Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

dzien dobry wszytkim! tak.tak jutro mam termin...na razie nic.mam nadziej ze w tym tygodniu nastapi ten moment.wrocilam przed chwila od gp,bo mojej poloznej nie ma w tym tygodniu.powiedzial ze mam jakas tam infekcje,ale nie szkodzi ona dziecku.bral ode mnie probke ostatnim razem.wiec mam nadzieje ze tak bedzie.mam numer do poloznych w szpitalu.moze sie orintujecie kiedy sie nalezy zglaszasc ,w przpadku bycia juz po terminie??zadzwonie do szpitala i zapytam. od jutra moj chlopak ma urlop.wiem o paternity leave,tylko jest inna polityka w duzych firmach i w malych.u nich pracuje nie wiele osob,wiec nie ma takiej rotacji pracownikow.nie wiem jak jest z tym urlopem w takiej sytuacji,choc jest to niby przepisowo.mam nadzieje ze mu nie zleci na czekaniu, bo bym sie chyba wsciekla. jaka u was pogoda.u mnie dzis o wiele chlodniej i troche padalo rano.takie orzezwienie,za to w polsce wielkie upaly.pozdrawiam:) jak cos sie zacznie dziac od razu dam znac.malo cos nas tu pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka udanego urlopu :D Madziulek, mam nadzieje ze sie ruszy wszytsko w koncu :) My bylismy caly weekend u moich rodzicow, przyszli tesciowie musieli sie poznac w koncu :D a teraz siedze w domku bo w cieniu jest 34 stopnie wiec nawet nigdzie sie nie wybieram tylko zrobie obiad :) i ewentualnie na spacer ale to wieczorem :) przydalo by se trozke tej angielskiej pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) u mnie jak na razie masakra, mała ciśnie kupe od 4 rano i nie może zrobić, tak się męczy bidula a ja nie wiem jak jej pomóc:( to chyba przez tą herbatę z kopru, miała pomóc a jest na odwrót:( milka-udanego urlopu życzę madziulek-..no popatrz, ale to szybko zleciało... trzymam kciuki za Ciebie, bądź dzielna majówka-na obiadek były nadziewane mięsem mielonym i ryżem papryczki, takie a la gołąbki, fajna sprawa;) no i udany wieczór za nami- zakończony wygraną hiszpanii w mistrzostwach świata:) wczoraj oczywiście na zapas wam się pochwaliłam, że zrobię sobie manicure itp..i nic z tego nie wyszło, skonczyło się na szybkim malowaniu paznokci w aucie w drodze do znajomych, no cóż muszę przywyknąc że wszystkie swoje zabiegi upiększające, łącznie z goleniem nóg przeprowadzam w tempie prędkości światła:P ale udało mi się w tym tygodniu do fryzjera wyskoczyć, z czego jestem dumna:) czuje się o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Milkaa udanego urlopiku :))))) Madziulek to juz tuz, tuz. Jak to szybko leci. Opisuj na bierzaco jak sie czujesz i jakie masz objawy. 3mam kciuki za szybki porod. Ja w sobote pobiegalam po sklepach a w niedziele caly dzien odpoczywalam. Tak mnie nogi bolaly po tych zakupach. Obeszlam wszystkie sklepy w miescie i na zakonczenie weszlam do Nexta, gdzie wszystko kupilam: sandalki, bluzke, sukienke i kolczyki :) Jak narazie mam dosyc zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Hej wszystkim :-) Madziulek30 no , to juz tuz tuz :-) Jestes załozycielką topiku :-)Pół roku minęło jak z bicza strzelił ;-):-) Trzymam kciuki :-) Tease27 ja poprosze ten przepis na mielone z ryzem w papryczkach :-P Tak mi jakoś slinka poleciała .Jak znajdziesz chwilke to napisz , prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
I pozdrowienia dla was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze , tez juz bym chciala byc na Twoim miejscu;) A ja poki co jeszcze pracuje ostatnie dni. coraz ciezej mi jest ze wszystkim , zwlaszcza w pracy , cos porobie i za chwile musze usiasc , bo czuje bol w dole brzucha albo takie dziwne klucie w pachwinach:/ poza tym mam straszne uplawy i juz nie wiem co z tym robi , jutro powiem o tym poloznej , ciekawe co ona na to... Jestem ciekawa czy tu robia test na cukrzyce?? Bo w Polsce robia i jestem ciekawa jak tutaj , ja do tej pory nie mialam a chcialabym miec , bo ostatnio pochlaniam tone slodyczy i to nie jest normalne , przed ciaza moglam nie jesc nic slodkiego a teraz jak nie mam slodyczy to wsciekla jestem. Faktycznie ostatnio cos przycichlo forum , musimy na nowo je rozbudzic , ja niedlugo bede juz na urlopie to bede pisac i pisac z nudow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia juz prace konczysz? My to chyba podobnie rodzimy, a jeszcze 2 miesiace do pracy.... Nie wiem czy dam rade, ale spróbuje. Właśnie przez pół godzinki myślałam co zjeść na obiad, bo na nic nie miałam smaka. No i wcinam pieczoną kiełbaskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz powoli zaczynam sie stresowac,jak tylko pomysle ze to juz jutro moj termin.Lepiej chyba jednak urodzic troche przed, niespodziewanie,niz pozniej oczekiwac i w kolko myslec kiedy to nastapi.Jakos nie moge sobie miejsca w domu znalezc.Zastanawiam sie jak to bedzie,kiedy,jak ja bede sie zachowywala i moj M.Tak naprawde to bedzie wielkie przezycie i emocje. Z objawow co jedynie zauwazylam to luzniejsze stolce,ponoc tak jest.Zadnych boli na razie nie mam.Wczoraj w nocy czulam taki nacisk na odbyt i chyba z piec razy bylam w lazience.Dobrze ze moj facet od jutra ma 2 tygodnie urlopu.Siedze teraz sama w domu i czekam na niego,ale to jeszcze conajmniej 2 godziny. Jeszcze jedna rzecz, czuje jakby mala mnie bardziej pchala w dole brzucha.Zazwyczaj to byla gora lub prawy bok.Moze mi sie tam zaczyna wypychac. Wam dziewczyny tez zleci zanim sie obejrzycie,zwlaszcza jak jeszcze pracujecie.Pozniej pod sam koniec to sie dluzy,zwlaszcza jak sie wiekszosc czasu spedza w domu nie pracujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa nom koncze prace juz niedlugo , ale to tylko dlatego , ze pracuje na housekeepingu i to jest bardzo ciezka praca fizycznie. Pomimo , ze mam dobre checi i szczera ochote to brakuje mi sil i odczuwam bol pracujac nawet tylko 5h a nie chce ryzykowac , bo to juz pozna ciaza i nie chce zeby cos sie stalo , zreszta uwazam , ze szczerze zasluzylam juz na ten odpoczynek... dziewczyny ide jutro do poloznej i chce jej powiedziec o tych uplawach i w slowniku przetlumnaczylo mi jako whites:/ nie wiem czy dobrze , moze wy znacie lepiej takie slowka typu uplawy , sluz itd> :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia uplawy to discharge.Znajac zycie to polozna ci powie ze to normalne.Martwiaca moze byc tylko ich barwa jesli jest zoltawa lub brzydki zapach.Moj lekarz w Polsce powiedzial ze mam maly stan zapalny stad ta zolta barwa.Przepisal mi antybiotyk i nadal mialam ten sam kolor.Tutaj gp wzial probke to zbadania.Powiedzial ze nie moga mi dac nic silniejszego teraz i ze mam tam niby jakis stan zapalny ale on nie zaszkodzi dziecku.Juz sama nie mam sily nic z tym robic i jedynie ostatnio aplikowalam sobie czosnek.Ponoc to wszytko przez zmiany hormalne i ciezko jest to zwalczyc w ciazy.Jak bedziesz miala okazje jeszcze byc w Polsce to zalatw to tam. Jesli chodzi o prace , szczegolnie fizyczna to podziwiam wszytkie dziewczyny w ciazy.W sumie lepiej nie ryzykowac,szczegolnie w 3 trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek jak tam? pytalas kiedys o witamine D ja podje malej.Mam z polski.podaje 1 kropelke dziennie na mleko. nie stresuj sie niczym-w tym tyg na pewno sie ruszy;) ja z objawow mialam tylko czopa,a potem juz skurcze przy czym nie wiedzialam ze to juz sie zaczelo byly na serio do zniesiena bardzo dlugo.bedzie oki zobczysz nie boj sie wywolania-mysle ze ci nie grozi. Tease-zadzwonilismy po forme na child tax i kurcze musimy isc na jakies spotkanie do officu-czy oni mysla ze luzie z malym dzieckiem maja na to czas?!!wkurzylm sie bo myslalam ze wysla forme i juz a tu takie zawracanie tylka. milka ale ty masz dlugi urlop-wypoczywaj dziewczyno:) nescafe-kurde tez bym zjadla obiadek u ktores mamy;)a tu czlowiek jak sam nie zrobi to nie zje i jeszcze pomyslow brak najgorzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek dzis termin :) :) :) Marcia zapomnialam ze Ty fizycznie pracujesz. Jesli tak to masz racje jak najszybciej na Maternity Leave! Podziwiam sie ze tak dlugo dalas rade pracowac. Ja to w sumie siedze za biurkiem i niewiele sie ruszam. Mam lekka prace, jedynie plecy bola po kilku godzinach siedzenia w tej samej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........36..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........35...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 33...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........27..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny wlasnie skonczylam Was czytac nie mialam od czwartku neta do dzisiaj rana bo cos nam sie stalo z polaczeniem sieciowym ale naszczescie juz jest w piatek pojechalismy do tesciow i wrocilismy dopiero wczoraj wieczorem pogoda dzisiaj okropna strasznie dolujaca :( jeszcze do tego wszystkiego strasznie zle sie czuje zggaga mnie meczy w nocy i w dzien do tego wymioty dochodza przewaznie w nocy a dzisiaj rano to w ogole mialam takie zawroty glowy ze chwilami widzialam przez mgle od wczoraj mam takie uplawy ze nie da sie wytrzymac zielone i do tego jakies skrzepy zielone wyplywaja nie wiem co mam robic czy isc do szpitala bo polozna mam dopiero za tydzien swedzenie i pieczenie mi tak dokucza co mysliscie isc do szpitala? Madziulek ja z moja pierwsza corka termin mialam na 1 listopada a urdzilam 13 na wywolanie idziesz po 2 tygodniach i polozna dzwoni do szpitala eby dla Ciebie mieje zarezerwowali bo tak to chyba nie przyjma nie wiem nie orientuje sie u mnie wygladalo to tak na 1 mialam termin tydzien pozniej szlam do poloznej na masaz szyjki ale nic sie nie ruszylo i 13 poszlam do szpitala na wywolanie i 13 urodzilam w nocy. Nie martw sie wszystko bedzie dobrze juz tuz tuz i dzidzius bedzie z Wami :) Pozdrowienia dla wszystkich brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja nadal nic.Jedyne co czuje to,ze mala pcha coraz bardziej w dol glowka i tyle.Zadecydowalam ze jutro pojade do szpitala i moze mnie zbadaja jak cos powymyslam.Przez telefon to pewnie powiedza cos w stylu zeby sie nie martwic i tyle.Do poloznej w przychodni sie juz nie dopcham bo jest tylko raz w tygodniu i trzeba sie rejestrowac z 2 tyg. wyprzedzeniem Mama_Julci to wszytko wskazuje na grzybka.Ja bym pojechala do szpitala.Gp da ci pewnie clotrimazole.Ja jak pisalam wczesniej wzial mi wymaz.mam niby cos tam,ale to nie szkodzi dziecku.Wczesniej pisalismy tu o czosnku wiec moze ty zastosoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Milka zycze udanego urlopu i mam nadzieje ze nieprzyjemne wypowiedzi z tamtego forum pojda w niepamiec :) ja ci wtedy na pomaranczowo odpisalam :) Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........36..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........35...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 33...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 33..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........27..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West nescafe mam nadzieje ze w pl jestes i bedziesz szczesliwa :) kobietki wybaczcie ale tyle mam spr na glowie ze rzadko zagladam na kafe 2jka dzieci OLivka dopala jak tylko sie da :) ostanio czesto wizytu u lekarzy u Laury poglebila sie wada krotkowzrocznosc z-0/.75 poszlo na -2.75 nasilila sie astma no i skierowanie na kolejne badania nerki ma 2-na z prawej strony pozatym ok tylko wszystko na mojje glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas leci.......... ja tez juz w 7miesiacu.... ale najbardziej mnie doluje moja waga!!! bo mam juz plus 10kg a tu jeszcze 2,5mc przedemna a smialam sie z tych co tych co po 20 kg w ciazy tyly a teraz chyba mnie to spotka....tragedia poprostu nie umiem sobie odmowic jedzenia...od poczatku nie mialam zadnych nudnosci ani nic wszystko super latwo i teraz pracuje nadal 8h dziennie do konca miesiaca a w sierpniu part time 20h tygodniowo. jak wy stoicie z waga ile przytylyscie babki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........36..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........35...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 33...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 33..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........27..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......28....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West krisana nie przejmuj sie 10 kg w tym tyg to nie az tak duzo! ja jestem 28 tydz i przytylam 8 kg , ale polozna powiedziala mi , ze to wcale nie tak duzo. Moze teraz nam sie zatrzyma i przytyjemy jeszcze z 4-5 kg i koniec:) mam kolezanke , ktora przytyla 30 kg to dopiero masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Nieodzywalam sie dlugo bo jestesmy na wakacjach w Polsce i szczerze nie mam czasu aby zasiasc do laptopa, ciagle w biegu a wieczorkiem tak padnieta ze odplywam momentalnie. No i jeszcze te mega upaly w Polsce po 30 stopni w cieniu, masakra. Ja juz chce do Anglii bo przynajmniej nie ma takich mocnych upalow. Melduje ze u mnie bedzie na 100% dziewczynka. Zostalo to potwierdzone na dwoch USG. Wyprawka dla Zuzi zostala powoli ukonczona. Lozeczko+materac zakupione, wozek 4w1 zakupiony, akcesoria do łóżeczka też zakupione, kaftaniki wiazane z boku zakupione, cieple spiworki dwa zakupione, reczniczki, kocyki i rozki zakupione, oprocz tego Zuzia dostala znowu torbe ciuszkow wiec jak narazie nie musze kupowac jedynie na pozniejszy okres. Co zostalo nam jeszcze do kupienia to lekarstwa dla Malej. Mam pytanie do Majowki i Tease czy Wasze Pociechy dostaly jakies witaminki w szpitalu - chodzi mi o wit. D i K ?? Bo chce przywiezc z Polski apteczke dla Malej z witaminkami. Chodzi mi tez multikompleks z witaminkami, no i roznego rodzaju lekarstwa na goraczke, katarek i takie tam. Jak Wy sie zaopatrywalyscie w takie rzeczy?? Uaktualniam tabelke: Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........36..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........35...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 33...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........27..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West Jeszcze pare dni i w sobote juz wracamy do Anglii. Koniec urlopu w Polsce, nastepny planowany koniec marca 2011 ale juz z Naszym Malym Skarbkiem. Wtedy to planuje zostac z Mala na 2-3 miesiace w Polsce aby Dziadki sie nacieszyli Wnuczka!!! Tatus zostanie w Anglii, a Mamusia bedzie miala czas tez dla Siebie. A od lipca 2011 powrot do pracy po dluzszej przerwie. A Wy jak dlugo bedziecie na macierzynskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze 10 kg na etapie 7 miesiace to nie jest duzo.Pozniej to juz jest mniejszy przyrost.Ja przytylam niecale 9 kg.Martwie sie z kolei czy to nie za malo.Zreszta duza waga nie oznacza,ze bedzie duze dziecko i na odwrot.Moja waga urodzeniowa to bylo 4200 i 59 dlugosc.Wiec sporo. Dzisiaj mi sie mala tak strasznie wierci.Ostanie tygodnie byla o wiele spokojniejsza.Mize to tez jakis znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek raczej odwrotnie przed porodem moze cie zmartwic to ze mala sie wcale nie bedzie ruszala.ale moze u ciebie bedzie inaczej,jak wiadomo wyjatek potwierdza regule;) czekaj cierpliwie lada chwila bedziesz miala mala przy sobie i swiat twoj obroc sie o 180 stopni:D Andziaa w szpitalu zapytaja czy zgadzasz sie na zastrzyk z witamina K i czy wiesz tyc badaniach ktore kiedys zrobili ze niy ten zastrzyk u niektorych dzieci moze spowodowac nowotory wieku dzieciecego.jednak te badania powtorzono pare razy i zadne z kolejnych nie potwierdzilo takiej zaleznosci.niemniej jednak polozna ce o tym poinformuje i zapyta czy zyczysz sobie by dziecku podano witamine k w zastrzyku(mozna tez doustnie).i to na tyle z iwtamin. J mam witamine D z polski i podaje po kropelce na mleko.mamn tez wita c dla noworodkow,nurofen w czopkach,peralgine w czopkach wszystko male dawki dla dzieci-ale to musiscie skonsultowac z lekarzem(ja mam znjaoma pediatryczke w pl i to ona mi polecila wszystko i powiedziala w jakich dawkach).tak samo dziewczyny nic nie kupujcie dla dzieci tutaj-o wszytsko proscie recepte!ja jak kupilam paracetamol to moja HV zrobila oczy i sie zapytala czy mamza duzo pieniedzy bo to mi sie nalzey za darmo i mam z tego praw korzystac -tak wiec pierwsze co zrobilam poszlam po recepte odnawialna na oilatum:) Mama Julci kurcze te zielone uplawy sa podejrzane ja bym to sprawdzila. co do wagi to ja tak mialam okolo 7 mca 10 kg a potem dobilam do 15.Nie wroze wam wiecej zatem.a odmawiac sobie jedzenia to glupie.no chyba ze jakis smieci w stylu chipsy.lody.czekolada,mcdonald-to jak najbradziej.ja jadlam duzo ale taki normlane rzeczy(mozna powiedzie zdrowe)i mala wyskoczyla 4kg:Dmoja znajoma przytyla 20 kg jadla smieci same z mikro ready meal'e polozna o matko jakie wielkie dziecko bedzie a tu drobiazg 2500kg:O madziuelk awaj znac jak cos... emilia a ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem normalnie i przytyłam może z 5 kg. W zasadzie to jem dość dużo słodyczy. Niewiem jak to się dzieje że wcale prawie nie przytyłam. Ludzie mówią że jak stoję tyłem to nie widać że jestem w ciąży. emiliabhx jak tam? co słychać? odezwij się co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........37..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 34...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........31.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........27..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........37..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 34...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........31.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........28..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West madziulek30 teraz to chyba najgorsze to czekanie....moze postaraj sie czyms zajac bo inaczej to zwariujesz w oczekiwaniu na objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5kg??Aurela szczesciaro:D ja jak mi minal termin tylko 1 dzien siedzialam zdenerwowana-wlasnie dzien terminu bo nastepnego juz odszedl czop a wiec madziulek oby szybko poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
hej wam Madziulek 30 dzisiaj nie zagladała,moze juz jest w szpitalu ? :-) Trzymamy kciuki majówka10 a ty zgodziłaś sie na ta witamine K ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)mój mężuś z małą właśnie śpią, a ja robię dziś coś dobrego na obiad:) zaraa, podaję przepis na paprykę nadziewaną: Ok. 0,5 kg mięsa mielonego podsmażyć na patelni razem z cebulą i czosnkiem. Przyprawić solą, pieprzem, bazylią ... i czym dusza zapragnie. Do przysmażonego i troszkę ostudzonego mięsa można dodać co się chce np. starty ser, ryż, pieczarki.. Papryki umyć, odciąć daszki, wydrążyć środki i nadziać masą miesną. Piec w piekarniku ok 30 min w 200 stopniach - polecam potrzymać papryczki troszkę dłużej w piekarniku - nawet ok 1 godziny. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×