Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

JA nie tylko farowałam, a nawet i rozjaśniałam włosy:P Jakoś nie widze przeciwwskazań... A zaniedbana chodzić nie będę:) yalof- ja do 26tyg miałam 2 spotkania jedno w 12tyg, a drugie w 17, potem w 20tyg USG i 27 trzecie spotkanie. Tylko na pierwszą wizyte przyszedł mi list, a potem na każdej wizycie mi mówiła kiedy mam przyjść i zapisywała na tyle maternity record :) Także nie wiem jak to jest u Ciebie. Mam koleżanki z pracy co też są w ciąży i mieszkają w innych miastach i każda ma inaczej, także skoro tak długo nie miałaś wizyty to powinnaś sama zadzwonić, no i ja w 26tyg miałam test na glukoze, czy nie mam przypadkiem cukrzycy ciążowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Hej dziewczyny , co do farbowanie to ja lekko rozjasniałam takim specjalnym , delikatnym rozjasniaczem w sprayu, ale to dlatego ,ze nie chciałam osłabiać włosów farbą .Po pierwszej ciązy leciały mi strasznie , a wtedy nie farbowałam . Co prawda ten płyn wcale nie jest taki dobry , bo wydawało mi się ,ze i tak mi osłabił włosy. Maada jezeli masz taka potrzebę to zafarbuj włosy , będziesz się lepiej czuła .Nie zebym namawiała ,ale skoro tak czujesz i masz ochote... milkaa88 ja wanienke kupiłam w ASDA , z dodatkową przedzieloną miedniczką w zestawie , dwoma gąbkami i lezaczkiem z gąbki za 12 Tylko nie jest za duza , te polskie sa większe . Witaj yalof :-) Kiedy miałaś pierwsza wizyte i czy miałaś jakies badania ? Ja pierwsza wizyte miałam w 10 tyg w szpitalu( przyszedł list ) , wtedy miałam badania , potem miałam list ,ze w 12 tygodniu jest USG .Następna wizyte miałam w 18 tygodniu w przychodni , ale to dlatego ze chyba zle zrozumiałam , babka tak szybko nawijała,ze zrozumiałam ze zadzwonią do mnie o nastep wizyte w przychodni .Wizyta powinna być w 16 tygodniu , napisałam tu dziewczyn z pytaniem i powiedziały ,ze to ja powinnam zadzwonić .Zadzwoniłam ,ale juz nie było miejsc wiec dlatego pierwsza wizyte w przychodni miałam w 18 tc , a nie w 16 . Wtedy na spotkaniu była jakaś inna starsza połozna na zastępstwie , nie miała dostępu do komputera i wyznaczyła mi wtedy wizyte na 28 tc - wyobrazacie sobie ? Jak sie zdziwiłam i zapytałam dlaczego to powiedziała ,ze to normalne , w karcie ciązy z tyłu pisze ,ze kobiety , które juz rodziły następ.powinny miec dopiero za 10 tyg Ale ja zapisałam sie za 3 tyg w 21 tc , bo chciałam zapytać o badania .Wtedy była moja połozna i następ .wizyte wyznaczyła na 25 tc i nic nie mówiła ,ze powinno byc rzadziej , tylko normalnie co 3-4 tyg . Nie wiem czy ci nie namieszalam , w kazdym bądz razie wizyty powinny być co około 4 tyg .Najwazniejsze zebyś miała pierwsze badania , pierwsze USG i drugie USG około 20 tyg .Na wizyty sama się zapisujesz lub dzwonisz , a połozna powinna powiedziec kiedy .Chyba po 28 tyg częstosc wizyt się zwiększa .I w około 28 tc powinnas miec nastepne badania , to na glukoze . Jezeli nie masz wyznaczonej następ.wizyty to zadzwon jutro lub idz i sie zapisz .Będziesz czekała około 2 tyg .akurat będziesz mogła miec następne badanie .Nawet jak połozna nic nie mówi o wizytach to sama sobie book-uj.( ale napisałam ;-) ) W ksiązce ciązowej tam gdzie zapisują wizyty i badania , bodaj ze na przedostatniej stronie powinien być wykaz wizyt . Zadzwon jutro i sie zapisz na 28 tc Pozdrawiam was wszystkie dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Ale sie rozpisałam :-) , a zapomniałam zapytać o cytologie.Dziewczyny miałyscie robioną cytologie w ciazy ? Jakiś czas temu przyszedł mi list ,zeby sie zgłosić ( ostatnią miałam 3 lata temu ) , umówiłam sie , byłam dzisiaj ,a pielegniarka powiedziała ze nie zrobi , bo jestem w ciazy .Zrobi dopiero po porodzie .Wydawało mi się ,ze w ciazy tez robią , tym bardziej ,ze wczesniej inna babka powiedziała ,ze powinnam miec zrobioną .Musze zapytać się połoznej , sama połozna nic wczesniej nie mówiła i nie pytała .Jak było u was ? Robili wam cytologie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa -cytologi w ciazy tutaj nie robia.wiem ,bo jak bylam w ciazy to dostalam zaproszenie i chcialam sie zapisac.na recepcji jednak mi powiedzieli ze w ciazy nie robia.Ja mialam robiona w Polsce przez mojego ginekologa.bylam wtedy w 5 tygodniu.ja bym robila w polsce.slyszalam ze tu robia nizbyt delikatnie.moze zalezy od osoby.to tylko ktos mi powiedzial. z wlasnego doswiadczeniua nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
yalof mam nadzieje ,ze ci nie namieszałam w głowie .Nie przejmuj się , zadzwon jutro zeby zabukowac wizyte na okło 28 tc. Ja tez bym miała dopiero druga wizyte za tydzień gdybym posłuchała tamtą połozną na zastępstwie . Chciałam ci sprostować , bo sparwdziłam w maternity notes i dopiero po 34 tygodniu ciązy zwiększa się czestoliwosc wizyt.Po 34 tygodniu powinny byc co 2 tyg . Napewno dziewczyny bardziej zorientowane wszystko ci wytłumacza . Połozna powinna ci mniej wiecej mówic o następnych wizytach , a jakby nic nie mówiła to sobie pilnuj i sama dzwoń.Do 34 tc co 3- 4 tygodnie , po 34 co 2 tyg .Ja musze bookować zawsze 2 tyg wczesniej . Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
dziekuje Madziulek za odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalof
dzieki,to juz wiem,ze sama powinnam sie umawiac.Pierwszae(i jedyne spotkanie z polozna)mialam w ok.10-11 tyg.pozniej mialam usg,w 12stym t.i polowkowe w 20,nastepne usg wyznaczono mi na 28 tydzien,ale jako takich spotkan z polozna nie. A wiec zadzwonie jutro i umowie sie. dzieki wielkie za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalof
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30...........24.07.10...........Amelka.......Sta ines Nadal oczekują na swój skarbek: emiliabhx.................28.07.10..........41..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........40...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 37...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........35...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 35..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........34....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........34......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........32....córcia... Burnham On Sea krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10...........32...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........31......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........27......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........25.....synek. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka.....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........23...córeczka. . .North West dopisuje sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak tam Wam nocka mineła ? U mnie spokojnie, pogoda pochmurna i nici z następnych prań bo suszarki zawalone:P hehe No i musze się udać naposzukiwanie wanienki, ale to jeszcze troche:D A właśnie dziewczyny, któe urodziły, zabierałyście do szpitala swoje koszule? Co pakowałyście do torby dla siebie i maluszka? Z góry dziękuję za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do green
zbadaj sie w kierunku endometriozy,obys nie miala ale wyklucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) my dzisiaj szczepienie mamy na 15..już się boję, ostatnio mała miała po szczepieniu gorączkę i budziła mi się w nocy z ogromnym płaczem, chyba jej się przypominało to wkłucie, już się boję co będzie po dzisiejszym.. żeby nie było za mało kłopotów..to mojej małej zaczęło łzawić i ropieć oczko, kurcze, dobrze że dziś będziemy u lekarza to zapytam oczywiście po zrobieniu kupki przedwczoraj znowu zastój i ból brzuszka:( zwariowac mozna, w nocy zamiast spać to stęka i ja nie śpię ja miałam cytologię robioną 2 lata temu- bezboleśnie i nie trzeba nóg rozkładac na tym helikopterze jak w Polsce tylko przykrywają prześcieradłem na łózku, cyk i już w ciązy nie robią, bo jest to jakby nie patrząc ingerencja w wewnętrzne środowisko, zawsze jest ryzyko wniesienia bakterii bądź naruszenia czegoś ..a jak żyje tam dzidziuś to nie wolno mu przeszkadzac, tak mi połozna tłumaczyła jak pytałam jej czemu tu w Anglii nie zagląda się do środka...może mają z tym rację , w Polsce z tymi badaniami ginekologicznymi w ciązy to juz przesada, i w ogóle co miesiąc usg..wg mnie co za duzo to nie zdrowo yalof- witamy w naszym gronie;) milka- koszule weź conajmniej 2-3 sztuki na wypadek, jakby ci się zabrudziła ja rodziłam w koszulce nocnej do kolan na ramiączkach, a potem w szpitalu to już w swoim ubraniu, getry plus dłuższa rozpinana koszula zwykła, bo w piżamie mi by jakoś nieswojo było o pakowaniu torby poszukaj parę stron wstecz, bo już wszystkie wypowiadałysmy sie na ten temat jakis czas temu marcia życzę ci, żeby wszystko się udało z tym Ho- powinno byc ok aurela-nie przejmuj się pomarańczkami, im nigdy nie dogodzisz..a twoje nerwy tylko szkodzą dzidziusiowi ja wanienke kupiłam zwykłą w asdzie za 5f i jestem bardzo zadowolona, bo to jedna z większych wanienek a mała i tak już zaczyna z niej wyrastać hihi, z tą pogodą to też tak mam, jak tylko pranie wywieszę-pada, na spacerku-pada...bez folii na wózek się nie ruszam, bo już raz stałam pod dachem i dzwoniłam po męza żeby przyjechał i nas uratował przed ulewą Emilka pewnie tuli swoją kruszynkę i zapomniała o nas:) czekamy na wiadomość szczęsliwa mamusiu:) madziulek- moja jak chce na rączki a jest najedzona i wyspana to włączam jej karuzelkę,układam zabawki w zasięgu wzroku, staram się jakoś ją zająć żeby nie myslała o rączkach i ją samą zostawiam...jak się rozedrze to przychodzę, biorę na ręce, uspokajam i znów odkładam do łóżeczka czasem po 20 razy aż do skutku, jest coraz lepiej, już potrafi sama usypiać w łóżeczku majówka- ja chce karmić piersią do 6 miesiąca, ale nie wiem jak mi sie to uda bo uparciuch dalej nie chce z butelki jesc, pewnie będzie cięzko ją odstawić, ale będę musiała bo chcę wrócic do pracy chociaz na trochę pozdrawiam pozostałe dziewczyny, idę trochę chate ogarnąć, a potem już musimy szykowac się do wyjscia na tą szczepionkę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tease ale masz kochana mala, i wcale nie taka kruszynka :D tez tak mysle ze emilka swoja mala juz ma przy sobie :) nie ma mnie ostatnio prawie wcale ale mamy tu tule do zrobienia i zalatwiania ze malo kiedy mam czas zeby usiasc do kompa :) marcia: jesli chodzi o ten nieszczesny HO to nic sie nie boj, ja tez wysylalam po ponad roku pracy i nic sie nie stalo, zadnych kar ani nic takiego :) wyslij i czekaj a u nas wporzadku, wozek zakupiony, torba do szpitala spakowana, w zeszlym tygodniu bylismy u lekarza, i maly wazyl nieco ponad 3kg wiec mam nadzieje ze jakis wielki sie nie urodzi mimo wszytsko :) i lekarz powiedzial ze maly jest gotowy do porodu, i zeby sie spakowac i czekac. Wiec czekamy :) trzymajcie sie cieplo dziewczyny, i witam nowe mamuski na forum 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease27 - śliczną masz córcie:) Kurcze nie moge znaleźć tych stron co pisałyście o tym co do szpitala brałyście... No trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa ja dostalam liste od poloznej co mam z soba wziasc do szpitala. Tzn byla ona w Bounty Pack. Wiec bede trzymala sie tej listy bo rozne szpitale maje rozne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! DZISIAJ TAKA POGODA BEZNADZIEJNA.MYSLALM ZE POJDE NA SPACER. JA NIE CHCE TEZ ZA DUZO PRZYZWYCZAJAC DO NOSZENIA,BO JUZ MNIE KRZYZ BOLI OD NOSZENIA.A CO BEDZIE POZNIEJ.STARAM SIE NIE ZA DUZO,JEDNAK LUBIW JA WTULIC W SIEBIE I PONOSIC.NIE MAM SERCA JEJ KLASC DO LOZECZKA JAK PLACZE. TEASE TWOJA MALUTKA JUZ JEST FAJNIUTKA.JEST ZA CO CHWYCIC.MA W LOZECZKU JAK W KROLSTWIE. EMILKA CHYBA JUZ URODZILA I MYSLE ZE SIE ODEZWIE NIEDLUGO. JA DO SZPITALA WZIELAM CIUSZKI-BODY JEST NAJWYGODNIEJSZE.PAMPERSY,DLA SIEBIE MOZE JAKIS DRES,DUZA KOSZULE.KOSMETKI.TAKIE RZECZY KTORE SIE PO PROSTU PRZYDADZA.JUZ W SUMIE NIE PAMIETAM CO MIALAM.ALE NAZBIERALO SIE TROSZKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zapomnialam o was pisze z kom ze szpitala wiec w skrocie Rozalka urodzila sie 6 sierpnia o 21.41 przez cesarskie cięcie , długa na 37,6 i ciężka na 3440, niestety przez ta paskudna bakterie musimy tu zostać i brać antybiotyki być może jutro bedą wyniki, resztę opisze jak wrócę do domu, poprawcie proszę za mnie tabelke , pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06,08.10.......... Rozalka........Birmingham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10..........40...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 37...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 35..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........34....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........34......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........32....córcia... Burnham On Sea krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10...........32...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........31......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........27......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........25.....synek. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........23...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia gratulacje kochana !!!!! :*:*:* najwazniejsze , zeby wszystko bylo dobrze , nic sie nie martw , czekamy az bedziesz miala czas i wszystko nam opiszesz:))))))) tease masz przesliczna coreczke :)) i sliczny wystroj lozeczka :-) dziekuje wam kochane za slowa otuchy z tym ho ja rowniez mam nadzieje , ze wwszystko bedzie dobrze poki co czekam na ho i na wozek , ktory ma przyjs na dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
witajcie... tease córunia sliczna.. madziulek30 rozne sa opinie, jedni mowia ze nie nalezy przyzwyczajac...inni twierdza ze bliskosc fizyczna to podstawa...mysle ze najlepiej wyposrodkowac...nie mozna plecow zajechac..ale tez troszke czulosci sie nalezy i tobie i dzidzi.. Jak sobie radzisz odkad maz wrocil do pracy? Ja wlasnie tez myslalam zeby wziasc dres do szpitala...bo mam w sumie szlafrok, ale on taki duzy puchowy pol torby by mi zajal. emilia Gratulacje! niech rosnie zdrowo! Pytanie do dziewczyn ktore sa juz po...jak wzgladal pobyt w szpitalu? mam na mysli juz po porodzie..czy dzieci byly z wami , czy polozne myly...czy od poczatku wszystko same robilyscie? i jak dlugo w szpitalu bylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka GRATULACJE!!! dobrze, że wszytsko dobrze:) Dużo zdrówka dla Ciebie i Malutkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Tease dziekuje za odpowiedz .Sliczna ta twoja kluseczka ;-) emiliabhx gratulacje 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia gartuluje ci serdecznie.mam nadzieje ze wszytko sie ulozy dobrze i wrocicie szybko do domku:) jesli chodzi o szpital to nie jest zle,ale cos tam zawsze i tak nie pasuje.generalnie personel jest mily.ja zostalam na noc i umieralam ze zmeczenia.to byla moja pierwsza noc z mala i bylam na sali gdzie nikogo niebylo,dopiero ktos pozniej w nocy zostal przywieziony.bylam zmeczona i obolala.niestety polozne nie maja czasu zeby przy tobie latac.jakos cos poprosisz to przyjda na moment.sa bardzo zalatane.w szpitalu nie kapia dziecka.mi po porodzie mala polorzyli na ponad godzine.ssala piers, a pozniej lezala.potem wzielam prysznic. w zasadzie mala tez musilismy sami ubrac.na sam koniec przewoza na inny oddzial.zreszta co szpital to tez inne zasady. mam pytanie do mamusiek.czy jak ktoras z was karmi na lezaca to podkladacire lokiec pod glowke dziecka,czy zupelnie na lezaco.ja wole ta druga opcje,a przeczytalam ze niby trzeba z podparta reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) witam serdecznie coraz to nowe oczekujace;) Emilia jak tylko bedziesz mogla informuj nas-zyjemy tutaj wiesciami od swiezo upieczonych mam:) u mnie pobyt w szpitalu wygladal tk-jak przywiezli mnie na ta sale obserwacyjna i do zszycia tam bylam okolo2h,to przystawili mala,ale na krotko(aczkolwiek najadala se bo spala cala noc),potem zszyli,potem kazali isc siku i pod prysznic.dziecko bylo ubrane odrazu przez polozne w ich ubranka,potem rano poprosilismy polozna o pomoc w zmianie pampersa i ubraniu(wiadomo wszystko pierwszy raz)bez problemu przyszla pokazala i przebrala w nasze rzeczy.ja lezalam z 5 innymi babkami i z dziecmi i wierz madziulek oddalabym wszystko by lezac sama!w nocy jak jedno zaczelo plakac to za nim co najmniej dwoje nastepnych:D potem odwiedziny od 9 do 21 -dla partnera w okrezelinych 4 h innych wiec tlumy doslownie.mala nie mogla spac bo w kolo halas.z ulga wypisalam sie do domu nastepnego dnia.ale polozne super,dostalam nawet list z gratulacjami od poloznej z ktora rodziam.mnie az tak nie bolalo nic-bo dostalam znieczulenie w zelu na zszyte krocze-silne bo dzialalo ze 2 .dopiero potem zaczelo bolec.nic poza koszalami dla siebie,majtakami,wkladkami,zelem pod prysznic,recznikem,szlafrokiem a dla dziecka body i pajacyki i cos cieplego na wyjscie nie bylo potrzebne.wiadomo woda i batoniki bo sily brakuje(ja polecam nutrigrainy batoniki bo nie sa z czekolada a daja powera-ierzcie mi potem bedziecie zalowalay kazdego zjedzonego kawalka czekoladki jak przyjdzie do zrobienia 1 kupy po porodzie:D)ja mialam swoje pieluchyi swoj kocyk aby od razu wiedziala po przyjsciu do domu ze ma cos co bylo z nia od poczatku.zadne breast pady sie nie przydaly bo nawal pokarmu jest po 72h.za to podstawa to fajny komfortowy stanik do rodzenia.ja mialam sportowy-i byl beznadziejny!caly czas mi cos przeszkadzalo. Tease jak bioderka malej?moja ma nierowno faldek na udach i tez sie martwie ze moze cos nie tak.u lekarza jak bylismy wczesniej pwoiedziala ze sa oki,ale nie wiem.w pl zrobie usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06,08.10.......... Rozalka........Birmingham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10..........40...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 37...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 35..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........34....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........34......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........32....córcia... Burnham On Sea krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10...........32...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........31......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........27......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........25.....synek. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West witam wszystkie dziewczynki :-) emilia gratuluje!! wracajcie szybko do domku i jak znajdziesz chwile to napisz co i jak bo my tu wszystkie czekamy na newsy :-) yalof-witamy!! fajnie ze do nas dolaczylas. u mnie nic ciekawego, bez zmian. tylko brzusio rosnie i kilogramy przybywaja. czuje sie ok tylko troche sie mecze szybciej ale to przeciez norma! co do farbowania wlosow to ja rozjasnialam pasemka w 4tym miesiacu i we wrzesniu tez mam zamiar robic pasemka. ja nie uwazam zeby to farbowanie cos szkodzilo dziecku a odrazy czlowiek sie lepiej czuje :-) tylko odczekalam te pierwsze 3 miechy tak na wszelki wypadek. no coz pozdrawiam wszystkie. pogoda ponura az sie nic nie chce.... pozdrawiam wszytskie mamuski i brzuchatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dzisiaj ostatnie pranie pościeli i zostało mi teraz to wszytsko poprasować:D Pogoda za oknem fajna, cieplutko, aż żyć się chce:) Wczoraj wieczorem przeżyłam szok... Pojawiły mi się rozstępy na udach:( Od pachwin po kolana na prawej nodze i pare na lewej... załamałam się troszke, bo nie miałam i się cieszyłam moja mama ma tylko troche na biorech i piersiach, a tak to nigdzie indziej, moja babcia tak samo i mi wszyscy mówili" a jak o tej pory nie miałaś to nie będziesz mieć" a tu prosze, pociachane całe nogi będę mieć... nie za fajnie, no ale najważniejsze aby dzidzia zrowa była... Potem się rozstępy rozjaśnią i nie będą aż tak widoczne... Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10..........40...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 37...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 35..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........34....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........34......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........32....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........33...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........31......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........27......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........25.....synek. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........23...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×