Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Gość Milva31
Manowcu, bo po IUI to jest taka zasada, że bierzesz leki i ok.14-15 dnia po IUI robisz betę z krwi i odstawiasz leki jak jest negatywna lub bierzesz dalej jak jest pozytywna. Ja rzrobiłam 13 dni po IUI. A to wcale nie wczesne testowanie bo co z tego że dziś 24 dzień cyklu skoro IUI i owulke miałam prawdopodobnie 11 września? Także cykl krótki ale liczba dni ta sama. Dlatego zatestowalam, żeby leki odstawić. W tamtej ciązy miałam 505 w 31 dniu cyklu ale ni cholery nie wiem, kiedy mialam owu.... dlatego to trudno porównac. :) Jestem strasznym kalkulatorem:) Mam w ustach smak kluczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Hahahahaha:) Ze nic nie będzie i jak zaczął się pojawiać cień krechy myślałam że mam zwidy:) Potem zrobiłam drugi i też były dwie no to pojechalam na betę:) Serducho mi waliło trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojaaa to tak jak ja,pamietam ze po tescie bieglam na bete. Zachowaj test na pamiatke. Teraz to sie dopiero zacznie zobaczysz..bedziesz nas o wszystko pytala :P wszystko bedzie Cie niepokoilo...a mowilysmy ze ten Twoj katar to ciaza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
teraz do poniedzialku będę i tak sie stresować. Manowcu i jaka Ci ta beta wyszla, hmm? A, nie. Tobie sie @ tydzien spoźniała więc musialy już być dziesiątki tysięcy:):):):):):):) Co ja tu porównuję:) Tak, z tym katarem to rzeczywiście:) Dobrze,że się nie nażarłam Gripexow, Ferwexow i inncyn tylko wzięłam apap ze 3 razy ale juz bądźmy rozsadni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Idę spać, dziewczynki. Jestem bardzo zmęczona dziś:) Tym szokiem:) Będę stale pisać, same dobre rzeczy, mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja oczywiscie testowalam w 33 dniu cyklu i mialam 1732 ( tak sie wzruszylam,ze obejrzalam swoje wyniki przed chwila). I Blagam Cie bo juz sie zaczyna heh :P gUpotki - ja zaszlam w ciaze na antydepresantach i mimo to mam nadzieje,na zdrowego chlopaka :D Sprawdzilam,ze urodzisz 8 czerwca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, odpoczywaj - musisz duzo odpoczywac z jednej strony zazdroszcze Ci,ze masz przed soba jeszcze tyyyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie drinka, zasiadłam do laptopa a tu takie nowiny, że SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!DZIIEWCZYNO NADAL CIE KOCHAM I TRZYMAM KCIUKI!!!!! Moj mąż jak zobaczył moją reakcję (rogal od ucha do ucha, łzy w oczach) to zapytał się co się stało a ja "Milva, w ciąży a M., kto??" :):):):) Jezu, trzymam kciuki, no to się Namanowczyk wymodlił to ja teraz poproszę modlitwy za mmnie ;):):):) Słów brak, bo to zawsze tak jest jak ktos odpuści to potem jest sukces a jeszcze koleżance opowiadałam jak podziwiam podejcie "kolezanki z forum" i , że też zaczynam tak mysleć i w ogóle. Całuje, sciskam i zazdroszczę nie ziemsko :):):) Brzuchatki też pozdrawiam , aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
A ja do Was z rana:) Bardzonowa, buziak:):):):) Test zrobiony rano trzy razy ciemniejszy niż wczorajszy, krecha wyszla po minucie i jest widoczna z dowolnej odległości. Te wczorajsze, hmm, ja tam widzialam i mó mąz potem - jak sie wpatrzył, reż. Także jestem zadowolona. :) Jutro rano na betę kolejna, wynik z poniedzialek, bo jutro niedziela. No taka procedura po IUI. Jutro kolejny test też dla sprawdzenia ciemnienia:) Manowiec ma siłę modlitwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowiec mi termin porodu wyliczył:) Mam nadzieję, że się sprawdzi super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milvus, no to swietnie, ze krecha ciemnieje! Z tego co tu przeczytalam to zaszlas w ciaze w dzien po moich i Manowca urodzinach!!!!Moze ci nasze urodznki szczescie przyniosly :)):))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Eksiu no tak byc mogło:) Ale Wam zrobiłam prezent:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Dziś beta 159:) czyli zdublowalo się i jeszcze z kawaleczkiem, przyrosło 160%:) Takie mam informacje dla Was moje wy kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaaa ;) to chyba beda bliźniaki :D super,bardzo sie ciesze z takich wiadomosci ;) i co teraz? znowu bedziesz powtarzala bete za dwa dni? Kasju :) a jak Ty sie masz w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Nie wiem dziewczynki czy będę powtarzać, bo w sumie nic nie pomogę dużo nerwów mnie to kosztuje, te wyniki:) Manowcu, Ty to miałaś betę mega wypasioną:) Musialaś mieć wczesną owu w udanym cyklu tzn. 12-13 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
chyba na razie sobie potrwam w tym stanie i może jakieś USG niebawem umówię ale za jakiś czas dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja Manowczyku nie za dobrze. Teraz czekam na wyniki cytologii. Ogólnie bardzo się denerwuję, bo podczas badania zaczęłam krwawić, a lekarz nie mógł tego zatamować...... Sam był bardzo zdziwiony... A ja znowu jestem przybita z tego powodu. Mam wrażenie jakbym walczyła z wiatrakami, albo chciała odwrócić bieg rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollee20
hej dziewczyny dawno tu nie zaglądałam a tu tyle wiadomości i tych troszkę złych i tych dobrych. Cieszę się ogromnie że następna z nas jest w ciąży. Super gratuluje:) mówi się że jak szybko przyrasta beta to podobno dziewczynka wiec kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Kasju, czekaj spokojnie na wyniki, może po prostu naczynko poszlo przy pobieraniu. Szyjka macicy jest cholernie wrazliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Milvetta to wybiera sie wreszcie na usg? czekam i czekam..:) Kasjulku moj, wstawie sie za Toba,tylko nie podejrzewajcie mnie o dewotyzm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowce i o mnie cały czas pamiętaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zwalniam Cię absolutnie!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) (buziaki):) Pójdę na Usg, pójde, może w tym tygodniu jeszcze, obiecuję:) I zaraz napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Królewny, wstawie sie za kazda z Was :) Milvus, mam nadzieje,ze bedziesz to wszystko znosic z miejszym stresem niz ja czy Eksia. Ostatnio plakalam Eksi,ze mam cukrzyce, a dzis powtorzylam badanie i po ciazowej cukrzycy sladu nie ma. Mimo to niestety sie przeziebilam i teraz sie musze ratowac medycyna ludowa :P tylko,ze w sumie to nie wiem jak to leczyc po domowemu. Bardzonowa, mysle ze nie powinnas sie poddawac...tylko szkoda,ze to nie takie proste. Docieram juz do 27 tygodnia a wciaz po 'siusiu' sprawdzam czy na papierze nie ma krwi. Ciesze sie,ze jestem w ciazy ale przyznaje szczerze,ze to trudny okres w moim zyciu,wciaz cos mnie sie czepia,wciaz sie martwie, a to szpital a to infekacja,teraz ta cukrzyca i katar. Ale zycze Ci zebys sie tez troche pomeczyla w tym trudnym ciazowym czasie,a co. Zaloze sie,ze Milvuska tez wciaz obserwuje swoje cialo czy wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
A ja byłam na USG:) Pecherzyk w macicy ma 4,3 mm czyli dokładnie 4t3d czyli dokladnie tyle ile powinien mieć:) Nastepne za dwa tygodnie:) Nie wiem Manowczuszku czy bez stresu... na pewno jestem bardziej spokojna niz poprzednio. Nie wiem czemu, po prostu wiem, że na pewne rzeczy nie mam wpłwyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×