Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość little sky

Bardzo podobają mi sie rzeczy z Bon prixu

Polecane posty

Gość little sky

powinni otworzyc sieć sklepow w calej Polsce, bo akurat ubran to nie zaryzykuje kupować " w ciemno " ...mają bardzo piękne fasony róznych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałaś jak te rzeczy wyglądają na żywo? Kiepsko ;) Fakt, lepiej niż japan style, ale kupowanie z Bon prixi to taka sama ruletka. Do tego dochodzi fakt, że często po złożeniu już zamówienia dowiadujesz się, że części rzeczy już nie, albo brakuje Twojego rozmiaru i późnien czekasz i czekasz na zwrot pieniędzy dosłanie innego bądź wymianię. Nikomu nie opłaci się otworzyć takiego sklepu. Fenomen sprzedaży wysyłkowej polega na tym, że sprzedają rzeczy gorsze jakościowo ale pięknie przedstawione w katalogu. W sprzedaży normalnej 9obroty byłyby dużo mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little sky
nie widzialam, ale tez slyszalam o jakosci niepochlebne opinie... ale same kroje są swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little sky
wielkie korporacje odziezowe powinny sie na ich wzorach wlasnie opierac, chyba byla bym w siodmym niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem te ubrania są bardziej dla kobiet w wieku około 40 lat ;) Do mnie zdecydowanie bardziej przemawiają fasony Inditexu, który od wielu lat wiernie kopiuje od znanych projektantów ;) nie chciałabym aby ktokolwiek wzorował się na BP. tylko czasami coś mi tam wpadnie w oko, ale nigdy więcej już bym nie pokusiła się o zamówienie z tego katalogu. Wystarczy, że raz to zrobiłam i skończyło się ogromnym wręcz rozczarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little sky
absolutnie sie nie zgadzam, ze to ubrania dla 40 - tek...szczegolnie przypadla mi do gustu elegancka konfekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co kazda rzecz
jest wykonana z tandetnego materialu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez te rzeczy sa fatalne,tzn,bez obrazy ale mam 22latai to chyba normalne ze mi nie leza,zgadzam sie ze ktos napisal ze sa dla 40latek.O jakosci sie nie wypowiadam bo nigdy nie zamawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh 22 latka i taki mierny
gust ! buhaha nie zazdroszcze ci w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tam te ciuszki sie tez
podobaja, nei wiem jak wy patrzycie dziewczyny ale gdzie one sa dla starych babć ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tam te ciuszki sie tez
jakby byly szyte tylko dla tej generacji to nie bylo by tak odwaznych modeli, puknijcie sie glowki od siedmiu bolesci znawczynie mody :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupiłam od nich 2 razy Ostatnie zakupy zwróciłam Porazka totalna Jakośc materiału fatalna na zdjęciach sa to super ciuszki a w rzeczywistości nie da sie w tym chodzic Ale mam kolezanki którym udało sie kupic fajne rzeczy i nawet to nosza Ja nie miałam tego szczescia i nigdy wiecej tam nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co Wam powiem
jestem odmiennego zdania niz kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest prawda
gdyby te ciuchy byly faktycznie tak zlej jakosci to sklep by juz dawno wymarl !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej co uwaza ze mam mierny gust-kazdy ma prawo wyrazic swoje zdania,mnie sie te ubrania nie podobaja i nie rozumiem jak mozna powiedziec,ze mam mierny gust:oskoro ty gustujesz w takich kreacjach to prosze bardzo,znalazlam kilka "hitow":D http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.1.12.1.&pr=33488 http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.1.20.1.&pr=35574 http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.3.55.1.&pr=22505 http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.429.1.8.1.&pr=35550 http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.367.7.124.1.&pr=33394 nie chce obrazac tych kobiet,ktore lubia bon prixa,ja tylko chce pokazac dlaczego nie przypadly do mojego miernego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem miernoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikomu nie opłaci się otworzyć takiego sklepu" Bon Prix ma swój dość duzy sklep stacjonarny w Łodzi :P Byłam obejrzałam ciuchy na "żywo" i większość z nich to niestety szmaty..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwaz jedno
tam są też rzeczy dla małych dzieci i nikt nie każe ich nosić dorosłym kobietom. pokazałaś typowo mamusiowe modele, sporo jest ciuchów młodzieżowych. dla ułatwienia: young. nie trafiłam na nic dobrej jakości, ale koleżanka kupiła kilka fajnych bluzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdfg
Bon Prix nie ma nic wspólnego z tym co sie widzi w katalogach.Same szmaty i ta rozmiarówka..odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska rozmiarowka
zamowilam kiedys bluzke "S" bo taki nosze rozmiar, po zalozeniu zalezala na mnie jak XXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz (na ok. 10) mi się zdarzyło, że przysłali dobrą gatunkowo sukienkę. Była nawet taka, jak w katalogu. Problem w tym, że przysłali mi chyba rozmiar 42 (chociaż zamawiałam 38). Fakt, te ubrania na tych pięknych modelkach wyglądają bardzo ładnie (rzecz gustu jest sprawą dyskusyjną). Ostatnio jednak przeszli samych siebie - dywaniki do łazienki, które w katalogu były piękne, z grubego włosia, kolorowe okazały się szmatami, których nawet nie widziałam w żadnym sklepie, a dywaniki z Jyska za 20 zł prezentują się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co nie ma tam podanych
wymiarow do kazdego rozmiaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little sky
ale mi sie temat rozrósł :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little sky
wiadomo, jka w kazdym sklepie sa ubrania dla roznych generacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska rozmiarowka
wymiary sa podane, ale w rzeczywistosci okazaly sie inne.... zreszta S to byl najmniejszy rozmiar tego modelu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa zamawia czasami ciuchy i mowi ze tak polowa jest calkiem ok, polowa zamowien byla nie do chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska rozmiarowka
znajomi kiedys zamowili 2 rzeczy, zaplacili za nie, a przyslali im z 15 roznych ubran :D mieli niezly gratis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little sky
fajna pomyłka :D...a bylo chociaz w czym wybierac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają super spodnie
skóropodobne - na przedostaniej stronie ostaniego katalogu - ma ktoras takie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×