Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........37..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........26......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........37..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......33....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........26......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Czesc dziewczyny ! Majówka dziekuje za odpowiedz , mam wrazenie ,ze jeszcze nie raz sie do was zwróce z pytaniami ;-) Mama Julci mnie tez gnębi zgaga.Co prawda ostatnio troche mniej ,ale i tak dosyc czesto. Słyszałam, ze na zgage dobre są migdały . Jesli chodzi o kolki to podobno pomaga równiez masaz okrezny brzuszka , chyba odwrotny co do ruchów wskazówek zegara ( musze sprawdzić , bo nie pamietam ), a takze połozenie sobie dziecka na swoim brzuchu . Przy moim pierwszym synku kolki nas ominęły , ale dobrze wiedzić o tym infacolu . oliwia87 fajnie ,ze znalezliscie mieszkanie .Przynajmniej bedziesz miec wiecej prywatnosci .Z jednej strony to jest normalne ,ze pomagamy przyjaciołom i znajomym , ale z drugiej nie mozna się dac wykorzystywac .Mam nadzieje ,ze ten wasz znajomy chociaz będzie płacił za ten pokój i nie musicie go utrzymywac , zywic , przeciez wy tez macie swoje wydatki :-0 Kurcze dlaczego tak jest ,ze tam gdzie w gre wchodza pieniądze to konczą się przyjaznie :-0 Juz tyle razy słyszałam o przypadkach np pozyczania pieniedzy , a pózniej nie ma kto ich oddać .Podobnie z mieszkaniami najpierw ktos mieszka , zobowiązuje sie do płacenia, a potem bierze nogi za pas i zostawia drugich z jego długami . Mam nadzieje ,ze was znajomy jest uczciwy i nie wykorzystuje was i kiedys odwdzięczy sie za wasza pomoc . Karinka tobie równiez zycze szybkiego znalezienia jakiegoś przytulnego gniazdka . Ale dzisiaj mamy pogode .Chyba jakies cisnienie jest niskie , bo od rana jestem senna, nic mi sie nie chce .Najchętniej połozyłabym się do łózka i spała do wieczora :-) Pozdrawiam mamy i brzuchatki , pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........37..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......33....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........34..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........26......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co do przyjaciół i sprowadzania ich do Anglii, to ja wyznaje takie motto " Chcesz stracić przyjaciela, zabierz go do Anglii" Ja tak straciłam dwie przyjaciółki, co prawda rozmawiamy ze sobą, ale przyjaźnią tego już raczej nazwać nie można, a najlepsze że jedną znałam i przyjaźniłam się od zerówki, a drugą znam od 12lat, obie wróciły do kraju, tej drugiej byłam pewna, że jest inna od tej pierwszej, ale i tak się pokłóciłyśmy i w ogóle dużo by pisać, ale to nie ten temat:P Ja od wczoraj czuje się jakoś dziwnie kręci mi się w głowie, czuje się jak bym zaraz miała paść, dzisiaj dodatkowo boli mnie podbrzusze, jak na okres i kość łonowa, a w środku czuje chyba napieranie główki, albo nie wiem czemu, takie dziwne uczucie, chyba maluch mi się obniżył wczoraj, bo zaczełam latać do toalety co chwile i ciągle mam takie uczucie jak by mi się chciało siku... Nocki stają sie dla mnie ciężkie zaczynam mieć bezsenność... Dzisiaj moja kolej sprzątania domu( bo raz sprząta mama, a raz ja), ale chyba przełoże to na inny dzień, bo się jeszcze przewrócę, samo to że dzisiaj mam z mężem jechać po zakupy mnie przeraża, ale dam rade, najwyżej padne hehe:P Ale się rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........37..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......33....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........34..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........27......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Serdeczne gratulacje dla Patinki,choć historia straszna,to cieszę się że miała szczęśliwe zakończenie. Po kilku dziach leżenia w łóżku,w końcu skurcze mi przeszły,ale się umęczyłam okropnie. Wczoraj myślałam że urodzę.Miałam skursze jeden za drugim i do tego ten ból jak na okres,tyle że dość silny,pociłam się jak prosiak. Wzięłam leki od mojego doktorka z Pol. i nie przechodziło,dopiero kiedy wzięłam malisę (za poradą brata,który stwierdził że nerwy też robią swoje) zaczęło przechodzić.Na noc wzięłam kolejną meliskę i dziś już ok.Dziewczyny mam takie pytanko,jeśli można: jak jeździłyście do szpitala z problemem,to na emergency,czy może dzwoniłyście na oddział i tam jechałyście,bo na emergency to strasznie długo zchodzi,a w sytuacji kiedy człowiek cierpi,to raczej nie wskazane.. i jeszcze jedno,do dziewczyn które miały tu KTG,mianowicie jak to się po Ang.nazywa,bo się nie orientuję,a chciałabym mieć zrobione po tych wszystkich skurczach,żeby sprawdzić czy z dzidzią ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Czesc dziewczyny ! Milka88 ja mam to samo .Kręci mi sie w głowie , jestem osłabiona .Dzisiaj jak robiłam obiad to myslałam ,ze upadne .Wczoraj tez czułam się zle ,myslałam ze to cisnienie ,ale juz sama nie wiem skąd to osłabienie :-( Tym bardziej ,ze dziś po południu wywałiło mi węzeł chłonny pod pachą :-( Ewula ja się nie orientuje ,ale na pewno inne dziewczyny sa bardziej zorintowane i napiszą co robic w razie czego . Pozdrawiam dziewuszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewula, dobrze, że już lepiej u Ciebie. Ja Ci nie pomoge bo poza USG nie byłam w szpitalu i nie wiem co i jak. Trzymaj sie cieplutko i duzo zdrówka. Ja byłam dziś na zakupach w MotherCare, BabysRUs, Matalan, Primark. Kupilam: - sleepsuit 0-3 x 6 - sleep suit new baby x 3 - body z krotkim 7-mio pak kolorowych i 7-mio pak białych 0-3 - body z krotkim 7-mio pak new baby - pajacyk 0-3 - pajacyk polarkowy 0-3 - komplecik body plus czapeczka - polarek new baby - polarek 0-3 - sweterek rozpinany 0-3 - czapeczki x 2 - skarpetki x 5 - śliniaczki x 2 - sleepbag x 2 - ręcznik - prześcieradła x2 plus trzecie nieprzemakalne - pieluszki tetrowe - flanelki małe - łyżeczki plastikowe - grooming & healthcare kit Dla mnie: - dwie koszule + piżama rozpinana - szlafrok - podlaski poporodowe x2 - majtki jednorazowe Starałam się nie szleć i w miare najpotrzebniejsze rzeczy kupować. Żadnych sukieneczek i itp mało przydatnych ubranek w pierwszych miesiącach. Zresztą pewnie i tak bedą takie prezenty :) Moje koszule i szlafrok w Primarku. I wyszło razem 230 funtów!!!! Jak zliczyłam paragony to jestem w szoku. Jakbym po trochu kupowała to nie widać tak wydatkow a jak kupiłam wszystko na raz to łatwo policzyć. Wy też tak wydajecie czy tylko ja zaszalałam? JA mogę się tylko do moich znajomych porównać ale oni wszystko w Mamas&Papas kupuja i jeszcze więcej wydają. Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Acha Ewula ja dostałam specjalny numer on jest wydrukowany w karcie wsód " useful contaccts" i połozna powiedziała ,ze w razie czego np brak ruchów lub krwawienia to mam tam dzwonić Ten numer jest do PAH Day Obstetric Unit w ,moim szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
maadaa nie szalałas ? :-D Niezła wyprawka :-) Ja na razie 3 sztuki pajacyków new born i dwie pizamki 0-3 z ubranek.Ja na razie jeszcze czekam , ale bardzo lubie chodzic po sklepach , jakbym mogła to bym pół sklepu wykupiła ;-) Te ubranka sa takie słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ewula ktg jest chyba nawet tak samo albo bardzo podobnie.ja jak bylam po terminie pojechalam tak dla spokoju do szpitala.musialam cos wymyslec,dac jakis powod dla ktorego przyjechalam,wiec powiedzialam ze mi chyba wody odeszly.a mialam tylko wodniste plawy.wtedy podpieli mnie do ktg.nie moge sprawdzic tego ktg w zapiskach,bo mi karte ciazy zabrali zaraz po porodzie.najjlepiej pojedz bez umawiania do szptala na oddzial.podaj jakis problem i tyle.ja tak wtedy zrobilam i nawt nie czekalam az tak dlugo,moze z 30-45 minut.czasami na wyznaczona wizyte czeka sie dluzej.zalezy jednak od okolicznosci i jaki ruch maja. Ja na waszym miejscu new born nie kupowalabym duzo,zaledwie pare sztuk.na 56 pajacyki uzywalam nawet nie 2 tygodnie,choc body na krotki rekaw z tej rozmiarowki uzywam do dzis. mam problem z pampersami.wydaje mi sie ze wszytko szczelnie zamkniete,a mimo to jak malej czasem zdarzy sie zrobic duzo kupki,od tylu jej przelatuje.wy tez tak mialyscie dziewczyny?pomozcie bo czasami mnie szlak trafia. poza tym moja mala dzisiaj juz dwa razy do mnie sie usmiechala jak ja do niej zaczelam.wiec mysle ze to bylo swiadome.czytalam gdzies ze jest to nieco pozniej.wiec nie jestem pewna.poza tym amelka juz jest coraz silniejsz i ruchliwa,potrafi sie przekrecic troszeczke. od ostatnich dwoch nocy zauwazylam ze zaspypia o 9 wieczorem. i budzi sie okolo 2 w nocy. milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest ktg bo sumie podlaczali mnie raz na triagu tuz przed porodem. maadaa -230 funtow-wow:D ja nie liczylam ale ja mialam wiekszosc rzeczy z carbootow-chyba pare rzeczy calkiem nowych na pierwsze dni.ale jakby tak zliczyc to tez jakas sumka by wyszla;)ale nie kupuj juz wiecej:D madziulek mojej tez sie zdarza do tej pory wypuscic kupe gora;)nie martw sie tak czasem jest.fajnie ze mala sie usmiecha ale to chyba jeszcze nieswiadomie.moja zaczela calkiem swiadomie ok 8tyg.teraz sie smieje cale czas.ale bardzo rzadko glosno-szkoda bo to fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taka, że moge wszystko kupiś używane ale nie ubranie. Nawet nie chce szukać nowych w tych stertach ubrań na carboodzie. Jakoś mam takie zboczenie. Sama musze mieć ubranie z metką i w danym kolorze i tak też podchodzę do córci. Komodę za 2 funty kupiłam, wózek też używany i inne rzeczy więc zostało na nowe ubranka. Tlumaczę się sama przed sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) maadaa- no to fajnie że pokupywałaś ubranka:) Co to KTG, to w Anglii nazywa się CTG, wiem bo wczoraj miałam robione, po tym jak wam napisałam posta, poszłam spać, bo tak mi się w głowie kręciło, że myślałam iż padnę. Śpiąc budziły mnie dreszcze, raz było mi strasznie gorąco, a raz tak zimno, że aż gęsiej skórki dostawałam... Czekałam tylko na męża aż wróci z pracy, wrócił zmierzyłam temperatyre i miałam 38,5. Poszłam na dół do mamy spytać się czy jechać z tym do szpitala, czy nie a ona jak mnie zobaczyła to aż mina jej zrzedła... wyglądałam jak bym dopiero co ze słońca zeszła, cała zaczerwieniona, twarz, ręce. No to wziełam karte ciąży i pojechaliśmy, w drodze ustailiśmy z mężem, że nie ma co jechać na emergency i pojechaliśmy od razu na maternity level, do tego samego budynku co u mnie w mieście robi się USG, ale recepcja była zamknięta, a potem patrzymy że jest wskazówka nighy & weekend no więc tam poszliśmy(jak zaczne rodzić w nocy, to będę wiedziała gdzie iść:D) pzryjeli nas od razu, chwilke na poczekali czekaliśmy, może jakieś 15min, w tym czasie musiałam dać próbkę moczu, potem poszliśmy z mężem za parawan, tam położyłam się na łóżku, a położna się mnie wypytywała co mi dolega, no to mówie zawroty głowy, dreszcze, fale zimna i gorąca, boli mnie brzuch na dole i promieniuje na plecy, lekko boli mnie głowa i to zapisała, zmierzyła mi ciśnienie 127/78 miałam i temp 37,2 czyli już mi troche zeszła, podlączyli mnie pod KTG i leżałam z nim godzine, a potem godzine czekałam na lekarza, to było najgorsze, bo mój mąż zaczął mi marudzić, że jest głodny...(po pracy nic nie jadł, a w pracy tylko 2 naleśniki) , poszedł do położnej i się grzecznie pyta czy jeszcze długo musimy czekać, bo on ledwo po pracy i głodny, a ona a to spokojnie dam Ci kanapki hehe no i przyniosła, jeszcze spytała się z czym chce:P Także co najmniej przestał marudzić. Ogólnie do szpitala przyjechaliśmy jako o 17.30, o 18.00 miałam podłączone KTG, a dopiero jakoś o 20.20 przyszedł lekarz, zbadał maluszka w brzuchu, a potem miałam badanie wewnętrzne, wziął próbke i powiedział, że z dzieckiem wszytsko ok, główką w dół, szyjka zamknięta, po zmierzeniu brzucha spytał się któy to tydzień ja że 34, a on ojojo będzie duże dziecko, a ja a ile z mierzenia wyszło, a on że 36(także super urodze herkulesa) No i mówi że mam infekcje w moczu, że przeisze mi antybiotyki i mam je brać 5 dni i jeżeli mi nie przejdzie, to mam iść do GP po inne lekarstwa... (ciekawe skąd ja będę wiedzieć czy będę miała białko w moczu...) no ale może chodziło mu o moje samopoczucie, no i powiedział jeszcze, że dobrze iż przyjechaliśmy bo gdyby się to bardziej rozwineło to mogłyby być problemy z porodem. No i to tyle, teraz nakazał mi odpoczynek i że mam sie nie denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tylko na moment, w ramach usprawiedliwienia czemu mnie nie ma..... u mnie w domu małe wesołe miasteczko- szwagierka z dzieciakami 2 i 4 latka przyjechała na wakacje i nie mam ani chwili, nawet żeby was poczytać:) test zrobiłam i wyszedł negatywny więc dzidzi nie będzie na razie pozdrawiam, zajrzę do was może w przyszłym tyg.jak dzieciaki pojadą, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety madaa 230f to strasznie duzo biorac pod uwage ze ja wydalam dopiero 400 f z carsieatem(uzuwany) wozkiem (nowy mamas and papas 160f ale w promocji 110 :) )lozesczkiem(nowe 80 w promocji 40f ikea) ubrankami od 0-9mc kolderkami kocykami bumper i wiele wiele innych rzezczy ale rozbijalam sie po carboot sale a ubranka dla dzieci od 0-9 mc sa prawie nie zniszczone.(dodam ze wszystkie gap ,next ,mamas and papas ,mothercare) mi zastalo jeszcze kupic materac ok 40f i karuzelke ok 30 mothercare i juz jestem gotowa i moge zaczac sie rozstawiac ze sprzetem heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karuzele za 5f na carboodzie kupiłam :) Tak więc każdy ma inne kryteria. To nie same ubranka, bo podpaski dla mnie, czy pieluchy itp Butelki czy grooming kit tylko Tommee Tippe Closer to Nature , zreszta dużo rzeczy mam z tej serii. Łóżeczko nowe podobnie bo za 50f kupiłam a materacyk 40f nowy. W sumie każdy wydaje tyle, na ile go stać i na ile chce sobie pozwolić. Ja porównuję się tylko do moich znajomych, którzy mniej zarabiaja a wydają więcej. Ich kryterium wydatkow jest spłacić rate kredytu a reszta na życie. Naszym kryterium jest odłożyć dana kwote miesięcznie i dopuki sporo odkładamy i nie przejadamy 100% to jest dobrze. Teraz czeka mnie pranie tego wszystkiego. Chyba zacznę za tydzień jak bedzie pogoda. Mama mnie wczoraj uprzedzała, że mając jesienne dziecko trzeba mieć więcej ubranek niż wiosenne i letnie dzieci, bo wszystko 2 dni schnie. Chyba, że ma się elektryczną suszarkę. Milkaa odpoczywaj i ugotuj coś dla męża bo wczoraj biedak na 2 naleśnikach i kanapce dzien przeżył :P A tak na serio to dobrze, że wszystko w porządku i Maluszek OK. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski:-) Ja mam pytanie z calkiem innej beczki dzisiaj. Czy ktoras z Was posiada konto walutowe w banku polskim, takie na ktore mozna przelewac funty z angielskiego konta?? Jesliby ktoras z Was miala takie konto i byla zadowolona, to moglaby mi polecic?? Najlepiej jeszcze gdybym mogla takie konto przez internet otworzyc:-) Wiem ze sa w mBanku, w ING, w multi, w Alior, ale nie znam sie na tych wszytskich oplatach, prowizjach, tam wszedzie sa jakies haczyki, gwiazdki.....wiec jakby ktoras z Was mogla mi przyblizyc jak to wyglada w praktyce z oplatami za przelewy itd, to bylabym wdzieczna!!! Pozdrawiam i zdrowka zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski:-) Ja mam pytanie z calkiem innej beczki dzisiaj. Czy ktoras z Was posiada konto walutowe w banku polskim, takie na ktore mozna przelewac funty z angielskiego konta?? Jesliby ktoras z Was miala takie konto i byla zadowolona, to moglaby mi polecic?? Najlepiej jeszcze gdybym mogla takie konto przez internet otworzyc:-) Wiem ze sa w mBanku, w ING, w multi, w Alior, ale nie znam sie na tych wszytskich oplatach, prowizjach, tam wszedzie sa jakies haczyki, gwiazdki.....wiec jakby ktoras z Was mogla mi przyblizyc jak to wyglada w praktyce z oplatami za przelewy itd, to bylabym wdzieczna!!! Pozdrawiam i zdrowka zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........39...synek..... ....UK/ Bytom oliwia87............22....08.09.10..........37..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......33....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........34..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........27......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nescafe :) Jak sie czujesz? Teraz to juz kwestia dni albo godzin :) Lola ja mam konto funtowe w PKO SA w PL. Zakladalismy je kilka lat temu wiec pewnie teraz jest wiekszy wybor. Aby zalozyc musialam wplacic 50f. Ta kwota oczywscie jest potem do wybrania ale taki byl warunek otworzenia rachunku. Oplata za prowadzenie konta jest 0.50f miesiecznie. Przyjmowanie przelewow z zagranicy 0.1% kwoty chyba o ile dobrze pamietam. W Polsce aby wybrac wiecej niz 500f na raz trzeba dzien wczesniej zamawiac. Nie ma obslugi przez internet, chyba ze teraz wprowadzili bo jak mowie ja juz dawno zakladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa jak sie czuje? heheh ciezko- jak slonik ;) ale juz niedlugo, mam 13 kg na plusie, ciekawe jak to ZNIKNIE pozniej :D cierpna mi dlonie strasznie, pewno jakis ucisk, no i rozstepy sie porobily na brzuchu, ale trudno sie dziwic- mam 105 w pasie, przed ciaza bylo 62- wiec ponad 40cm wiecej :( smarowanie kremami nic nie pomoglo, ani geny, bo mamuska po 4 ciazach nie ma ani jednego :) u nas goraco jest wiec siedze w domu, malo puchne i z tego sie ciesze :) za to jem za piecioro :D czuje sie jak babcia i z podobna predkoscia czlapie, ale to nie przeszkadza mi gotowac, piec i realizowac sie w kuchi :D powiem wam plotke- moze Aurelka mnie nie zlinczuje jak wroci :D- urodzila 20 :) wyszukalam na forum innym :D:D tak sie nudze w domu to sobie czytam rozne roznosci hehe Aurelka Gratulacje 🌼 maadaa Ty masz pewno fajny maly brzuszek jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski i Brzuchatki !!! Ja tam sie nie martwie waga. Wazylam sie ostatnio u poloznej i mam 14.5 kg na plusie. Jednak nie widac tego po mnie tego tak. To w duzej mierze u mnie woda, bo ja jem zdrowo - duzo owocow warzyw i miesa a na slodycze wcale nie mam smaka. A brzusio jak na razie odpukac bez rozstepow ale strasznie twardy i napiety. Ciagle smaruje tym samym kremem od poczatku ciazy czyli z Dr. Eris Pharmaceris krem przeciw rozstepom i naprawde jest godny polecenia. Oprocz tego korzystam z olejku na ciaze z ROCa. Kupilam na eBayu za 4funty. Dzis zrobilam pierwsze dwa prania ciuszkow, a jeszcze przede mna z 4 jak dobrze pojdzie. Tyle mamy ciuszkow dla Malej na poczatek. W poniedzialek jade z kumpela do Primarka w Bristolu aby pokupowac pizamki, kapcie i szlafrok dla Siebie do szpitala. W nastepnym tygodniu musze juz spakowac torbe abym sie nie martwila jak sie zacznie wczesniej. A poza tym mam kupony do wykorzystania z Boots wiec trzeba wykorzystac. U mnie coraz blizej - zostalo 37 dni. Jak ten czas leci. Jest coraz ciezej bo brzuszek uciska jak siedze na zoladek i nie moge zbytnio jesc. Ja juz jestem na urlopie i do pracy nie wracam. Od 5 wrzesnia jestem juz na macierzynskim i zaczynam sie relaksowac na calego. Same przyjemnosci zero stresu. Ogladam ulubione filmy, robie to na co mam ochote. Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........39...synek..... ....UK/ Bytom oliwia87............22....08.09.10..........37..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........36....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......33....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........34..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........27......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/PL Nadal oczekują na swój skarbek: nescafe87.........22....06.09.10..........39...synek..... ....UK/ Bytom oliwia87............22....08.09.10..........37..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........36....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......33....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........34..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........27......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nescafe Ty to masz nosa... Urodziłam w piątek. Poród trwał 6 godzin. Licząc tak od "lepszego" bólu do urodzenia. Jak pojechałam do szpitala to miałam już 8 cm rozwarcia. Wcześniej byłam na spacerku...w szpitalu na KTG rano też byłam. Te Ktg nic nie wykazało a jednak...:D Pozdrawiam serdecznie mamusie. Dzidzia to największy skarbek na świecie. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Taki fajny mały człowieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela serdeczne gratulacje :) Well done 🌼 . . . . Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL Nadal oczekują na swój skarbek: nescafe87.........22....06.09.10..........39...synek..... ....UK/ Bytom oliwia87............22....08.09.10..........37..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........36....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........34...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......33....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........33..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........33......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........34..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........27......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela gratulacje dla szczesliwych rodziców i niech synek rośnie zdrowo :) noooo to szybki poród miałaś :) super u nas powoli do przodu , męczymy sie z kupami , mała 13 cm urosła :O przez dwa tygodnie :O karmie cycem ale raz dziennie daje formule z kropelkami sab simplex , przebój ostatnio miałam no mówię wam, mąż chciał dobrze i zabrał małą na całą noc do siebie żebym ja mogła sie wyspać , po ośmiu godzinach spania budzę sie i czuję mokry stanik ( śpię w sportowym staniku ) , podnoszę sie a tu połowa prześcieradła zalana mlekiem a cycki wielkie i twarde i mleko to aż tryskało z nich, i szybko do kuchni po odciągacz i w niecałe pól godziny ściągnęłam 150 ml mleka , ufff no cyrk normalnie :D nescafe nie przejmuj sie kilogramami , ja miałam 18kg na plusie i z czasem jak karmisz cycem szybko tracisz na wadze :) to co mi zostało to zwisający kawałek skóry z tłuszczykiem poniżej pępka , ale nie moge na razie nic z tym robić ze wzgledu na cesarke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×