Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

czesc dziewczyny , najpierw napisze co u nas a potem Was doczytam :) otóż dajemy rade , jestesmy po drugiej wizycie położnej, mała najpierw spadła z wagi - co jest podobno normalne- ale dzis na plusie 300g:) głodomorka karmie cycem od poczatku , średnio co trzy godziny , choć czasem i częściej , jeszcze będąc w szpitalu , mąż widząc moje sutki poleciał kupić laktator - i tutaj uwaga - kupując w asdzie przez internet płacisz mniej :) - więc kupił tommee tippee - laktator ok choć troche głośny - tak więc raz dziennie ściągam mleko a przy okazji sutki odpoczywają , no i czasem są problemy z kupką , ciśniemy i ciśniemy i nic - więc stary wypróbowany sposób - herbatka koperkowa od 1 tygodnia - działa :) kąpiemy w oilatum i smarujemy oliwą , ale z małej i tak skóra schodzi , głównie z przegub na rączkach i nózkach , podobno czasem tak jest, pępowiny jeszcze nie zgubiliśmy :/ niestety , nosek czyścimy fridą - mąż przykłada ja wciągam , rewelacja , grucha sie nie sprawdziła póki co, mała nie lubi przewijania - jak zrobi kupe to leży cicho i tylko oczkami przewraca albo od razu zasypia , czasem łapie "zawieche" na obraz na ścianie albo zegar , po cycu robi niesamowite minki , jutro rejestracja w urzędzie a póżniej juz z górki - benefity i paszport :) na spacerku jeszcze nie byłyśmy bo pogoda różna ale wystawiamy w wózek na ogród , mała jest zdrowa i póki co grzeczna, w nocy budzi sie średnio co trzy godziny z czego przez godzine ciągnie cyca :) mąż zakochany w córce "na zabuj" i choć na nocki pracuje , to w dzień mam ogromną pomoc od niego , a ja? opuchlizna z brzucha już zeszła , i tutaj rada- dziewczyny które wciąż są w dwupaku - smarujcie brzuchy oliwką i kremami tak często jak sie da - choć z drugiej strony - jak rozstępy mają wyjść to i tak wyjdą - ja nie miałam do czasu aż mała główką sie w dół ułożyła - wtedy nagle sie pojawiły - i zostały ze mną do dziś :( no to uciekam , ja - kobieta cyc ;) trzymajcie sie babki , postaramy sie zajrzec tak szybko jak to mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalof
Witam was, Czy ktoras z was brala antybiotyk o nazwie MACRODONTIN? mialam badanie moczu ktore wykazalo ze mam infekcje i wlasnie na to przepisano mi ten lek.W aptece dla pewnosci zapytalam o to czy to bezpieczny lek do stosowania w czasie ciazy,no i pan aptekarz wyjal swoja madra ksiege w ktorej bylo napisane by avoid w czasie calej ciazy.No i oczywiscie powiedzial,zebym tego nie brala i poszla do GP po inny lek.Juz sama nie wiem co o tym myslec.Czy to mozliwe,ze lekarz daje kobiecie w ciazy lek ktorego nie powinna brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yalof jeśli poinformowałaś lekarza że jesteś w ciąży to powinien on wiedzieć że ten lek nie można stosować w twoim stanie , na twoim miejscu poprosiłabym o zmiane lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
emiliabhx bardzo milo sie czyta twoja relacje...zycze duzo snu i radosci z pociechy, a malenstwu zdrowka i niech przybiera na wadze. maadaa- tak to to...ja tez jak bylam w Pl poszlam do apteki i kupilam ok 20zl ksoztowalo, i jak to zobaczylam to sie troszke zdziwilam,....wyglada zagadkowo ale ponoc latwe w uzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem jakos przekonana do aspiratora fridy.mam wrazenie ze nie wciaga,nawet jak gleboka wsysam. Moja mala kupy robi kilka razy.dzisiaj taka zrobila ze az z tylu jej przecieklo. emilia mojej malej skora przez 3 tygodnie schodzila.mi sie wydaje ze to jest taki naskorek, ktory i tak musi zejsc mimo stosowania roznych srodkow i specyfikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalof
wybralam sie do szpitala by rozwiac swoje obawy dotyczace tego leku o ktorym pisalam.poszlam prosto na Labour Ward bo uznalam ze tam beda lekarze ktorzy mi pomoga bardziej niz ci na emergency.No i jak pokazalam ten lek to sie kobitka za glowe zlapala no i przyznala ze nie wolno tego leku w ciazy brac.No wiec to taka przestroga by leki ktore z gp dostajecie dla pewnosci sprzwdzic.bo tam chyba tacy lekarze od siedmiu bolesci. I mialam okazje zobaczyc jak wyglada taki oddzial i... nasluchac sie krzykow...brrr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)Ja tylko na chwile bo mala szaleje zgaga meczy brzuch bardzo swędzi juz mi takie krosty wyskoczyły od drapania ale nie moge sie powstrzymać żeby sie nie podrapać smaruje oliwka balsamem ale nic nie daje::( Dzis dostalam odp z councila ze musze zmienic HO bo zmienilam rok temu prace a nie zmieniłam HO i mam to im dosłać aby oni mogli uaktywnić aplikacje i dupa znowu parę tyg do tylu i teraz muszę szukać mieszkania na własna rękę bo nie wiadomo ile to jeszcze moze potrwać a tu gdzie obecnie mieszkamy nie ma warunków aby zostać bo malutkie pomieszczenia nawet nie mam gdzie lozeczka rozlozyc i na dodatek mieszka z nami jeszcze kolega ktory przyjechał z nami z Polski miał sie tylko zatrzymać u nas na chwile a jest dwa miesiace i nie zapowiada sie aby sie wyprowadził do narodzi mimo ze tak bylo ustalone bo nie ma pracy i pieniędzy wszyscy gnieździmy sie na kupie i juz mi brak sil .A najgorsze jest to ze nie mamy oddzielnych pokoj tylko jakby tak można określić nasza sypialka polaczona z salonem( gdzie on spi) przegrodzona tylko zasłona i caly czas słyszę jak chrapie prze co budzę sie co chwile w nocy :( Musiałam sie trochę wygadać bo jakaś chandra mnie złapała Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dbalyscie o pepuszek zaraz po odpadnieciu pepowiny? Odpadł nam dzisiaj przy codziennej pielęgnacji ogólnej i póki co wietrzymy go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
oliwia87...my tez musimy znalesc mieszkanie i spedza mi to sen z powiek..chwilami... troszke glupio ze ten kolega tak przesiaduje...no ale przeciez kurcze nie wyrzucisz go jak pracy nie ma i siana...mam nadzieje ze chociaz usilnie szuka..a nie zeruje na was..bo ja juz mialam taka sytuacje..ze ktos z Pl przylecial..a potem myslal ze praca sama go znajdzie...w koncu i tak wracali do Polski bez niczego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba większość z nas miała podobne sytuacje ale kolega to nie rodzina i pownien chyba się wyprowadzić , dwa miesiące to kawał czasu a może powinien wracać do pl ? my tez chcieliśmy być dobrymi samarytaninami i sciagnelismy chłopaka mojej siostry, pomoglismy my znaleźć dobra robotę w jego zawodzie ale on uważał ze powinien być traktowany na równi ze kontraktowymi i chodził do roboty godzinę pózniej tak jak starzy pracownicy , w końcu mu podziękowali i siedział tak w domu ponad miesiąc na naszym wikcie i opierunku aż zdecydował wracać do pl, narobił u nas długu na 1500funa i już wiecej go nie zobaczyliśmy , od tamtej pory nie pomagamy nikomu bo wiecej z tego problemów niż pożytku , ludzie przyjeżdżają i myślą ze bedą wybierać w ofertach pracy, ale czasy się nieco zmieniły , może spróbujcie pogadać z kolega a jak nie poskutkuje to sam się wyprowadzi zapewne słysząc w nocy płacz małego brzdaca i porozrzucane wszędzie pieluchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) PAula gratulacje! No i historia okropna... a sama rodziłaś? Czy miałaś poród rodzinny? JA to bym chciała w wodzie rodzić... ale tyle moich koleżanek chciało i żadna tak nie rodziła... Wczoraj mój mąż złożył łóżeczko:D Ja już zasłałat, przykryłam kocykiem żeby się nie kurzyło i czeka:) Jest śliczne i co na nie popatrzę to już nie moge się doczekać mojego bąbelka. Choć czasami mam takie obawy, że nie dam rady, jak to będzie, boje się troche tego wszystkiego, no ale chyba każda z nas się boi lub bała:) \Dobrze że mieszkam z mamą i siostrą( 5lat młodsza) to zawsze mi pomogą, potem 2tyg po terminie porodu przyleci teściowa na 3 tyg, to pomocy będę miała pełno:) No tylko pewnie one będą się Aleksandrem zajmować, a ja będę sprzątać i gotować hehe... Zobaczymy jak to będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Emilia twoja mala pije butelke z herbatka bez problemow?ja jeszce nie podawalam.mam zamiar sprobowac.mam butelki tomee tipee od zestawow z laktatorami.masz elektryczny?ja go nie lubilam, bo faktycznie strasznie buczal.teraz mi zle chodzi bo zalalam ta plastikowa rurke, a jej nie mozna absolutnie moczyc.potem kupilam reczny i jestem zadowolona i calkiem dobrze idzie sciaganie.choc nie sciagam ostatnio.jednak mam zamiar zeby czaem spokojnie na godzine czy dwie gdzies wyskoczyc bez malej.stresuje sie troche z nia chodzic gdzies dalej, bo jak sie zrobi glodna to potrafi dac niezly koncert, a nie zawsze jest mozliwosc nakarmienia Amelce pepek odpadl po 9 dniach.od paru dni juz ma ladnie zagojony.po odpadnieciu mialo leciutko zaczerwioniny i strupek jej schodzil pare razy.teraz juz jest w porzadku.ja stosowalam takie chusteczki z 70%alkoholem,pozniej kupilam takie chusteczki-antiseptic wipes.na pewno w aptece dostaniesz.jak sie ladnie goi to wystarczy zostawic jak jest i zeby powietrze sie dostawalo.mozesz jej raz dziennie maznac ta chusteczka nasaczona alkoholem. mam do was pytanie.czy po porodzie wychodzilay wam siniaki.mam na moich lydkach po 8,9 nawet.nie sa jakis wyraziste,ale sa.na pewno nie walnelam sie po tyle razy.nie wiem z czym ta moze byc zwiazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
witam :-) Dziewczyny ja mam pytanie odnosnie połoznych .Czy połozna prowadząca ciaze odwiedza pózniej w domu dziecko czy moze to byc całkiem inna osoba? I jak czesto połozne przychodza do domu ? Przez jaki okres czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) mi po prostu brakuje trochę intymności i wolności w swoim domku bo jak pracował na popołudnie to miałam trochę czasu dla siebie i w ogole a jak teraz nie pracuje to rano wstanie przejdzie sie po agencji gdzie zajmie mu to maks 30 min i później siedzi caly dzień na kanapie i ogląda filmy i tak w dzien w dzien a wyrzucić go nie wyrzucę bo obiecaliśmy mu pomoc a ja przy nim jakos zle sie czuje nie mamy wspólnego tematu i w ogóle ale mam super wiadomości dzis znaleźliśmy super mieszkanko z dwoma pokojami tak ze chociaż każdy z nas będzie mieć swój pokój i nie będę w nocy słyszeć jego chrapania a pozniej jak znajdzie prace to ma sie wyprowadzić.Mam tylk nadzieje ze nie zajmie mu to kolejne dwa miesiace:P karinka z tego co pamietam to zawiodłaś sie na lokatorach i dlatego chcesz zmienić mieszkanie...?nie wiem czy dobrze pamiętam ! emilka a jak Ty sie czujesz po cesarce bardzo bolą szwy ?ciężko jest sie zajmować maleństwem ? madziulek ale nie ma potrzeby stosowania tych chusteczek jak ładnie sie samo goi czy lepiej raz dziennie przecierać aby żadne zakażenie sie nie wdało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek moja mała pije herbatke z kopru choć nie zawsze jej podchodzi, nie wiem czy to sa kolki bo na nie mam Sab Simplex ale zaczelam od tej delikatniejszej sily persfazji wypchniecia kupek;) laktator mam tommee tippee elektryczny i tez zalalam ta rurke:P wczoraj miałam zanik pokarmu- czasem tak się dzieje przy słabym nawadnianiu organizmu- cycki jak flaczki i nic nie lecialo , skoczylam wiec po formule cow&gate , mała zdziwiona ale jak zaciagnela to 90ml wydoila z butli, a ja wypilam herbatke na laktacje i 1.5l wody mineralnej i dwie godziny pózniej miałam już mleko:) wiec pamiętajcie dziewczyny jeśli chcecie karmić cycem , nawadniajcie się :) polog po cesarce wiadomo wyglada nieco inaczej, szwy miałam rozpuszczalne i już na drugi dzień obolala i opuchnieta musiałam wstać z łóżka i iść pod prysznic ściągnąć plaster-koszmar, teraz została blizna dosyć szeroka -uśmiech jokera- jak mówi mój mąż :) 7tygodni po cesarce żadnych ćwiczeń, seksu, odkurzania , podnoszenia cięższych rzeczy oraz kierowania autem , na dzień dzisiejszy jest coraz lepiej -wiadomo w domu człowiek szybciej dochodzi do siebie -najważniejszy to ruch , na trzeci dzień biegania z mała po domu zeszła mi opuchlizna z brzucha i nóg , jedyne co mnie męczy to kupy ;) wyglądają jak bobki zajecze ;) ale to pewnie przez to ze wciąż biorę tabletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku pilam duzo wody milneralnej.teraz tez to robie.na poczatku strasznie sie pocilam i bylam spragniona. zaraa u mnie byla polozna w sumie 3 razy,pierwszy raz nastepnego dnia po wyjsciu ze szpitala..pozniej opieke przejmuje health visitor,ktora byla u mnie raz i ma przyjsc ponownie po 4 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
oliwia87 nie to nie ja...ja poprostu teraz wynajmuje tylko pokoj...i to na pierwszym pietrze...a w domu z nami mieszka jeszcze 8 innych lokatorow...wiec warunki srednie...no i wiem ze oni srednio ciesza sie na to ze bedzie tam dziecko ...ale nikt nic glosno nam osobiscie nie mowi. Chcialabym mieszkac sama z mezem i dzieckiem ...juz tak bardziej rodzinnie..albo chociaz z jeszcze jedna para..maxymalnie a nie w takim duzym domu z tyloma sobami, gdzie ciagle sie lokatorzy zmieniaja..wszystko ginie..ehh masakra. W poniedzialek idziemy do agencji poszukac czegos... a na lokatorach to sie zwiodla Marcia z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie madziulek ja tez się strasznie poce ale to pewnie przez hormony , w szpitalu położne wymienialy wodę na świeża i uzupelnialy i przynosiły na stolik wiec wszystko pod ręka a w domu to inna bajka, polozna przychodzi pierwszy raz na drugi dzień po wyjściu ze szpitala, w naszym przypadku była inna bo nasza miała holidaya ale już drugim razem była moja polozna która prowadziła ciążę , i dostaliśmy list ze s poniedziałek hv przyjdzie Dziewczyny jak karmilyscie na początku? Regularnie czy na zawołanie ? w szpitalu to co trzy-cztery godziny mi jadła a w domu wszystko się pomieszalo i czasem to po godzinie się budzi na cyca szczególnie w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie nic ciekawego:P Dzisiejsza noc była tragiczna! Nie mogłam spać, co chwile się budziłam, bolały mnie plecy, nie mogłam się wygodnie ułożyć... Dopiero ok 6 rano porządnie zasnełam i wstalam o 12:P hehe Dzisiaj nakręcałam mój brzuszek hehe i kopniaczki mojego brzdąca:) NA początku był nieśmiały, nie chciał się ruszać jak nagrywałam,a gdy tylko wyłączyłam kamere, cyk i się wiercił:P Potem włączyłam vive i jak usłyszał muzyke to zaczął się bardziej ruszać i udawało mi się nagrywać, a potem zapewne dziwny zbieg okoliczności i zaczeła lecieć piosenka " I like to move it" i tak się wiercił, że aż łokieć wystawił hihi:D Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
dzieki dziewczyny Co do karmienia to ja pamiętam ,ze mój na zawołanie .I po powrocie do domu to był taki moment ,ze chyba na okrągło wisiał na cycu.Fakt jest to troche męczące , ale ja nie załowałam , bo bardzo przybierał na wadze . Mleko kobiece sie zmienia , raz jest treściwsze innym razem rzadsze , dlatego nie ma potrzeby dopajania , wystarczy piers.Znowu na mleku modyfikowanym dziecko zje raz i na jakis czas mu starcza .Na pewno jest to wygodniejsze w nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju 3 raz podchodze do posta 😠 cos ja i komputer dzis nie wspolpracujemy:O karmie piersia na zadanie i bardzo czesto co godzine(oczywiscie w ciagu dnia mam na mysli).po formule 4h mam spokoj jak mala ze przewidziana dla niej norme. emilka ma racje-trzeba pic i jesc by bylo mleko.ja jesc-jem ale z piciem mam problem-jakos nie pamietam aby pic tyle ile trzeba i tak bywaja dni ze jade tylko na litrze napojow w ciagu dnia.moze dlatego mleka coraz mniej.dzis sprobuje sie opic na wieczor i zobaczymy ile sie naprodukuje:) zaraa u mnie polozne byly bardzo wiele razy.ja nie pamietam ile ale one maja okreslona liczbe spotkan maksimum-tylko za tyle maja placone z nhs.chyba cos okolo 8 spotkan.ja wkorzystalam wszystkie bo mialam ciezkie zapalenie piersi 2 razy. przychodzily raczej wspierac mnie niz d dziecka.potem byla hv 2 raz i koniec.dala namiary i kazala dzownic jak cos.okolo6mca ma przyjsc list zapraszajacy na spotkanie dotyczace zasad wprowadzania posilkow stalych. milka super ci wyszlo z tym nagraniem:D ja jak patrze na sowje zdjecia z brzuszkiem to mnie juz sentyment ogarnia i gdzies zaczya switac pomysl o malym ogonku:D apropo tease jak tam ty?masz ten okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam ze o pepek spejalnie nie dbalismy.jak odadl to zaczelismy wlewac wiecje wody do wanny by go moczyc.jk sie calkiem zgoil od razu na brzuch kladlismy.mam te chustecki z alkoholem ale nie uzywalam.zagoil sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........33...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........26......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........26......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Czytam Was ale nie mam czasu zeby pisac caly tydzien latalam jak glupia jutro moi dziadkowie przylatuja z Polski na 2 tygodnie moze sie jeszcze zalapia na moj porod jak urodze przed terminem a coraz czesciej mam takie mysli ze tak bedzie dzisiaj dostalam takiej kolki i lekkich boli jak przed okresem ze musialam lezec przez 30 minut bo nie moglam stac na nogach ehh strasznie sie boje tego drugiego porodu nie wiem jak to bedzie przy 1 szlam na wywolanie a teraz sie okarze ale musze jakos dac rade jak kazda z nas. Zaczelam powoli pakowac torbe do szpitala juz w nastepnym tygodniu bedzie spakowana. Jutro zaczynam prac ciuszki kupilam tak jak polecalyscie fairy ten w zelu i plyn do plukania fairy przy Julce tez uzywalam tego fairy tylko proszek nie zel, a w jakiej temperaturze pralyscie ciuszki? Wspulczuje Wam dziewczyny ze tuz przed porodem musicie jescze myslec o mieszkaniu i wyprowadzkach ja juz sie ciesze ze mieszkamy tylko w 3 zaniedlugo juz w 4 bo przy Julce to z rodzicami mieszkalismy nie bylo nas stac na wynajecie domu tylko dla Nas. aaa pepuszka tez niczym nie przemywalam odpadl zagoilo sie ladnie i bylo ok chociaz do tej pory mam te chusteczki z alkocholem. a na kolki dobry jest infacol ja go uzywalam i pomogl mi wiele razy teraz podobno to brzuszki suszarka sie suszy tak slyszalam ze to najlepszy sposob hehe dobra uciekam spac chociaz zggaga mnie tak meczy :( dobrej nocki pozdrowionka dla Was :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek Aurela86...........24....31.08.10.......... 39...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........26......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×