Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Gość cwaniareczka
miesiac temu, dokladnie. bylam prawie w 7tc mieszkam w austri, ale nawet tutejsza medycyna mi nie pomogla. prawie sie wykrwawilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwaniareczko ja poronilam 3 miesiace temu swoja pierwsza ciaze i wiem co czujesz nigdy sie o tym nie zapomni ja mysle non stop ale pierwsze tygodnie po tym dramacie sa straszne.U mnie minelo troche czasu ale to w secu zostaje!Musimy sie trzymac i miec nadzieje ze nastepnym razem sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
ja mieszkam w Japonii ,mialam male krwawienie i nawet bolu duzego nie bylo .Tu nie daja lekarstw na podtrzymanie .Jak to sie mowi segregacja .Matoly wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
Gwiazdeczki ide juz spac ,bo u mnie 5 rano .Zycze milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-ulezakowana
wakame jak ty sie w japonii znalazlas??? umiesz cos w tym jezyku??? matko jak ty tam dajesz sobie rade?jezyk, ludzie inna kultura opowiedz cos o twoim nowym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
mieszkam tam juz od 14 lat.znam jezyk i pracuje w swoim zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-ulezakowana
no to cie podziwiam wakame, japonski wydaje mi sie baaaaaardzo trudnym jezykiem. Klaniam sie nisko i zycze milego i spokojnego snu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
no to dobranoc do jutra waszego czasu papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2515
No dziewczynki widze sie rozpisałyście.... Cwaniareczko chcialam napisac ci tylko ze to nie twoja wina jak zareagowalas boli cie ta utrata i kazdy bedzie zly ale naprawde czasami takie "wygadanie sie "nawet z innymi kobietami pomaga.Zobacz ja mam np za soba poronienie do tego nastepna ciaza zakonczyla sie 5 tyg przed terminem mam chorego synka,nie bede pisac co mu jest bo nie szukam wspolczucia ale jeslli bedziesz chciala to ci napisze,drugiego syna mam u ktorego tez bylo ze bedzie niepelnosprawny ale szybka reakcja pomogla i jest zdrowy,moje zycie wyglada dom rehabilitacja wyjazdy do lekarzy obowiazki domowe itp kolezanek nie mam wszystko sie skruszylo i uwierz ze duzo mi lzej gdy moge tu pisac nie zebym chciala sie wyrzalic tylko skoro kogos to interesuje to napisze,moze potrzebowalas przelamac sie sadzac ze sama se poradzisz a my jakie to "glupie baby" wywlekamy to na swiatlo dzienne,mi jest np duzo lzej moc komus pomoc i moc tu pisac bo jest mi razniej i jest to odmiana mojego monotonnego zycia ,bardzo mi przykro z cie to tez spotkalo ale jak mowi przysłowie PO SMUTNYCH DNIACH NASTANA RADOSNE cierpliwosci kochana... WAKAME-ANETKO to fakt jak ty se tam radzisz?jak twoje dziecko sie tam odnajduje zna polski? napisz cos o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniareczka
no ja sie spytam jakie uposledzenie ma twoj synek? Ja 1 ciaze usunelam majac lat 20 i teraz mysle ze to kara jest za to kiedys zrobilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
Kurcze dziewczyny nie moge spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-ulezakowana
wakame nie spij, pisz co tam w japonii zebysmy sie na jakis inny temat o tej poznej porze mogly pogadac...tak dla zmiany nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2515
a nie uwazasz ze zrobilas tak bo mials np cel ukonczenia szkoly czy tym podobne? no ja np chodzilam do szkoly ale to nie o to pytasz,otoz kacper ma ubytek kory mozgowej,dystonie szyjna i tułowia,padaczke,jest diagnozowany w kierunku kwasicy metabolicznej,adhd i schizofrenii,ma rowniez encefalopatie pozapiramidalna z ogolnym uposledzeniem umyslowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2515
Anetko to zapraszam do pisania:)chodz moze nie powinnam bo to nie moje forum wybacz mi EX-ULEZAKOWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2515
DZIEWCZYNY MECZACE JEST PISANIE PO NICACH MOZE NAPISZMY IMIONA (NO MOJE JUZ ZNACIE) I NP SKAD JESTESMY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
Tak jak pisalam od 14 lat mieszkam w Japonii .Mojego meza poznalam na studiach ,wielka milosc i tak sie tutaj znalazlam .Moja corcia ma 8 lat i mowi po polsku .Jest gdzies tam na N.K i ma sporo znajomych ,czyli pole do popisu (ale dzieki temu J.polski jest sprawniejszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-ulezakowana
piszcie dziewczyn co wam na mysl przyjdzie ja tez spac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2515
WAKAME to super zdolna dziewczynka bo skoro tam mieszkasz to uczeszcza tam do szkoly i jezyk musi znac ŁaŁ po prostu jetem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Dziewuchy moje kochane, spokój mi tu zaraz!:) Każda z nas przeszla to samo i każda ma swoj ból, cwaniareczko, my jesteśmy z Toba tak samo jak Ty z nami, bo niestyety nieszczęście nas łaczy. A każdy inaczej reaguje i stąd nieporozumienia. Cwaniareczko, nie traktuj poronienia w kategoriach kary za aborcję sprzed lat. To nie ma ze sobą nic wspolnego. Ex, nerwica jest cholernie uciazliwa ale sie staram. Widzę, że też nas łaczy trochę;) Ja też mam nadzieję, że następnym razem już będzie ok, że to "tylko" przypadek, i też nie mogę się zalamać. Dziś bylam u lekarza, dostalam zielone światło po okresie, mialam USG, wszystko ladnie. Czy zacznę się starać po okresie? Nie wiem. Znając mnie to zacznę:) Ale zobaczymy, może jeszcze odczekam z miesiąc chociaz. Namanowcach, 5,6,7,8 czy inny tydzień, ból jest ten sam i masz prawo go czuć. A "ziarno" to mają w glowach ci co tak mowia - zamiast mózgu. I rację ma Ex - to nie Twoja wina!!!!!!!!!!!! Latanie samolotem nie spowodowalo, ze poronilas, jezu, co za glupoty ci nagadal ten Twoj lekarz! Wakame, robilas jakies badania, by sprawdzic co moglo byc przyczyna? To ty daleko ulecialas:) Japonia, super!:) Aneta2515 - co za sk... z tego lekarza!!!! Gratuluję ci synkow, niech się zdrowo chowają, wysylam wam tysiac cieplych mysli. Twoje nienarodzone dzieciątko nie ma Ci czego wybaczyć - bo nic przeciwko niemu nie zrobilas. Tak jak kazda tu z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Ja tez spać nie mogę, kochane moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
mi to juz sie nie oplaca spac bo za dwie godziny sniadanko bedzie trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Anetko, a co mówią lekarze? Rehabilitacja pomaga? - mówię tu o Twoim synku. Nie wiem co mam zrobic z tymi lekami na nerwicę. Może odstawię dziadostwo. Z drugiej strony lepsza stabilna matka w ciazy niz niesuatnne ataki paniki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-ulezakowana
ja mieszkam w niemczech i mam na imie Arleta, mieszkam tu od 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2515
Milva dziekuje za cieple slowa nawet łezke uroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
Miva badania bede robila gdy dostane pierwsza miesiaczke .Tak mi lekarka poradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
A ja mam na imie Anetta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Aha, rozmawialam z lekarzem i HSG i histeroskopii NA RAZIE nie muszę robić, bo łyżeczkowanie nie zwiększa ryzyka pozamacicznej. Dopiero jakbym sie dlugo znowu starala, to trzeba by sprawdzic macice przez histero. Kurczę dziewczyny, ja to ze skrajności w skrajność - zaraz po zabiegu już nie chcialam nigdy zachodzic w ciaze... Teraz znowu chcę już, zaraz, teraz... Mam wrazenie, ze czas mi przecieka przez palce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2515
Milva no lekarze mówia ze to co my wyrehabilitujemy to bedziemy miec,w tej chwili zajmujemy sie wzmocnieniem miecni kolanek i miednicy by w kolankach gdy stoi nie robil przerostow i ustal dluzej ja jestm z Kętrzyna w Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakame
Mowia ,ze po poronieniu mozna szybko zajsc ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2515
Milva a ile masz latek? Wakame a Aneta ma na imie Aneta:)nick powstal w ubieglym roku przed ur ktore mialam w grudniu wiec juz nie jest na czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×