Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

dziekuje wam wszytkim za gratulacje! mialam noc w miare.najgorszy problem to piers.jeszcze nie mam zupelnej wprawy w przystawianiu.raz lepiej raz gorzej,ale idzie do przou chyba.milismy mala akcje w nocy,ale sie dobrze przystawilia i dlugo ssala.Moj M idzie w czwartek do pracy.dostal jeszcze troche.mam nadzieje ze sie troche oswoje z sytuacja.mamy pare lokatorow w domu,to tez zawsze ibzaczej.mala jest slodka i tata jest w niej zakochany.w koncu byl przy porodzie.w trakcie wchodzil wychodil.nie wiedzial co z soba zrobic. ja uzywam teraz tylko kocyka w lozeczko.mala spi na plasko.dzieci ponoc do roku jest dobrze klasc na plasko.ja tez kupilam z nk posciel i wypelnienie oraz rozek.ale na razie go duzo nie uzywam.wygodniej mi sie oprzec na podusce.mozek trche pozniej. nie przejmujcie sie na poczatku za duzo.choc sama wiem ze sie nie da.przynajmniej probowac.z wszytkim kwestia wprawy.ja robie tez jak na razie wszytko niezdarnie.grunt to tez dobra organizacja. bede zagladac w chwilach wolnego dla odetchnienia i i wypisania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30...........24.07.10...........Amelka.......Staines Nadal oczekują na swój skarbek: emiliabhx.................28.07.10..........38..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 35...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........34...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 34..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........32.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........31......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........30..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......29....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........28..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........29......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
madziulek wszystko bedzie dobrze , zobaczysz W mig połapiesz się ze wszystkim i złapiesz wprawe Jak na razie same dziewczynki w tabelce na górze :-) Oliwia87 gdzie zamawiałaś łózeczko i posciel ? Na nk czy gdzieś indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia87 myśle że 80 f za 12 elementowy komplet pościeli to nie jest az tak dużo a na nk maja za 35f - 6 elementowy ale osobno stelaż do baldachimu , prześcieradła i bez rożka , stelaż mi babka odpisała że musi osobno wysłać więc to dodatkowy koszt i po podsumowaniu wyjdzie prawie na to samo :) no jutro mam niby termin z usg i o dziwo dzis jakoś sie lepiej czuje , nie boli mnie tak bardzo krzyż ale za to mam ciągnięcia w podbrzuszu jak na okres ,czułam też takie słabe skurcze , niestety w nocy dwa razy wymiotowałam i dwa razy siedziałam dłużej na kibelku :( może sie organizm oczyszcza? nie wiem , w każdym razie kończe pakowanie toreb do szpitala ;) madziulek tak jak piszesz - najważniejsza to dobra organizacja i z czasem nabiera sie wprawy :) super że M dostał pare dni wolnego więcej , napisz jak Ty sie czujesz po porodzie , oprócz niedospania oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek!!!!gratulacje kochana nie martw się tym przystawianiem do piersi, ja miałam ogromne problemy z przystawieniem małej, nie umiała się przyssać i przez pierwsze 48godz po porodzie w ogóle nie jadła, potem raz się udawało, raz nie, mała robiła bardzo długie przerwy między karmieniami po 8-10 godzin, była bardzo ospała- położne kazały przystawiać mi ją na siłę jak najczęściej, średnio 40minut trwało zanim się przyssała za każdym razem, ja traciłam już cierpliwosc i ona się denerwowała..aż nagle coś zaskoczyło i wszystko się unormowało:) pierwszy tydzień najgorszy-w razie czego, to my tu jestesmy żeby ci pomóc i pocieszyć jakby co;) trzymaj się mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam serdecznie 3majcie kciukaski, ja właśnie przyszłam do domu z apteki. Jutro robię rano kolejne :) Miłego dnia Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrea trzymamy kciuki :) a ja idę coś porobić , posprzątam , pokręce sie po domu i oczywiście wypije kawusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
andrea07 ja mysle ,ze jak druga kreska wyszła bladziutka to chyba ciaza Jutro powinna byc juz mocniejsza :-) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki Oj jak ja bym się kawusi napiła. Piłam raz na ruski rok, ale lubiałam pół na pół z mleczkiem. Od momentu narodzin mojej córki, nie mogę pić mleka, ajak mleka nie ma w kawie, nie ma kawy. Wczoraj było tak fatalne niskie cisnienie, ze po 4 godzinach od porannego wstania znów poszłam spać i wstałam ok 20 :) a ok 1 w nocy znów spanko :) Dziś zaczęły mnie bolec okolice pach. PO lewej stronie między piersią a pachą mnie boli, jak by mi ktoś porządnie przywalił, a z drugiej strony centralnie pacha. Dziś do pracy. Idę się zbierac pomału :) Buziaki dla Was kobitki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek kochana GRATULACJE :D czytam Was codziennie ale nie mam czasu zeby posiedizec i poodpisywac....u nas po staremu wszystko, M szuka pracy- duzo czasu spedza na kompie wiec ja sie nie pcham :D badania wsyztskie jak narazie wychodza okej a maly w zeszlym tygodniu wazyl 2800, wiec on jest calkiem duuzy :) bylam wlasnie u fryzjera- wycieniowalam wloski i zrobilam jasniutki kolor :D emilka teraz Ty- trzymamy kciuki zeby szybko bylo PO :) madziulek- ale mialas malenstwo :) dobrze ze Twoj partner dostal wiecej wolnego, bedzie okej, tylko troche cierpliwosci :) Towa witaj :) Karinka- :) my sie znamy z forum wrzesniowego :D Tease mmm ciachooooo pycha, ja wczoraj robuilam kuleczki rafaello :) nie moge zyc bez kuchni ;) Aurela widze ze Ty tez zajeta ;) ewelina emilka ma racje tez stawiam na drewniane- chociaz jeszcze nie kupione :) majowka jak Twoje malenstwo :)?? Napisze jak dopadne neta nast razem, trzymajcie sie zdrowo i jakbym nie zdazyla to Emilka good luck 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DziewczynY:) Mam pytanie: czy miala ktoras z Was do czynienia z West Middlesex Hospital???mam tam usg 1 sierpnia i ciekawa jestem czy jest mozliwosc nagrania plyty i ile zdjec max mozna kupic? jesli znacie odpowiedz dajcie znac:) buziaki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Witam nowe koleżanki :) im więcej,tym lepiej ;) madziulek serdecznie gratuluję!!! cieszę się że mała Amelcia jest cała i zdrowa,a powiedz mi jak Ty się czujesz?? Problemami z karmieniem nie przejmuj się,chyba każdą z nas to czeka na początku,ale sądzę że to kwestia wprawy.. Dziewczyny nie mogę się zdecydować na imię dla mojego synka,co Wy myślicie o imionach Alexander,albo Olivier? Napiszcie szczerze,proszę. andrea07 to ciąża jak nic,to że kreseczka słaba,to nie ma znaczenia,ważne że jest,ja też tak miałam.. a z tymi pachami,to Ty może złapałaś jakąś infekcję,bądź przeziębiłaś,bo to mi wygląda na węzły chłonne,sprawdź czy nie są powiększone i jak nie przejdzie to zgłoś się do lekarza,bo każda infekcja w naszym stanie jest niebezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
witam wszystkie dziewuszki!!! madziulek-no nareszcie!!! gratulacje kochana!!!! najwazniejsze ze malenstwo juz w domeczku, cale i zdrowe. a o nabranie wprawy sie nie martw. mi sie wydaje ze przy pierwszym dziecku to kazda mama na poczatku troche niezdarnie wszytsko robi ale pare dni i napewno nabierzesz wprawy i bedziesz smigac jak talala :-) andrea07-jestes w ciazy!!!-ja tez mialam bardzo slaba druga kreseczke -ledwo widoczna-dopiero pod swiatlo bylo widac a jak zrobilam za pare dni test to byla minimalnie ciemniejsza wiec oddalam mocz do gp i wynik wrocil pozytywny!!! tak ze mysle ze powoli mozna gratulowac!! ja dzis bylam na usg. potwierdzilo sie ze bedzie coreczka!!! bardzo sie z mezulkiem cieszymy!!!! juz nie mozemy sie doczekac!!!! powoli zaczne sobie kompletowac wszytsko i kupowac powoli i bo ja jestem tym typem ze nie lubie na ostatnia chwile zostawiac!!! aha i za tydz mam wizyte u lekarza konsultanta gdyz mam palpitacje ( a nigdy wczesniej nie mialam) wiec oni musz to zbadac. czy ktoras z was miala/ma palpitacje w czasie ciazy??? emilka-ty nastepna!!!! trzymamy kciuczki!!!!! Ewula ja mialam przeczucie ze bede miec chlopczyka i mial byc Alexander.bardzo mi sie podoba to imie. A Olivier tez ladne. no ale u nas bedzie coreczka wiec chyba bedzie Maja-jeszcze pomyslimy :-) pozdrawiam wszytskie mamuski i brzuchatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
witajcie, Madziulek roweniez ode mnie przyjmij serdeczne gratulacje! Ciesze sie ze masz kruszyne juz przy sobie. I ze maz mogl przedłużyć sobie troszke urlop. U mnie bedzie tak samo, o porodzie bede miec tylko meza. Mama jesli przyleci to dopiero 2-3 tyg po narodzinach, i tez gora na dwa tygodnie, ale zawsze chociaz cos... nescafe tak tak my sie znamy z wrzesniowek :) Ale dzis przyjemnie na dworze, pochmurno szaro, ale za to tak rześko, tylko w domku mam duszno ;/ co do testow ciazowych! ja tez mialam niewyrazna druga kreseczke:) wiec gratuluje dziewczyny mam pytanie, skad wiedzialyscie przed porodem ile orientacyjnie wasza kruszyna wazy? bo mnie midwife tylko miarka brzuch mierzy i mowi ze w normie. W czwartek mam scan dodatkowy to moze sie dowiem... bo dzis mialam spotkanie z konsultantem w zwiazku z operacja ktora mialam 2 lata temu i on mnie skierowal na scan by w razie czego sprawdzic czy z dzidza wszystko ok, chociaz mowi ze na jego oko dobrze sie rozwija. Oni to maja oczy:) dzieki miarce i tylko po osluchaniu serduszka wszystko wiedza:) ja sie nastawiam jednak pozytywnie, nie chce sie stresowac niepotrzebnie. no i moze przy okazji plec sie potwierdzi, bo w 20tc angielski lekarz powiedzial ze dziewczynka, a w 26 jak bylam w polsce to gin mowil ze chlopak :) milego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewula przepraszam za uciecie :)ja planowalam dac olivier dla chlopca.lecz od poczatku czulam ze dziewczynka. witam tez nowe dziewczyny. emilia mi tez zaczynalo sie od slabiutkich skorczy.w miare uplywu czasu narastala ich intensywnosc i czas.wtedy znak ze juz spore rozwarcie.ja pojechalam za wczesnie.moglam w sumie zostac,ale lepiej troszke w do mu przeczekac,w rodzinnej atmosferze.ponoc przyjmuja od 4 cm rozwarcia.ja drugi raz pojechalam z 5 cm.i poszlo szybko.nie wiem czy pisalam mala urodzila sie twarzyczka do przodu.to tez utrudnia porod.u mnie juz chcieli po 1,5 godz.partych wzywac lekarza.lecz sie udalo jak wyszlam z basenu.fakt basen rozluznia,ale chyba nie czulam parcia i robilam to nie prawidlowo.lecz polozna mnie mobilizowala. mala sie fajnie usmiecha po karmieniu:) ja sie w sumie dzis wyspalam, ale 2 noce.ierwsz porod,druga w szpitalu to opadalam z sil.jeszcze lezalam sama na sali,bo nie mogli mnie przeniec. teraz trzymamy kciuki za emilie i powodzenia dla wszytkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle tylko o drewnianym łozeczku i tak patrzylam na ceny to troche drogo ja dzis juz po usg i troche mnie zmartwili bo powiedzieli ze dziecko troszke wieksze niz norma ale głowka troszke mniejsza i juz naczytalam sie głupot i niewiem co mam myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nie zaglądałam kilka dni na forum a tu proszę jakie zmiany:) Przede wszystkim ogromne gratulacje dla madziulka - buziaki kochana ;*:*:* Witajcie nowe dziewczyny:) Rozmawialyscie o lozeczkach i poscieli. Ja mam lozeczko turystyczne , ktore jest piekne i stabilne , rozmawialam z kolezanka , ktora ma teraz 3letniego synka i powiedziala , ze lozeczko turystyczne jest naprawde w porzadku :) Ja mam takie z regulacja wiec nie bedzie mi ciezko podnosic dziecko , do tego jest jeszcze przewijak. Wolalabym drewniane , ale nie mam niesttey tyle miejsca. Co do poscieli to tez caly czas sie zastanawiam czy kupic na nk ten zestaw. Sa sliczne , ale nie wiem czy na razie przydatne:/ Poki co mam 2 kocyki , przescieradelka i moze to wystarczy? Zamowie jeszcze rozek i kupie sleepsuit i moze bedzie ok jak myslicie? Siedze juz na urlopie i straasznie mi sie nudzi w domu . Zaczelam nawet dbac o paznokcie , co chwile cos przy nich robie , maluje , poprawiam:P Nigdy nie lubilam tego robic a teraz sprawia mi to frajde:) Brzuszek jest naprawde duzy , jedni mowia , ze duzy inni ze maly ale ja sie nie przejmuje , wiem, ze po porodzie (oczywiscie za jakis czas) zrobie wszytsko zeby wrocic do wagi sprzed ciazy jakos dam rade poki co najwazniejsze jest dla mnie zeby synek byl zdrowy. Caly czas wyobrazam sobie jak bedzie wygladal , mam takie sny dziwne , ze np nozki wystaja z brzucha i tak chodze , albo ze przedwczesnie urodzilam....ech dziwne te sny:P Na dodatek maly nie daje spac w nocy , co sie nie przewroce na lewy czy prawy bok zaczyna sie rozpychac , kopac i nie da rady zasnac hehe. Jutro kolejna wizyta u poloznej , mierzenie brzuszka i sprawdzanie wagi uhh az sie boje , nie mam wagi w domu i sie nie waze :P Dziewczyny nie moge w to uwierzyc , ze jutro rozpoczne 30 tydzien ciazy!!! Jak to brzmiii juz:P Echh pozdrowionka dla wszyystkich , emilia teraz kolej na Ciebie - wszystkie Ci kibicujemy:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem , ze sie rozpisalam ,a le musze cos dopisac;P Rozmawialyscie o imieniu Olivier - moj synek tak bedzie sie nazywal:)))) Niektorzy z rodziny nie sa zadowoleni , woleliby jakies tradycyjne imie , ale mi i P. sie takie podoba , i czuje , ze do synka pasuje , na pewno nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Madziule serdecznie ci Gratuluje :) jutro ide na sciagniecie szwu bardzo sie boje i jeszcze grypa mnie dopadla :( Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30...........24.07.10...........Amelka.......Sta ines Nadal oczekują na swój skarbek: emiliabhx.................28.07.10..........38..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........37...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 35...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........34...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 35..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........32.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........31......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........30....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........30..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......29....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........28..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........29......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek to super ze masz jeszcze meza przy sobie :) zaraa ja zamawialam posciel na nk teraz trwa promocja do konca lipca posciel tansza o 5 funtow plus przescieradlo gratis musiala byś zobaczyc sama przy jednym modelu lozeczka tez jest przescieradlo gratis a koszt tego lozeczka to bodajże 59 funtow z materacem to chyba nie jest duzo moj koszt za zakup lozeczka poscieli pięcioelementowej rozka okrycia po kapieli i prześcieradła wyniósł 135 funtow gdzie samo lozeczko to wydatek 100 f plus 17 funtow przesylka to chyba nie jest duzo emilka masz rajcie to samo tylko ze to tez zalezy jak stoimy finansowo ja wolałam więcej dołożyć do łóżeczka i materacu i zakupić juz lepszy a za to troszkę zaoszczędzić na czyms innym i baldachim dla mnie jest zbyteczny chociaż te komplety sa prześliczne ale jednak koszt a jeszcze musze zakupic wanienkę butelki smoczki i pare jeszcze innych rzeczy i niestety musiały byc gdzieś ciecia finasowe :) Nescafe87 rosnie Ci duzy facet :) ewula8791 u mnie gdyby byl chlopak to by Oliwer :)ale decyzja nalezy do Ciebie:) iwonka52 gratulacje coreczki:)moze to zabrzmi glupio ale co to jest palpitacja bo ja pierwszy raz sie spotykam z taki określeniem !? ewelina81 wszystko będzie dobrze usg nie zawsze prawidłowo określa wymiary dziecka tak ze nie zamartwiaj sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Madziulek i serdecznie gratuluję. Pozwolisz, że się delikatnie pisząc " wtrynie" w rozmowe :) Ja mojej zawsze przed jedzeniem podawałam INFACOL. Coś wspaniałego i coś dobrego. MOje Malenstwo w ten czas jeszcze jak zasmakowało pomarańczowego Infacol, juz grabkami przebierało, bo wiedziało, że jedzonko nadchodzi :) Nigdy mi nie płakała z powodu kolek, a zazwyczaj są one jak dziecku się nie odbije, lub może zwrócić pokarm na leżąco i się zachulstnąć - niebezpieczne. Po infacolu pieknie się jej odbijało, poezja dla uszu hihi a moim zdaniem powinnać czekać aż dziecku się odbije i probować dawac dalej, bo powietrze, gazy wyleciały i w żołądeczku pełno miejsca :) Powodzenia i duzo zdrówka życzę jak i dla Ciebie, męża tak i dla Maluszka O ile dobrze pamiętam, dałaś córeczce na imie Amelka tak? MOje ulubione imie. Moja córcia ( jak to będzie dziewczynka ) będzie tak miała na imie :) Buziaczki dla Wszystkich "przed" i "po" Mam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Dziś poraz kolejny test z rana i oczywiście z niecierpliwości :-) i oczywiście co pierwsze zobaczyłam na nim Pregnant 1-2 :-) Dziś lecę do lekarza !!! MIłego dnia Wam życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WItam Nowe Dziewczyny, Madziulek serdeczne gratulacje :) Karinka no to mnie nastraszylas. Mi tez powiedzieli w 20tc ze dziewczynka i wierzylam w to, ale teraz to juz nie wiem. Wiadomo ze latwiej pomylic sie ze dziewczynka niz chlopak... Na dodatek kobieta ktora robila USG poswiecila 1 minute na stwierdzenie plci pod koniec badania, wiec... Zasilas we mnie ziarnko niepewnosci. Nie o to chodzi ze mam preferencje co do plci, ale zwracam sie do Malej jako 'ona' itp. Chyba pojde prywatnie na 3 scan. Najtanszy jaki znalazlam GENDER SCAN za 79 funtow. To jeszcze nie tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Andrea07 gratulacje :-) Dziewczyny mam pytanie o ta babeczkę z nk. Czy macie na nią jakis inny namiar niz nk ? Jakis adres (internetowy)? Czy trzeba zamawiac tylko przez nasza klase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zara widzialam kiedys materace tej dziewczyny na Ebayu. Nie wiem czy ma w tej chwili, musisz poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) witam nowe dziewczyny ;) Gratulacje Madziulek :) Andrea Tobie tez serdecznie gratuluje potwierdz to jeszcze jak wrocisz od gp :) Nie odzywalam sie troche a tu tak sie pozmienialo, od piatku moja Julcia sie rozchorowala jakiegos wirusa wstretnego zlapala i meczy ja biegunka i wymioty przez weekend bylo jeszcze w miare ok ale wczoraj rozlozylo ja tak ze nawet podniesc sie nie miala sily pojechalam z nia na emergency do gp i dostala do picia jakies saszetki cos takiego jak w polsce smecta nie smakuje jej to strasznie musze jej rozcienczac z woda no i oczywiscie tradycyjnie paracetamol ktorego jej nie podaje bo mi nie goraczkuje. Szkoda mi jej bo tak sie meczy nic nie moze jesc caly czas tylko w lozku lezy i spi przebudzi sie na chwile to tylko wola o picie bidulka moja :( to sobie ponarzekalam :( a tak pozatym to juz tylko 6 tygodni do porodu zostalo coraz bardziej sie denerwuje kloce z moim M zauwazylam dziewczyny ze bardzo polecacie firme Tommee Tippee ja jak rodzilam w 2008 to wszyscy zachwalali Aventa a moze mi ktos wytlumaczyc czym sie roznia te dwie firmy i dlaczego ten Tommee Tippee jest lepszy ? dziekuje Wam z gory :) Madziulek zycze powodzenia i wytrwalosci napewno sobie wszystko poukladasz i bedzie ok :) Emiliabhx a skad dokladnie jestes w Birmingham ? i w ktorym szpitalu bedziesz rodzic ? czekamy teraz na Twoja dzidzie :) Buziaki dziewczyny uciekam do mojej schorowanej kruszynki :( aa jeszcze jedno pytanie pobiera ktoras z Was HB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na krótko, bo koszmarna noc za mną i lecę z nóg :P Andrea-gratulacje że dołączyłaś do grona brzuchatek :) Madziulek- ja zawsze staram się żeby odbekła, bo jak tego nie zrobi może się zakrztusić, jak noszę ją na rękach i to nie zadziała to sadzam ją na kolanko i poklepuję po pleckach, to najbardziej niezawodna metoda i zazwyczaj tak odbeknie, a jak nie to ostatecznie kładę ją na brzuszku na moich kolanach.. jak nie beknie mi przez jakieś 10minut to odkładam ją do łóżeczka i za kilkanaście minut biorę znowu na ręce powiem ci że to odbekiwanie najwięce czasu mi zajmuje podczas nocnych karmień i czasem szlag mnie już trafia, ale jak beknie to mam pewnosc że nie będzie się męczyc hihi, poemat o odbekiwaniu mi wyszedł pozdrawiam dziewczyny:) mój mąż ma od dzisiaj tydzien urlopu, więc może mnie nie byc przez kilka dni, bo pewnie nie będziemy siedzieć w domu, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×