Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

madziulek,u mnie chodzi nie tylko o tę nieszczęsną szyjkę,ale także o to że ciąża się nie podnosi,i zdażają mi się skursze -i to dość często i to tak bolesne,że ledwo co chodzę.. jak mnie skurcze dopadną to co kilka minut i ciągną się dopóki nie wezmę leków i nie położę się do łóżka. Jeśli chodzi o wizyty,to miałam w Polsce tylko jedną bo byłam tylko 2 tyg. ale z tego co mi powiedzieli tu w szpitalu,to szyjka była normalnych rozmiarów i twarda,pomimo nieustannego plamienia (to było na początku ciąży) a kiedy pojechałam do Pol. miała już tylko 2,5 cm i była miękka,więc doktor zalecił odpoczynek (przynajmniej pół dnia w łóżku) nie stać (to powodowało skurcze-mam stojącą pracę) i oczywiście zero sexu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek,u mnie chodzi nie tylko o tę nieszczęsną szyjkę,ale także o to że ciąża się nie podnosi,i zdażają mi się skursze -i to dość często i to tak bolesne,że ledwo co chodzę.. jak mnie skurcze dopadną to co kilka minut i ciągną się dopóki nie wezmę leków i nie położę się do łóżka. Jeśli chodzi o wizyty,to miałam w Polsce tylko jedną bo byłam tylko 2 tyg. ale z tego co mi powiedzieli tu w szpitalu,to szyjka była normalnych rozmiarów i twarda,pomimo nieustannego plamienia (to było na początku ciąży) a kiedy pojechałam do Pol. miała już tylko 2,5 cm i była miękka,więc doktor zalecił odpoczynek (przynajmniej pół dnia w łóżku) nie stać (to powodowało skurcze-mam stojącą pracę) i oczywiście zero sexu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie tak z tym moim internetem,albo nie chce otworzyć stronki,albo po 3 posty wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) znow ktos mi tygodnie w tabelce cofnol :D co do sure maternity grant to wszedl nowy przepis trzeba otrzymywac wysoki child tax credit powyzej jakiejs kwoty wtedy przyznaja becikowe jesli ktos otrzymuje nisko child tax credit to sie nie kwalifikuje w aplikacji jest pytanie czy otrzymujesz zasilek ale powzyej kwoty juz nie pamietam jakiej dokladnie.Ale na 100% pewna nie jestem :) wiec sie dowiadujcie :) kopiuje oatsnia tabelke od krisany ale nie wiem gdzie sie podzialy mamusie ... Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........37..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 34...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 34..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........31.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........29..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10..........22.....synek. ...Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........20...córeczka. . .North West madziulek trzymam kciuki za ciebie i mysle o tobie czesto :) milka super ze odpoczynek na pelnej fali :) i tyle prezentow nic tylko zazdroscic :) 27 lipca ide na sciagniecie szewka bardzo sie boje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEstem :).Bylam troche na miescie, w banku.Straszie cieplo sie zrobilo.Mojemu chlopakowi ktos 150 funtow sciagnal z konta, a chcial mi pierscionek na przeprosiny kupic.Zalatwialismy ta sprawe w banku.Mam nadzieje ze pomyslnie.Zreszta juz nie bede sie rozpisywac o tym.Bylo nerwowo.. Patinka chyba mial szew zakladany tutaj, z tego co pamietam.Ewula musisz dbac o siebie jesli jest taka sytuacja.Niestety niektorzy maja problemy i nie mamy czasami na nie wplywu. Moja kolezanka z pracy starala sie o dziecko jakies 3- 4 lata.Nie mieli z mezem konkretnej przyczyny.Mialam niedawno od niej wiadomosc ze zaszla.Wiec super wiadomosc.Slyszalam ze wszytko bedzie ok.bo na prawde pragnela tego dziecka ten zasilek 500 fun. faktycznie nie jest latwo zdobyc.nie wystarczy pobierac child tax credit musi byc faktycznie w odpow.wysokosci i przewyzszac wysok.elemntu rodzinnego(jakos tak). Moja Amelka sie nie spieszy, cos jej tam dobrze w srodku.Jestem ciekawa co mi w srode polozna powie.Chyba ze cos sie ruszy...Ide cos zrobic do jedzenia.Bede pewnie zagladac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojojoj ... wydaje mi się że pod tym nickiem napisała któraś z nas. Miej odwagę napisać pod prawdziwym nickiem... Tak musiałam użyc wulgaryzmu ponieważ denerwują mnie tacy właśnie dziwni ludzie którzy wtrącają się bez sensu z tematem który nas nie dotyczy. Niech sobie założy osobny topik. A chamką to nie jestem napewno ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojojoj ... wydaje mi się że pod tym nickiem napisała któraś z nas. Miej odwagę napisać pod prawdziwym nickiem... Tak musiałam użyc wulgaryzmu ponieważ denerwują mnie tacy właśnie dziwni ludzie którzy wtrącają się bez sensu z tematem który nas nie dotyczy. Niech sobie założy osobny topik. A chamką to nie jestem napewno ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojojoj ... wydaje mi się że pod tym nickiem napisała któraś z nas. Miej odwagę napisać pod prawdziwym nickiem... Tak musiałam użyc wulgaryzmu ponieważ denerwują mnie tacy właśnie dziwni ludzie którzy wtrącają się bez sensu z tematem który nas nie dotyczy. Niech sobie założy osobny topik. A chamką to nie jestem napewno ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojojoj ... wydaje mi się że pod tym nickiem napisała któraś z nas. Miej odwagę napisać pod prawdziwym nickiem... Tak musiałam użyc wulgaryzmu ponieważ denerwują mnie tacy właśnie dziwni ludzie którzy wtrącają się bez sensu z tematem który nas nie dotyczy. Niech sobie założy osobny topik. A chamką to nie jestem napewno ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!:) Co u mnie slychac a no jutro ide ostatni dzien do pracy i jestem przeszczesliwa:)) Zostana mi okolo 2 miesiace na odpoczynek i zalatwianie roznych spraw. Brzuszek rosnie z dnia na dzien a wraz z nim z boku pojawily mi sie male czerwone rozstepy:( smaruje palmersem i oliwka mam nadzieje , ze wiecej ich nie wylezie:( Synka czuje juz bardzo wyraznie , czasem mam wrazenie , ze jakas stopka czy raczka mi sie przesuwa:)) Co do mojej infekcji to mam st.zapalny ukl. moczowego i pobrali mi a raczej ja sama (!) musialam sobiepobrac wymaz i czekam na wyniki z laboratorium. Powiezieli mi , ze jesli bede miala silna infekcje pochwy to w szpitalu beda mi to rozbijac jakimis lekami... w ogole dziwne tu jest podejscie tych lekarzy:/ w Polsce to juz dawno by ginekolog zbadal wybadala co i jak a tu..usmiechaja sie i alright alright. Jeszcze gp mi powiedzial , ze kobioety rodza od milionow lat i ze wszystko bedzie odbrze heh. Moze czasami jestem za bardzo przejmujaca sie ale kurcze to chodzi o moje dziecko! Powiem wam ze 2 trymestr ciazy strasznie mi sie podobal , bardzo ladnie wygladalam , brzuszek nie gyl taki wielki i mialam wiecej sily a teraz brzuch przeszkadza we wszytskim , napuchnieta jestem , stopy jak balony i na dodatek jakies wypryski mi powyskakiwaly:/ nie jest za pieknie ale jeszcze 2 miesiace dam rade!:) Madziulek30 trzymaj sie tam kibicuje Ci i wierze , ze juz niedlugo nastapi ten moment kiedy przytulisz swoja Amelcię ;) Pozdrowionka i buziaki dla Ciebie a facetem sie nie przejmuj ja ze swoim tez non stop sie kloce a raczej sprzeczam o pierodly np nocne chrapanie ojjj juz nie wiem co mam robic nawet kupilsmy taki spray stop snoring ale tez malo pomaga . No nic rozpisalam sie , dziewczyny nie wpisuje do tabelki bo ta jest jakas zmieniona , moze ktoras z was znajdzie ta z majowka i tease??? Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........38..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 35...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 34..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........32.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........31......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........29..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........28..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........28......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10..........22.....synek. ...Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........20...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia Ty też już tam się zbieraj kochana do porodu. Tak sobie myślę...a jeszcze niedawno dołączyłam dopiero... Pamiętam że zaczęłam pisać jak maliniakowa miała problemy z zębem. Jakoś tak...miło poczytac kilkadziesiąt postów wstecz Spać niemogę zbytnio. Trochę mi smutno samej bez męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........38..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 35...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........34...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 34..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........32.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........31......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........29..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........28..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........28......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10..........22.....synek. ...Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........20...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe co tam slychac?:) madziulek jak tam?ruszylo sie? emili a ty jak znosisc ta koncowke?cos mi sie zdaje ze ty przed terminem urodzisz;) tease dostalas juz chb?czemu to tyle trwa?! pytanie do zary i mamy julci kiedy przechodizlyscie na smoczek z 2 dziurkami:?bo moja mala je ze smoczkiem z 1 dziurka ale zauwazylam ze bardzo sie eczy i w efekcie usypia nie zjadajac normy jaka powinno jesc dziecko w jej wieku,nie wiem moze to wina smoczka?ale boje sie tez ze jak dam ten z 2 dziurkami to piersi juz nie zechce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie nadal nie ruszylo i juz watpie ze cos ruszy.Jutro mam spotkanie z polozna.Juz zoobojetnialam.Co bedzie to bedzie. Na child benefit niestety sie dosc dlugo czeka.Moj znajomy juz od jesieni,tyle ze on ma dziecko w Polsce.Z tego co zauwazylam strasznie przeciagaja.Ktos z kolei czekal 1,5 roku,choc w to mi sie wierzyc nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) U mnie nic nowego wczoraj bylam u poloznej wszystko jest ok ale mala sie jeszcze nie obrocila i zaczela mi tlumaczyc na temat cesarki bo prawdopodobnie bede ja miec jeszcze czekam na potwierdzenie z usg. Majowka ja dalam malej jak miala 4 mesiace bo strasznie sie wkurzala ze jej slabo leci ja na chb na 1 dziecko czekalam od listopada do czerwca 7 miesiecy im sie naprawde nie spieszy wydzwanialam tam ale nic to nie dalo a na chtc czekalam od listopada do lutego jakos becikowe dostalam na 1 dziecko i teraz na 2 tez juz dostalam bo mozna sie starac na 11 tygodni przed porodem jezeli ktos oczekuje 2 dziecka. Madziulek dasz rade jutro jak masz spotkanie z polozna to moze bedzie Ci chciala zrobic masaz szyjki bo jestes tydzien po terminie ja sie na to nie zgodzilam bo slyszalam opinie ze nie zawsze to pomaga a nie jest to przyjemne uczucie podobno boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ja też lubiłam 2 trymestr :) Teraz trzeci zaczynam i coraz trudniej ze wszystkim. Byłam u położnej podała ma nazwe maści na hemoroidy. Okazało sie też że Mała jest główką do góry. Jeszcze ma czas aby sie odwrócić, ale dopiero teraz do mnie dotarło, że to nie zawsze jest poród naturalny. Znowu siedzę i nie wiem co zjeść na obiad :P Najchętniej to czekolade, ale na to sobie nie pozwolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie kompletna zalamka.juz chyba nerwy mi siadaja.najgorsze jest to ze boje sie o dziecko.Jakby bylo to wszytko monitorowane,ale to juz tydzien.Ponadto juz jest wieksze ryzyko,czasami jest ok lecz zdarza sie ze juz cos zlego zaczyna sie dziac.Oni tutaj spokojnie czekaja do 2 tygodni, bez zadnej kontroli.W dodatku pewnie bede zdana glownie na siebie po porodzie przez znaczna wiekszosc dna.To dodatkowo mnie doluje.Najgorsze saprzeciez pierwsze dni,wszytko trzeba ogarnac i sie zaklimatyzowac do danej sytuacji.To sobie pomarudzilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz Mama Julci-7 mcy czekalas?!jaja sobie robia.przeciez wiadomo ze kasa na dziecko jest potrzebna odrazu:O ja jutro wysylam forme o child tax credit ktora w koncu dostalismy:O w ogole te papiery tutaj to zalamka bo wszystkiego trzeba pilnowac i monitorowac bo a to cos zgubia,a to czegos nie dopisza itp. MAdziulek trzymaj sie-w sumie w twojej sytuacji fakt ze twoj partner siedzi bezczynnie jest najgorszy.szkoda ze sie tak nie dalo ze jak zaczalby sie porod on by zadzownil-moj tak zrobil i to bylo super rozwiazanie.Moze mala wyskoczy w tym tygodniu i jeszcze tydzien ci pomoze,bo to wazne na serio. jakbys poczula ze cos jest inaczej niz zwykle nie wahaj sie tylko dzwon do spzitala-ze angle dziecka nie czujesz czy cos(nie daj boze!).staraj sie nie stresowac (ciezko wiem) moze jakos pojdzie. kurcze ale czop odszedl ,ty juz po terminie a nadal nic-dziwne:O termin musial byc chyba zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Niedawno wrocilam od poloznej.Zdecydowalam sie na masaz szyjki,lecz niestety nie mogla zrobic.Nie mogla jej nawet dosiegnac i wszytko bylo zamkniete.Umowila mnie na wywolanie.Mam zadzwonic do szpitala w poniedzialek i jeszcze potwierdzic.Beda aplikowac prostin gel wieczorem. Poza tym serduszko ok.W razie niepokoju moge zglosic sie do szpitala na monitoring.Poza tym powiedzila za zadne herbatki sratki nie zadzialaja, bo zoladek moze jeszcze bardziej niepokoic dziecka.A co mojego partnera niestety juz wraca w poniedzialek do cholernej pracy.I chyba to mnie najgorzej trapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dzieki za poprawke nawet nie wiedzialam ze cos sie zmienilo w tych benefitach a ta babka tez Nas nie poinformowała ....Te terminy sa szokujące ile trza czekać na decyzje . Madziulek trzymaj sie kochana :)i staraj sie jak najmniej denerwować ,a Twoj partner nie ma możliwości przedłużenia urlopu bądź wzięcia jeszcze paru dni wolnego choćby nawet bezpłatnego w końcu to wyjątkowa sytuacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ewula z OLivka jak bylam w ciazy specjalnie lecialam do Pl na zalozenie szewka ale zdejmowali mi tutaj. Obecnie zalozyli mi tutaj w 14tc w20 tc ostatni scan i nie chca zrobic wiecej :( we wtorek sciagaja szewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........38..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 35...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........34...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 34..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........32.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........31......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........29..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......29....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........28..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........28......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10..........22.....synek. ...Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........20...córeczka. . .North West ach z ta tabelka...znowu mialam odmlodzona hehe a tu zaraz 30 tydzien dobije! jestem w szoku kiedy ten czas tak zlecial zostalo juz tak malo czasu a ja jeszcze mam troche rzeczy do kupienia. dostalam pieniazki w koncu z hpg - zadzwonilam i pogonilam ich a co :) Tak poza tym mam juz urlop i sobie siedze w domku. Trzymam kciuki za emilie i madziulka:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........38..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 35...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........34...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 34..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........32.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........31......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........29..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......29....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........28..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........29......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10..........22.....synek. ...Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........20...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja wciaz w dwupaku, termin mam na wtorek, ostatnie spotkanie z polozna juz za mna, jesli nie urodze do czwartku to mam iść na ten dodatkowy skan, choć polozna zapowiedziała ze nie mam się co nastawiac na swój termin bo 95% pierworodek rodzi przynajmniej tydzień po terminie, madziulek nie zazdroszczę ci kochana ale pewnie i mnie to czeka chociaż chciałabym żeby już było po wszystkim , dziewczyny które urodziły - czy uzywalyscie podkładow pod swoje przescieradla co by wam wody plodowe materaca w razie co nie zalaly? A może któraś z brzuchatek ma kupione? napiszcie mi proszę nazwę i gdzie kupiliscie bo ostatnio w nocy tak się spocilam ze myślałam ze mi wody odeszły :) zerwalam się ale było sucho i uświadomiłam sobie ze potrzebuje tego podkladu :) także liczę na wasza pomoc :). Ps od przyszłego tygodnia w asdzie obniżki na produkty dziecięce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe?
czy to mozliwe? mam pytanie jest mozliwe abym byla w ciazy po owulacji pobolewaja mnie jajniki raz prawy raz lewy nie cilage ale to sie powtarza takie jaby ciaglniecie w dol nie czuje intensywnego bolu ale jednka daje mi znaki od 2 dni mam doslownie jakby sraczke sorki za stwierdzenie wczoraj mnie bolał brzuch za 2 dni mam dostac@ i tak zastanawiam bo nigdy takiego bólu nie mialam wiem wrozkami nie jestescie ale czy ktoras z was tak miala??? moze.. bo moga to tówniez byc przyczyny zbilzajacej sie @ noi piersi mnie strasznie bola od jakiegos mniej wiecej tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×