Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

czesc dziewczyny madziulek pewnie juz w wylęgarni a mnie dwa tygodnie zostały , jestem troche zmartwiona , bo na ostatnich rutynowych badaniach położna mierząc brzuch stwierdziła że mój brzch jest za duży jak na ostatnie dwa tygodnie ciąży i chociaż dziecko jest w prawidłowej pozycji (bardzo nisko głową w kanale rodnym ) to niepokoi ją wielkość brzucha - byc może wielowodzie - i dlatego jutro umówiła mnie na konsultacje w jakimś centrum z podobno bardzo dobrą lekarką , mam nadzieje że zdecyduje sie ona na usg , a tak pozatym to częściej oddaje stolec ,zaczyna mnie krzyż boleć, pachwiny mnie bolą , ciężko mi wstawać z krzesła , że o łóżku nie wspomnę , wiecznie mi duszno i gorąco i ciągnie mnie w dole brzucha jeśli chodzi o kilogramy to ja mam na plusie 18 kg we wtorek byliśmy na "zwiedzaniu" porodówki i jestem całkiem miło zaskoczona i chociaż jest tylko jeden basen to zdecydowałam sie na poród w wodzie lub jeśli bedzie zajęty - poród w "activ room" mama_julci ja mam zgage całą ciąże i tylko mi rennie w tabletkach pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Emilia Jeszce nie rodze.Nie martw sie na zapas,polozne czasem wygaduja glupoty.Na pewno bedzie ok. Bylam dzis w szpitalu.Troche nasciemnialam i powiedzialam ze boje ze mi wody odchodza.Faktycznie mialam jakies takie wodniste uplawy ostatnio.Podpieli mnie do ktg zbadali w srodku czy faktycznie jakies wody odchodza.Wszytko zamkniete , szczelne i nic.Mam umowic sie za tydzien z polozna i wtedy jak cos zaczynaja wywolywac.Mam nadzieje ze cos sie ruszy.Dzis bylam pol dnia na miescie z moim chlopakiem.Wiec spedzilam ponad 3 godziny na nogach.Kupilismy lezacek w argosie.Po przyjsciu do domu okazalo sie ze uszkodzony.wiec sie strasznie zdenerwowalismy i zaraz poszlismy zwrocic.Przynajmniej zalatwione.Jak mnie dzis nic nie wezmie po tych wedrowkach to juz sama nie wiem co pomoze. Poza tym jak weszlam na forum jakis glupia dziewczyna w glownych tematach zalozyla topik o imieniu Amelia, czyli takim jakim jak chce dac.Wypisuja tam rozne glupoty typu ze dzieci te rodza sie z wadami wrodzonymi konczyn,chorobami umyslowymi i tym podobne bzdury.Ponoc imie Amelia to symbolizuje.Czlowiek tuz przed samym porodem a takie bzdury czytac. Mam nadzieje ze u was wszytko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........37..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 34...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........31.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........28..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........20...córeczka.. .North West witam wszystkie mamuski i brzuchatki po dlugiej przerwie. nie pisalam bo bylam na urlopie w polsce. upaly nieziemskie ale mimo wszystko czulam sie lepiej niz tutaj tzn w PL mimo upalow mialam bardzo duzo energii natomiast po powrocie do UK tylko bym spala. poza tym praca...... juz nie moge sie doczekac jak pojde na macierzynski ale zostalo mi jeszcze ze 4 miesiace bo chce przepracowac prwie do samego konca, jesli zdrowie dopisze. jak bylam w PL to bylam u gina, wszystko z maluszkiem ok,rosnie i rozwija sie zdrowo, bylam na tym usg 4D swietne przezycie i warto tylko ze moj uparciuszek jakis wstydliwy bo zaslaniala sie raczkami caly czas ale udalo sie zobaczyc chciaz troche twarzyczke. NO I MAM WIADOMOSC BEDZIE DZIEWCZYNKA!!!!!!!!! bardzo sie ciesze natomiast przezylam ciezki szok bo mialam przeczucie ze bedzie chlopczyk, zreszta nie tylko ja tak myslalam. moj maz i cala rodzina byli przekonani ze chlopak a lekarz powiezial ze jednak coreczka!!! wszystkim nam zrobila psikusa!!! za 2 tyg mam usg tutaj w anglii wiec mam nadzieje ze sie potwierdzi bo juz kupilam pare rozowych pajacykow :-) wiem ze wczesnie ale nie moglam sie powstrzymac!!!!! no to tyle o mnie, rozpisalam sie ale musialam nadrobic. madziulek30 trzymam kciuki zeby malenstwo juz wkrotce przyszlo na swiat i wszystko poszlo gladko i szybko. wyobrazam sobie ze takie wyczekiwanie dobija!! no ale twojej coreczce napewno jest tam dobrze w twoim brzusiu i nie spieszy sie jej do tego naszego zwariowanego swiata :-) pozdrawiam WAS wszystkie trzymajcie sie cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa zgodzilam sie oczywiscie na podanie witaminy K bo konsekwencje niepodania sa okropne. madziulek biegaj po schodach,poodurzaj w mieszkaniu,idz na spacer no i sprawdzone u mnie-seks;)moze nie ruszy z miejsca ale w ciagu 2 dni;) mojej malej sie dzis pomylilo i wstala o 4:O teraz spi ale mama juz wytracona z rytmu na maksa. Tease kiedys pytalas o zielone notatki-mi tez zabrali i tez bylam zawiedziona:( bylaby fajna pamiatka. Emilia ja polecam porod w wodzie-albo samo siedzenie w basenie do momentu parcia-bardzo lagodzi bol do tych 10cm. nie martw sie tym co mowi polozna poki nie skonsultujesz z jakims specjalista.moze po prostu brzuch jest duzy i koniec.daj zaraz znac co ci pwoiedzieli.jezeli glowke masz nisko w kanale rodnym to powinnas miec latwy porod-ja mialam bardzo wysoko 2/5 dlatego tak sie nameczylam przy wypychaniu-tak powiedziala polozna. dziewczyny po wakacjach-witajcie spowrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Ja dalej nic.Tu z tego co wiem nie wywoluja tak wczesnie.Po terminie w Polsce podlaczaj co 2 dni pod ktg,a tu nic.Chyba ze tam polecisz i cos wymyslisz.Mam sie umowic z polozna za tydzien,a ona jest tylko w czwartki to juz i tak bedzie 9 dni po terminie.Moze faktycznie mi sex pomoze.Wczoraj sie nalazilam caly dzien i nic.Nogi mnie bola i ic poza tym. Mam nadzieje ze Wy urodzicie krotko przed terminem. Majowka a oilatum tez mozna na recepte?, bo cos pisalas ostatnio na ten temat pozdrawiam,bede w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki Doradzcie mi prosze Ostatnio strasznie mnie ucska na narzady plciowe w dole brzucha, jak troszke posiedze lub postoje pochodze troszke to pozniej ciezko sie ruszyc Powiedzcie czy wy tez tak macie bo zaczanam sie stresowac a jeszcze nastraszyly mnie w pracy ze to juz maly sie pcha do urodzenia a to dopiero 26 tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyn:)nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ,ale udzielalam sie tu na poczatku a potem zaprzestałam bo bylam tak wykonczona po pracy ze nie mialam juz sily nawet cokolwiek napisac potem wyjazd do niemiec na urlop pozniej do Polski i tak mi zlecialo ze hoho ale caly czas w miare mozliwosc Was sledzilam:) Na poczatku chciała bym pogratulować dwom mamusia :)Teasie i majowce a reszcie przyszlym mamusia coreczek i synkow:) Madziulek ty nastepna :)Trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie moge podejrzewac ze teraz to czekanie to Cie wykancza ... Tym dziewczynom co zjechały do Polski zyczyc powodzenia ja niestety nie jestem gotowa by z powrotem zamieszkac w Polsce nadal mnie tam wszystko przeraza tym bardzej je podziwiam :) No a tak to będziemy mieli dziewczynke chyba jak większość jestem w 32 tyg i przytylam narazie 12 kg:)Od poniedzialku na macierzynskim w koncu u i nadrabiam zaleglosc we wszystkim! no narazie to tyle pozniej jeszcze dopisze co i jak :)A dzis jeszczebylam na wizycie u poloznej mocz krew wszystko w porzadku mala slicznie juz ulozona glowka w dol ale jest jeszcze wyczowalna czyli mam sie nie martwic nastepna wizyta za dwa tyg a 18 sierpnia umowila nas na ogladanie sali porodowej i to chyba narazie tyle :) A mam jeszcze takie male pytanie czy wy tez macie takie bole nog szczegolnie w nocy to w sumie nie jest do konca bol tylko takie uczucie ciezkich nog i jakby sie domagaly ciaglego ruchu prze co nie moge spac polozna poradzila mi jeść duzo bananow ale jakos to do mnie nie przemawia ale spróbuje zobaczymy na efekty . Milej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjechałam do Polski ale nie na długo. Najdłużej chyba do przyszłego roku. Zależy jak nam się ułoży sprawa z mieszkaniem w Anglii. Chcę dziecku w Polsce dokumenty wyrobić. Byłam dziś na szkole rodzenia. Oglądałam łóżka porodowe i te wszystkie sale. Trochę się przeraziłam ale nie dlatego że syf czy coś tylko tak po prostu że to już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja sie juz obudzilam.Niestety nadal nic.Wczoraj mnie wzielo tylko na wymioty,chyba raz po poludniu i 2 razy wieczorem.Bylam juz taka zmeczona ze polozylam sie spac i na nic nie mialam sily.Nie sadze ze to byl jakis znak bo zdarzalo mi sie to sporadycznie,choc nie powiem wczoraj bylo to dosc duzo.Poza tym moj facet wytracil mnie wczoraj czyms z rownowagi i tez sie z nim poklocilam.W sumie to ja, bo on dla swietego spokoju siedzial cicho.choc rzadko mu sie to zdarza.najgorsze ze leci mu juz 2 tygodniowy urlop od wtorku.w najgorszej sytuacji wezma mnie na cesarke i on pojdzie do pracy i juz nie wiem kto mi pomoze w tych pierwszych dniach.wiadomo kolezanki czy znajomi nie sa tak dyspozycyjni i kazdy tez ma swoje zycie.rodziny niestety tu nie mam :(w polsce przynajmniej z tego co wiem biora szybciej na wywolanie.polozna ma dopiero do mnie zadzwonic,bo musze ja widziec,a w przychodni nie ma juz miejsc i bez jej zgody nie moga jej umowic.tak sie balam jakis przedwczesnych porodow a tu sie przeciaga.pewnie wy dziewczyny bedziecie przed terminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do uciskow i ciezkich nog to normalne wiec sie nie przejmujcie,szczegolnie jak sie stoi,lub siedzi dlugo w jednej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzulek trzymaj sie bedzie oki i oby szybko. faktycznie z tym urlopem najgorsza klapa jak cos,ale po sie martwic za wczasu? a w ktorym ty w koncu jestes tygodniu?bo w stopce masz 38... oilatum mozna miec a recepte odnawialna-idziesz do gp mowisz ze chcesz i daje bezproblemu-umnie przynajmniej tak bylo.przygotowalam sobie jakas gadke na sciemie ze dziecko ma wysypke itp i ze drogo wychodzi a ona tylko jak wspomnialam ze bym cciala od reki wypisala recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem dzisiaj w lekkim dolku:( dzwonil wczoraj do mnie gp i powiedzial , ze odebrali wyniki moczu i krwi i stwierdzili jakas silna infekcje. Kazal mi wziac z przychodni innej water sample czyli proble wody nie kumam o o co chodzi ale najprawdopodbniej chodzi mu o wymaz , ktory sama musze zrobic w domu i zaniesc mu . Powied\zial , ze byc moze bede musiala byc w szpitalu:( nie wiem dokladnie o co chodzi , ale jestem zalamana:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 40+3.Stopke teraz poprawilam,bo jej nie korygowalam.Najbardziej martwi mnie to ze ktg tu nie robia co 2 dni,jak np w Polsce.Po terminie zwieksza sie ryzyko niedotlenienia i starzenia sie lozyska. Marcia na pewno cie nie zatrzymaja tylko dadza jakis silniejszy lek.Na forum pare dziewczyn chyba mialo stanu zapl.ukl.moczowego.Ja mialam czy nadal mam st.zap.pochwy.Wiec nie wiem. Pije teraz ta herbatke z lisci malin do sniadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babki byłam w klinice na konsultacji , wizyta na 12.00 a przyjęli mnie o 13.30 - normalka - pobrali krew , zmierzyli brzuch , porównali , osłuchali , wymacali i powiedzieli ze raczej jest wszystko w normie , jedne mają wieksze brzuchy , inne mniejsze , a one i tak widywały dużo większe niż mój , kazała zapisać sie na usg, poszłam a babka w recepcji że na 29 lipca najbliższy wolny termin , to jej mówię ze dwa dni wczesniej mam termin na rodzenie i musi znależć inny wolny ale ona że nie ma i juz , bylam tak zmeczona tym czekaniem póltoragodzinnym że juz mi wszystko jedno było i wyszłam , we wtorek mam położna to podejrzewam że zadzwoni do nich i przestawi date dziewczyny mam 10 dni do terminu , czuje sie okropnie , dół brzucha ciągnie mnie strasznie ,pozatym jest on tak obniżony ze zaczeły mi sie rozstepy robic , mam nadzieje że urodze o czasie , bo juz mam dość , madziulek trzymaj sie kochana , pewnie tez masz juz dosyć , ja na mojego też ostatnio głos podnosze z błachych powodów , to czekanie nas tak wykancza to ja tez herbatke zaparze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Mi zostalo jeszcze 8 tygodni do porodu a juz mam dosc nie moge spac w nocy budze sie co chwile zggaga mnie pali cisnie mnie na pecherz i tez chodze i co chwile narzekam i sprzeczam sie z moim M no ale coz musi to jakos przetrwac. Madziulek tutaj nie robia ktg jak sama nie pojdziesz do szpitala i nie nasciemniasz to do wywolania nie beda robili w ogole ja w 1 ciazy bylam po terminie 2 tyg i dopiero polozna umuwila mnie na wywolanie ciekawe jak bedzie teraz jeszcze nie wiem jaki bede miala porod dopero sie dowiem trzymaj sie i napewno wszystko bedzie ok. Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zadzwonila do mnie z biura polozna,a tak dokladniej facet.mam pzryjsc w przyszla srode, Wiem ze tu nie robia ktg.uwazam ze powinni.Wlasnie bylam w ta srode w szpitalu i powiedzialam ze sie obawiam ze mi wody odchodza i zrobili mi ktg bez problemu.Nie bede jednak co 2 dni chodzic i klamac. Mialam dzis tez maly sex. moze mi to pomoze:) Mama_Julci -twoja mala nie miala zadnych oznak przenoszenia.Slyszalam ze niektore noworodki maja inna skore,albo wody juz sa nieczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek nie wszystko bylo ok czasami to mam wrazenie ze oni zle tu wyliczaja date porodu bo wiekszosc dziewczyn rodzi po terminie ja juz bym chciala dowiedziec sie co mnie czeka jaki porod a tu do 13 jeszcze troche zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Hej wszystkim, pisze dopiero teraz , bo nie mogłam wcześniej . Tease27 bardzo , bardzo dziękuje za przepis.Na pewno skorzystam :-). Majówka10 dzięki za info o witaminie . madziulek30 nie przejmuj sie , moja kolezaka ma 4 letnia Amelie i to słodka , mądra dziewczynka .A imie bardzo ładne :-) Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
majówka 10 , a twoja mała miała podaną tą witamine k w zastrzyku czy doustnie ? I czy jest jakaś róznica ? Te badania( o których pisałaś wczesniej ) były zrobione po wit w zastrzyku ku czy w ogóle po witaminie k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa moja mala dostala wit k w zstrzyku,przy formie doustnej jest duze pradopodobienstwo nie przyjecia pelniej dawki(*dziecko moze wypluc)i wtedy konsekwencje chorob krwi za ktore jej brak jest odpowiedzialny (skaza krwotoczna)rowniez sa bardzo wysokie.w pl stosuje sie tylko forma doustna. ja jednak wierze w nauke i badnia-ktos moze nie wierzyc i zdecydowac sie na dustne podanie-w 3 dawkach bodajze. badania dotyczyly formy podania w zastzyku,ale zanim sie zdecydujesz przyjac lub odrzucic jakas forme poczytaj o konsekwencjach niepodania witaminy lub podania w malej dawce.mnie to przekonalo.w ogole myslalam o tym doslownie przez chwile jak rozwazalam opcjie a teraz w ogole nie mysle o tym,zrobilam to co mi intuicja mowila. Madziulek jak tam?oby ten skes pomogl bo pewnie sie wykanczasz juz.... \emilia jak ty masz tak nisko brzuch to moze ty przdterminowa bedziesz?:Dwiem ze ci ciezo ale pomysl tyle znioslas a teraz juz jestes na finszu.zaraz bedziesz trzymac malenswto na rekach:) Mama Julci czy twoja julcia miala ciemieniuche?bo moja chyba zaczyna miec i nie wiem jak z tym wlaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha madziulek jeszcze jedno-nawet nie ma co komentowac topikow w stylu "dziewczynki z imieniem amelia to..."nie czytaj takich bzdur,urodzisz piekna zdrowa corcie nie funduj jej wiecej stresu niz i tak ma bo pewnie juz sie zaczela przygotowywac do wyjscia co na serio paradoksalnie dla dziecka jest duzo wiekszym wysilkiem niz dla kobiety.bedzie oki;)my tez rozwazalismy amelke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Majowka moja Julcia miala ciemieniuche i tez nie moglam sobie z tym poradzic tesciowa mi doradzila zeby przegotowana woda plukac glowke po kapieli i wyczesywac Julka tez miala duza ale jakos jej to zeszlo nie wiem co innego moge Ci pradzic. Madziulek daj znac co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
majówka dzięki za informacje :-) Co do cieminiuchy to ja sobie radziłam w ten sposób ,ze podczas kąpieli w pierwszym rzedzie myłam główke , pózniej ciałko i ciemieniuche smarowałam oliwka . Wystarczy smarowanie główki zwykłą oliwką.Jak mój mial ciemieniuche to doktorka przepisała jakies specyfiki , ale ich nie uzyłam . Ktoś mi doradził ,zeby smarowac oliwką i poskutkowało, zaraz zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
* posmarowac oliwką i delikatnie przeczesac i tak az do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja nadal nic.Nie stresuje sie az tak bardzo i staram sie nie myslec.Pocieszam sie ze z OM wyszedl mi termin na okolo 19 lipca.Jednak to nie jest miarodajne.Ja nie mialam bardzo regularnych co do dni cykli,z +-1-3 dni.Nie byly to jednak duze roznice. Mi brzuch to chyba juz 3 tygodnie temu opadl. Wczoraj poszlismy na taka wysepke,az ponad pol godziny drogi z domu.Tylko troche lydki mnie bolaly. Co do imion,to przypadkiem tam zajrzalam .Tylko juz smiac mi sie chce jakie zalosne i smieszne rzeczy tal ludzie wypisuja.Normalnie dziecinada.Nie maja co robic.Kazdy daje co mus sie podoba.Nie ma takiego imienia co by sie wszytkim podobalo.Liczy sie co tobie przypadnie do gustu.Imie Ameli nosila moja babcia,ktorej nigdy nie poznalam.Wiec kupe,kupe lat temu.Przez ostatnie lata faktycznie sie stalo popularne. Ja dzisiaj robie golabki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja tylko na chwilkę, madziulek- to, że brzuch masz nisko to dobry znak, ja do konca ciży miałam małą pod żebrami i zgage, była tak wysoko że rodziłam ją 23 godziny..Tobie pójdzie szybciej;) Majówka, z child tax creditem mi cos popieprzyli i przyszło mi ponad 300f na konto, okazało się że wpisali mężowi o 10tys mniejsze zarobki niż powinni, gamonie, nie umieją przepisać z formularza no i musiałam wczoraj dzwonic jeszcze raz i odkręcać, a tobie dlaczego każą iść do biura? a tak na marginesie, to nie trzeba tego wszystkiego załatwiać po angielsku, można poprosić o tłumacza i od razu przełączają:) moja mała marudzi, nie śpi i płacze coraz głośniej..eehhh, chodzę nieprzytomna i juz mam głupie myśli typu..po co mi to było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........40...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........37..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 34...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........31.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........28..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........27..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........27......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10..........22.....synek....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........20...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Nie było mnie strasznie długo na forum,ale to przez wakacje w Polsce-nie miałam dostępu do neta.. Byłam w Pol. u gina,zrobił USG dopochwowe i przez powłoki brzuszne i okazało się że ciąża się nie podnosi. W 22 tygodniu powinna być mniej więcej na wysokości pępka,albo zaraz pod nim,a tu moja dzidzia jest tuż nad wzgórkiem łonowym,a że jest sporych rozmiarów jak na swój wiek,to pogarsza sprawę,ponieważ odczuwam silne parcie prawie przez cały czas...do tego wszystkiego szyjka macicy zaczęła się już skracać i ma już tylko 2,5cm co może przyspieszyć poród. Na te moje skurcze dostałam Fenoterol-są to leki przeciwskurczowe i Buscopan.Obym donosiła chociaż do 34 tygodnia,to będę spokojna.Doktor zalecił dużo odpoczynku,sporo leżenia,więc o powrocie do pracy nie ma co marzyć!! No ale są też dobre wiadomości,mianowicie dziecko rozwija się prawidłowo,jest spore jak na swój wiek no i będzie synek!!!! Tak jak chciałam. Od samego początku wiedziałam że bedzie synek!!!! Tak się cieszę :) madziulek nie martw się nic,będzie dobrze,jakby sex nie pomógł to zawsze zostaje bieganie po schodach,albo ostatecznie wywołanie porodu w szpitalu,moja koleżanka z pracy urodziła ponad 2 tyg. po terminie i dziecko jest zdrowe,ma terez 19 mcy. majowka na tą ciemieniuchę to żeczywiście oliwka pomaga i żeczywiście to jest ważne żeby dziecku najpierw główkę umyć i dopiero resztę. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki i brzuchatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×