Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaniaa

Kto stosowal Alli?

Polecane posty

Jak wyzej... Czy polaczony z dieta i aktywnoscia dziala? Czy tak pieknie jest tylko w reklamie? Pozdrawiam chudzielce,grubaski, i te 'w sam raz':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza78
tez sie wlasnie zastanawiam bo na reklamie to wyglada super ale jak jest w rzeczywisctosci???? Mam nadzieje ze sie ktos wpisze , kto uzywal tego specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam, ze w usa kobiety mialy po nim jakies problemy, ale w Polsce reklamuja nowa formule wiec nie wiem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUU,problemow to ja nie chce...4-m-ce temu urodzilam dziecko, wlasnie przestalam karmic i ciaza+karmienie odbijaja sie teraz...Wypadaja mi wlosy, do dentysty musze biegac co chwile, paznokcie fatalne. Zostalo mi jakies 5 kg.do zrzucenia, nie moge stosowac drastycznych diet,ale myslalam,ze jak ogranicze weglowodany+ruch+alli to sie uda. No nic,czekam na wpisy dziewczyn,ktore stosowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa truskawa
Ja nie stosowalam,ale kilka dwie znajome stosowaly i ponoc troche wspomaga utrate kg,ale jest po tym jedna nieprzyjemna i dosyc krepujaca dolegliwosc tzw."gazy tłuszczowe" ..domyslacie sie mam nadzieje o co chodzi i nie ma koniecznosci wyjasniania. Osobiscie wole nie ryzykowac z zadnymi specyfikami.Jak juz odhcudzanie to ciecie kalorii plus wiecej systematycznego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, gazow tez nie chce:) A moze ktos zna inny specyfik wspomagajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to trzeba czymś sie faszerować albo drastycznie odchudzać? przecież wystarczy zmienić nawyki na zdrowe i kg same polecą. Co to jest 5kg. Ja w taki sposób zrzuciłam 18kg a co najważniejsze nadal trzymam tę samą wagę już od 3 miesięcy ponad. Problem wypadania włosów znam gdyż sama sie z tym zmagałam od czasu ciąży a nawet wcześniej.(od kilku lat w sumie) Teraz mam mocne i zdrowe włosy, mnóstwo energii i chęci do życia. A wszystko dzieki MŻ plus pewnej dawce ruchu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca Alli
wszyscy co stosowali Alli w majtki sie posralli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosowałam Alli, ale tak sobie myślę, ze skoro przy wszystkich tych wspomagaczach i tak zalecają niskokaloryczną dietę i ruch, to przecież na samej takiej diecie i ruchu też się schudnie. Po co więc sie faszerować chemią? Nie oszukujmy się - kazdy specyfik ma jakieś skutki uboczne - może nie dadzą o sobie znać, a może dadzą - ale po co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABI30
do znawcy Alli-to było super-uśmiałam się jak bąk-to czysta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajomą w aptece i powiedziała mi że ostatnio przyszły do nich papiery że po alli kobiety mają niewydolność wątroby czy coś takiego ,może pomyliłam dolegliwości ale na pewno nie jest bezpieczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co
dokładnie tak jak pisała Agawa_Agawa, , przy Alli , trzeba mocno ograniczyc tłuszcze, inaczej organizm reaguje biegunką tłuszczową!, poza tym stosuje się go przy sporej nadwadze, anie 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ograniczanie węgli nic nie da,bo alli powoduje usuwanie tłuszczy bez ich trawienia. jak będziesz jadła tłusto,to po prostu będziesz za przeproszeniem srała tłuszczem,zdarzają się też mimowolne plamienia bielizny :-O jest to bezreceptowa wersja orlistatu,środka na otyłość. podobno jest on skuteczny i nie ma takich skutków ubocznych jak np. meridia,ale musisz jeść dietetycznie,bo będą problemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam alli bo podobno jest w polsce jecynym dostepnym bez recepty lekiem na odchudzanie a nie suplementem dziety.czy dzisła tak ale nadaje sie tylko dla ludzi ktorzy maja prace w domu badz sa na urlopie wychowawczym. W kazdym razie jak to ktos nazwał gazy tłuszczowe sa bardzo nieprzyjemne i krepujace. I tu niema sie z czego smiać bo nie jest to smieszne dlatego przy ali nalezy stosowac diete niskotszczowa tak tez zrobiłam ale ali chyba usuwa faktycznie poklady tłuszczu z organizmu bo dosłwnie sam tłusz zemnie leciał podczas wypróżnień a stosowałam naprawde ograniczona ilość mssła zero smażonych rzeczy dużo warzyw i owoców. Przerwałam stosowanie ali dosc szybko bo ppraca wykluczała mi czeste pobyty w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×