Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodaaa

CO DO NIEJ NAPISAC??

Polecane posty

Moj chłopak nie będzie zakładał konta tylko po to żeby do niej napisać zresztą powiedział ze jak założy konto to ona będzie ciągle pisać a tego nie chce Sa inne problemy ale w tym momencie myślę akurat o tym nie wiem nie wolno?? Wole mieć takie błahe problemy A mojego faceta jestem akurat bardzo pewna co nie znaczy ze ona ma prawo robić to co jej się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'nie wierze ze każdy by podszedł do tego tak spokojnie ze to tylko zdjęcie' Powinnaś stanowczo popracować nad swoją wiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak masz racje to nie ja decyduje kto ma jego foty i niech sobie ma ale niech je zachowa dla siebie Nie dałabym sobie nawet zdjęcia z dobra koleżanką bez jej zgody wiec tym bardziej wypadało by zapytać bo ktoś może sobie tego nie życzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum dziecino, ze nawet jak Ty jej wyslesz milion wiadomosci to ona na Twoja prosbe nie ma obowiazku tego zdjecia kasowac. Moze tylko on tego zazadac, poza tym ona tak naprawde jego foty w necie i innych miejscach gdzie kazdy ma dostep , moze umieszczac tylko za jego zdoga. Tak wiec jakby juz to tak rozkladac prawnie na czesci pierwsze to popelnila wykroczenie. A co do tego konta, nie widze problemu, zalozyc konto, napisac swoje, sprawdzic czy usunela i konto usunac, nie bedzie miala jak pisac. Chciec to moc, jak sie woli biadolic i nic nie robic no to nic sie nie osiagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak.....
dziewczyno zachowaj klasę i nic nie rób ...jak nie ma żadnego opisu do tego zdjęcia sygnalizującego że ten facet to ktoś bliski jej sercu itd....to olej sprawę ...wierz mi ludzie mają o wiele większe problemy ...a Ty jesteś cholernie zaborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sa inne problemy ale w tym momencie myślę akurat o tym nie wiem nie wolno??" - a ktoś Ci broni? "Wole mieć takie błahe problemy" - dobrze, że masz świadomość wagi tych problemów. "A mojego faceta jestem akurat bardzo pewna co nie znaczy ze ona ma prawo robić to co jej się podoba" - nie bardzo widzę związek, bo akurat ona ma prawo robić co jej się podoba niezależnie od Twojej rzekomej pewności dotyczącej chłopaka i jesteś ostatnią osobą, która może jej czegoś zabraniać albo nakazywać. Jeśli chodzi o fotkę - to sprawa Twojego chłopaka, nie Twoja. Dotyczy okresu, kiedy nie byliście razem i jeśli jemu nie przeszkadza, albo przeszkadza tylko nie ma ochoty zawracać sobie doopy duperelami to Ty na pewno nie masz do tego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie zamierzam żądać żeby to usunęła nie podoba mi się ta sytuacja i tyle. Tak chcieć to móc tylko ze on nie chce mieć już z nią do czynienia a ona najwyraźniej sobie nie odpuściła Tak ludzie maja większe problemy i ciesze się ze mogę się zajmować taka bzdurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz razem jesteśmy i fotkę wystawiła właśnie w tym okresie a nie wtedy kiedy chociażby był wolny i nie do końca ma prawo robić co się jej podoba Uwierz ze wystawiać zdjęć innych osób bez ich zgody Ci nie wolno tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie zamierzam żądać żeby to usunęła nie podoba mi się ta sytuacja i tyle. Tak chcieć to móc tylko ze on nie chce mieć już z nią do czynienia a ona najwyraźniej sobie nie odpuściła - no to jak Ci sie nie podoba, to rob cos, aby Ci sie podobala. Wiec tymbardziej jak nie chce miec z nia nic doczynienia nie powinien chciec , zeby ona jego foty na swoich kontach umieszczala, chyba to logiczne? Powtarzam, to nie Twoja sprawa, moze Cie to irytowac ale nie masz prawa sie w to mieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo mnie to irytuje i mam prawo do niej napisać tyle ze ona nie musi tego usunąć z mojego powodu i raczej na pewno na moja prośbę by tego nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo do niej napisac? wolne zarty, napisac to Ty sobie mozesz, ale nic Ci to nie da , tylko sie przed nia ponizysz ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisać mogę, a to czy się poniżę zależy od tego co napisze nie sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale teraz razem jesteśmy i fotkę wystawiła właśnie w tym okresie a nie wtedy kiedy chociażby był wolny" - ale co to ma do rzeczy? A co jest w tle tego zdjęcia? Może miała na nim nową fryzurę, bluzkę, cokolwiek a Ty oczywiście doszukujesz się podtekstów, których wcale może nie być. "i nie do końca ma prawo robić co się jej podoba Uwierz ze wystawiać zdjęć innych osób bez ich zgody Ci nie wolno tak na marginesie" - tak na marginesie to bez zgody osób na zdjęciu. A z tego co pisałaś wynika, że Ciebie nie ma na tej fotce. Rozumiesz różnicę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez by pewnie wkurzylo jakby jakas lala opublikowala zdjecie mojego faceta nawet bez podpisu ale jak cokolwiek skomentujesz albo napiszesz to ją to ucieszy, a nawet sprowokuje do dalszego dzialania, czyli jakiegos komentarza pod zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym zdjeciu jest on sam! bez niej w tle bez nikogo Tak rozumiem różnicę a Ty nie rozumiesz ze mnie to poprostu wkurzyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - a co na publikację zdjęcia mówi Twój chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Napisać mogę, a to czy się poniżę zależy od tego co napisze nie sadzisz" - Bynajmniej. Chyba że nie wspomnisz o zdjęciu, ale w to nie uwierzę. A każde nawiązanie do zdjęcia pokaże, że skutecznie wlazła Ci na odcisk i że nie jesteś tak bardzo pewna swojego faceta jak usiłujesz to pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko czekoladek dzięki za zrozumienie Wiem ze jeżeli napisze to będzie mieć satysfakcje, ale to co zrobiła jest po prostu żałosne, chęć zwrócenia na siebie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chłopak dowiedział się tego od kolegi i kiedy weszlismy na jej profil był w szoku, póki co zastanawia się co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak rozumiem różnicę a Ty nie rozumiesz ze mnie to poprostu wkurzyło??" - ależ rozumiem, ze bardzo łatwo poszło jej wkurzenie Ciebie. A chcesz, żeby Cię bardziej wkurzyła? To napisz do niej. Twój chłopak kładzie na to laskę, ale Ty - lwica - stajesz w obronie jego czci i chwały. Wiesz, że to jest śmieszne? Hej Brumka 🌼 Kopę lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie nic nie ma do tego czy jestem pewna swojego faceta bo jestem i ona ta fotką tego wcale nie zburzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki był jej cel bo mnie osobiście nie zna podejrzewam ze nawet nie wie jak wyglądam po prostu wie ze on ma dziewczynę Podejrzewam ze chodziło żeby to jemu coś pokazać, że jej ciągle zależy, ze chciałaby z nim być itd i ta świadomość jest wkurzająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdjęcie nic nie ma do tego czy jestem pewna swojego faceta bo jestem i ona ta fotką tego wcale nie zburzyła" - no to w imię czego robisz burzę w szklance wody? Przedstawiłaś swojemu facetowi sytuację. I to wszystko co mogłas zrobić. Będzie chciał to coś z tym zrobi, nie będzie chciał - takie jego prawo. Zapamiętaj radę starszego kolegi - nadgorliwość gorsza od faszyzmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS :) Oj kupę :D Autorko - moim zaanem, jeśli chłopakowi to nie odpowiada, zdjęcie na NK, niech poprosi była o jego usunięcie i po kłopocie. Jeśłi Tobie nei odpowiada zdjęcie chłopaka w profilu innej dziewczyny, powiedz mu o tym, Że sprawia Ci to przykrość. Po co się czic i udawac, że wszystkoo jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podejrzewam ze chodziło żeby to jemu coś pokazać, że jej ciągle zależy, ze chciałaby z nim być itd i ta świadomość jest wkurzająca" - no to mamy inne podejście. Mi się podoba jak widzę śliniących się facetów gdy idę z moją partnerką. Czasem każę jej rozchylić dekolt i obserwuję z rozbawieniem proste procesy myślowe współprzedstawicieli gatunku :D Wolałabyś, żeby Twój chłopak był obleśnym brzydalem? Brumka, jak kupę to w toalecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam pomysł genialny w swej prostocie, a który nie wymaga ani od Ciebie, ani od Twojego faceta jakiejkolwiek bezpośredniej ingerencji ;) Pop rostu poproście tego kolegę, który to zauważył, żeby napisał jej(w swoim imieniu oczywiście ;) ), że to chyba jednak nie na miejscu - wstawianie zdjęć byłego, który układa sobie życie z kimś innym. No i koleś pewnie nawet nie będzie musiał kłamać, bo skoro powiedział o tym Twojego chlopakowi, to znaczy, że uznał, że to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×