurwia ta sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało stanowzy - no to przyznać muszę, że zawiodłam się na Tobie ;p Na jednym z for tematycznych ostatnio chłopak wmieszał w to już sąd, bo ktoś przywłaszczył sobie zdjęcie jego żony, wysłał jako swoje i tym sposobem laska znalazła się w kalendarzu wysyłanym do obcych ludzi. I to niby fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No. I już widzę jak skaczesz z radości, jak przypadkiem w necie znajdujesz zdjęcie(zrobione chociażby telefonem) swojej laski z rozchylonym deltem" - po piersze rozchylony dekolt nie oznacza cycków na wierzchu. Po drugie, w takiej sytuacji mówię o tym mojej partnerce, jeśli jej to przeszkadza to coś z tym robimy, bo mi na pewno nie przeszkadza. Raczej potwierdza, że wybrałem atrakcyjną samicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka ja mowie o koledze i myśl sobie co chcesz może mam jeszcze wyrazić zadowolenie z zaistniałej sytuacji Jeżeli potrafisz zachować spokój to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jełśi jesteś pewna swojego chłopaka, to czemu się denerwujesz. Ta ex ne może znieść, że już z nim nie jest i manifestuje to światu, wstawiając zdjęcie na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało stanowzy - no to przyznać muszę, że zawiodłam się na Tobie ;p Na jednym z for tematycznych ostatnio chłopak wmieszał w to już sąd, bo ktoś przywłaszczył sobie zdjęcie jego żony, wysłał jako swoje i tym sposobem laska znalazła się w kalendarzu wysyłanym do obcych ludzi. I to niby fajne?" - Po pierwsze - kwestia skąd miał to zdjęcie. Po drugie - tak jak napisałem wcześniej - decyzja nie należy do mnie, tylko do osoby na zdjęciu. Jeśli jej będzie to przeszkadzać to wesprę każde jej działanie mające na celu usunięcie tego zdjęcia. Łącznie z sądem, policją i braćmi zza wschodniej granicy. A za fotkę w kalendarzu umieszczoną bez mojej zgody mógłbym zgarnąć taką furę kasy, że nie wiem czy "niechcący" nie zgubić jakiegoś zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'może mam jeszcze wyrazić zadowolenie z zaistniałej sytuacji' Piękna nadinterpretacja. Jeżeli ktokolwiek ma interweniować w tej sprawie to tylko i wyłącznie Twój facet. Zachowaj klasę i odpuść sobie jakikolwiek kontakt z tą dziewczyną. Obojętność to najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje się i wydaje mi się to normalna reakcja I fakt nie może tego znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedz chłopakowi, żeby wyjaśnił sprawę z byłą. Bądź przy rozmowie alebo pomóż mu napisac maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam ze napisze do niej wiadomość z mojego konta tyle ze ona może pomyśleć ze to ja w jego imieniu i nie jest mi to na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on swojego konta nie założy to wiem na pewno a innego kontaktu niż na nk nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
widocznie ona chce zebys byla wkurzona. Albo chce zwrocic na siebie jego uwage (bo wie ze ich wspolni znajomi powiedza mu o tym zdjeciu i ze moze on w zwiazku z tym sie do niej odezwie). Widac ze ta ex to jak tonacy ktory brztwy sie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę ze raczej to drugie Co najlepsze ma chłopaka ale jest z nim widocznie z braku laku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dla przewrotności nic nie rób.Śmiej się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
dokladnie, nie rob nic. Jesli Twoj facet nie bedzie probowal sie z nia kontaktowac to i tak bardzo dobrze bo przynajmniej nie bedzie mial z nia kontaktu i widac ze ona go nie obchodzi :) a chyba o to Ci chodzi :) A Wasi wspolni znajomi ktorzy wiedza ze jestescie razem to co najwyzej pukaja sie w czolo z powodu tej ex bo glupia zdjecie swojego bylego na nk wstawila (a przeciez nikt normalny tak nie robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby on napisał do niej jedna dosadna wiadomość i nawet jej odpowiedz mnie nie interesuje już na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obchodzi mnie już co odpisze jeżeli w ogóle to zrobi zresztą chłopak sam by mi pewnie powiedzial chociaż to już nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłabyś kobietą,gdybyś nie była ciekawa co ewentualnie odpisze.Z tego co widać jesteś nad-ciekawa sytuacji "po" .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×