Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psycho-masochista1

moja dziewczyna + 2 facetów + ja, ich sługa = ekstaza

Polecane posty

Gość psycho-masochista1
wybacz że będę niekulturalny ale jak Ci się nie podoba to wypierdalaj !!! WON !!! Stulejo WON !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka5861175
jesteś chory... dziwię się że twoja dziewczyna/żona się na takie coś zgodziła...... rzygac mi sie chce jak to czytam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycho-masochista1
to po jakiego Chuja za przeproszeniem wchodzicie i psujecie temat który was nie dotyczy zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbiddenparadaise27
ŻAL MI CIEBIE PSYCHOPATO, JAK WYSTAWIASZ SWOJE ŻYCIE INTYMNE NA FORUM TO LICZ SIE TEZ ZE SŁOWAMI KRYTYKI!!!! BO NIE WSZYSCY NA TYM FORUM SA TAK ZEPSUCI I POZBAWIENI GODNOŚCI JAK TY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycho-masochista1
wejdźcie sobie lepiej na temat o kółku różańcowym i tam możecie po mnie i mnie podobnym jechać, ale to co wy tu robicie to jest zaśmiecanie tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycho-masochista1
dobra kończę z tobą bo się odczepić nie chcesz , jak chcesz mi pałkę obrobić to mów od razu, nie ma sprawy uwalniam potwora z rozpora i robisz swoje, jak nie to idź pan w chuj i nie zawracaj głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbiddenparadaise27
jedyne co ci moge zrobic to napluc na twarz. nie jesteś wart niczego więcej. nie wiem jak możan upaśc tak nisko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no....
autorze popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chihotka--->
jesteście posrani.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikka
a żebyś tak zdechł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikka
wiesz co ? mam pomysł na jeszce większa ekstaze ......... niech twoja kobita i tych dwóch frajerów uwalą na ciebie ogromną , zajebistą KUPE !!!!!!!!!! Dobre nie ??? !!!!!! To dopiero bedzoe ekstaza huju jeden !!!!!! HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA Ty to pewnie z przyjemnościa byś jĄ jeszcze zjadł :D :D HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA FRAJER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycho-masochista1
No dobra, przepraszam wszystkich za wyzwiska. Tak naprawdę to mam 15 lat i jeszcze nigdy nie całowałem się nawet z dziewczyną. A ten opis to był skrót filmu, który niedawno widziałem na internecie. Często walę konia a w przerwach piszę na Kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka_dziewca16
ale jestem mokra chętnie bym tak spróbowała swój 1 raz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 latek lulz
laeczka to dawaj ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 latek lulz
laseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca czterdziecha
ale zazdroszczę Twojej kobiecie ;) klimaty bardzo erotyczne i trafnie posługujesz się słowem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychomasochista1
No tak pode mnie też widzę jakiś stulej niemyty się podszył i nicka zabezpieczył hasłem, ehhh... dzieci na forum wpuścić to potem niszczą fajny temat. Ostatnio znów wróciliśmy do zabaw we czwórkę , ale teraz rzecz jasna ze względu na Ciążę wiadomo że do jako takich stosunków nie dochodzi, więc teraz Aga jest naszą panią a my trzej jej sługami więc pieścimy ją delikatnie po całym Ciele, a na koniec jeśli ma na to ochotę a częściej ma niż nie ma ;) robimy małe jak to ona mówi "trzepu trzepu" i zalewamy ją strugami (też cytuję moją kobietę) "Nektaru" ;), potem wspólnie się myjemy, jesteśmy naprawdę szczęśliwi, a jak już dziecko się urodzi, na pewno nie będzie się to tak odbywać jak do tej pory, bo czy dziecko zobaczy tylko mamę i tatę bzykających się czy też zobaczy mamę, tatę i wujków bzykających mamę ;) bądź tatę to przeżyje taki sam szok, inna sprawa jak podrośnie to raczej wszystko też będzie się odbywać dyskretnie i na pewno nie u nas w domu i od chorych ludzi proszę nas nie wyzywać bo nikomu nic złego nie robimy, urozmaicamy nasze życie seksualne, a inna sprawa że pisanie o tym na forum jest dla naszego 4-osobowego związku bardzo podniecające zarazem pozdrawiam tych którym temat się podoba i dziękuję za pozytywne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbiddenparadaise27
jedyne co ci moge zrobic to zrobic laske a ty spuscisz mi sie na twarz. a ja upadne jeszcze nizej i pojde na trawnik jesc psie stolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychomasochista1
Wiedziałem forbiddenparadaise27 że się przełamiesz i zechcesz mi dobrze zrobić swoimi usteczkami, ale z tymi psimi stolcami ... hmmm... widzę że też masz sposób na siebie :D Pozdrawiam Cię stolcowy pożeraczu :) ps. jednak przed zrobieniem mi laski poddaj się dezynfekcji jamy ustnej i się przebadaj na obecność różnych syfów nie chciałbym niczego złapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMINEM123
i co myslisz nadal że to wyciągneło wasz związek z rutyny???no właśnie.jak mogłeś w ogóle na to pozwolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychomasochista1
Wracając do tematu, wczoraj Aga stęskniła się za zabawą w głębokie gardło, ona najbardziej lubi finał kiedy może połykać , powiem szczerze że ledwie we trzech wyrobiliśmy rzecz jasna wyglądało to że jeden wkładał jej do buzi a pozostałych dwóch lizało jej skarb, jak ciągnęła mi to równocześnie Piotrek wziął mnie od tyłu było naprawdę super, rozkosz z przodu rozkosz z tyłu, polecam wszystkim lubiącym takie klimaty :) ona ma teraz niesamowite potrzeby, ostatnio chłopcy obiecali że na niedługo zbliżającą się naszą rocznicę kupią Agusi sztucznego członka takiego zakładanego na pasek bo ostatnio stwierdziła że ona chciała by nas wszystkich trzech przelecieć od tyłu, fajna sprawa :) bo ją bardzo podnieca widok faceta branego od tyłu i chciała by sama tak spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychomasochista1
odpowiadając na pytanie EMINEMA , już nie wiemy co to rutyna, my wkroczyliśmy w nowy wymiar jeśli chodzi o związek seks, czy też ogólnie pojętą wolność czy też szczęście, nie spróbujesz nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobozny92
pod kzyz sie mdlic bezbozniku a nie takie bezecenstwa opowiadarz, to nie do pomyslenia, w bug cie ukaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitiki90
jestescie chorzy i zboczeni, tacy jak wy zasluguja tylko na smierdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbiddenparadaise27
to wyżej to podszyw a ja nadaj utrzymuję że jesteś zwykłym niemęskim śmieciem :) i popieram Tikke , z chcęcia bys zjadl to gówienko, hę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychomasochista1
a ty dalej prostaczku na tym temacie siedzisz , ponoć Cię to strasznie bulwersuje, a pewnie po każdym wersie tego postu latasz to kibla i męczysz kapucyna, ale trądzik młodzieńczy biedny gimnazjalisto Ci od tego nie zejdzie, musisz podjąć współżycie z kobietą bądź też z mężczyzną bez różnicy efekt ten sam , ale na sex jesteś jeszcze za mały pryszczaty chłopczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indyk-extreme
do forbiden coś tam coś tam, gościu kiego chujca się wcinasz w temat jak Cię nie interesuje, bulwersuje bądź Ci się nie podoba, jesteś typowym trolem internetowym tacy jak ty powinni dostawać bana na dostęp do internetu, nie podoba się to wypierdalaj , mi się temat podoba i śledzę go od początku jest naprawdę podniecający, a to którą ze stron chciałbym być to już inna sprawa ale ja gościa nie potępiam on się tak bawi i co z tym zrobisz , bo jedyne co możesz zrobić to kupę w majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×