Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

milkaa88--zrob tak jak moja przed mowczyni bo czekanie nic nie da...wiesz jak jak oni tu podchodza....musissz sama wywalczyc uwage dla siebie i twojego ziarnka .plamienia to nie zawsze od razu poronienie....ale radzilabym ci duzo odpoczywac nic nie nosic oprocz ubrania i jechac do szpitala.wez taksowke i jedz. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam w bootsie i nie moglam sie zdecydowac na zestaw witamin dla kobiet w ciazy....rzecz w tym ze biore juz osobno kwas foliowy a wiekszosc tych zestawow ma go w sobie a przeciez nie bede brala podwojnie.znacie moze jakies sprawdone ,polecone zestawy bez kwasu foliowego?tyle tego bylo ze zrezygnowalam z szukania na polce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka88bierz taxi i lekarza natychmiast ! mam nadzieje że to nic poważnego , ale zrób tak jak pisze kasza23 , śmigaj na pogotowie i sie nawet nie zastanawiaj , plamienia na początku ciąży często sie zdarzają i nie koniecznie muszą oznaczać poronienie, czasem to po prostu ten czas kiedy powinnas zwyczajnie dostać miesiączki , jedno jest pewnie , ze względu na to że twoja praca do lekkich nie należy powinnas powiedzieć że jesteś w ciąży , lekarz pewnie zaleci leżenie i odpoczynek , nic sie nie martw kochana , czekamy na wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana no to właśnie jest to , że większość witamin dla ciężarnych w anglii zawiera kwas foliowy i chyba nie znajdziesz takich bez :/ zalecaną dawką kwasu foliowego w ciąży jest 400 mikrogramow dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym czyli postawie do szafki ten kwas ktory mam teraz i kupie witaminy w pakiecie.wiekszoac chyba jest podobna pod tym wzgledem zawartosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj mam na sledzie...pojechalam specjalnie do polskiego skleu po duzy sloik sledzi po kaszukbsku pyyyychhhhaaa.jak sie ich najjem to mam tak dziwna satysfakcje i radoche hahahaha wczoraj na kolacje i dzsisaj na sniadanie.....mam nadziejeze na obiad mi sie zachce cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory tylko raz leciałam do polskiego po śledzie ;) teraz to czasem kiszonego zagryzę :) ale ogólnie wzięło mnie na zupy byleby duuużo warzyw w środku było :D no a potem zgaga :/ ale gdzieś czytałam że jak cie zgaga męczy w ciąży to dziecko ci sie z bujną fryzurą urodzi :D hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie chyba psychicznie sie tak nastawilam to jem wiecej....a nie nie chce bo nie mam niedowagii czy cos : / wrecz przeciwnie powinnam sie pilnowac aby nie przytyc za duzo.ja mam tak dziwnie jak bym ciagle wydenta byla i nie moge nawet brzucha wciagnac i mi taki nadety wystaje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana najważniejsze to jeśc dla dwóch a nie za dwóch :) ja do tych szczuplejszych nie należe ;) dlatego uważać muszę na ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooo mam nadzieję że z milkąą88 wszystko w porządku i pojechała do lekarza , ide obiad jakiś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak słonko wyszło to już nikogo na forum nie ma :D no u nas to pięknie świeci cały dzień :D ahhh mogłoby tak już zostać a czy ktoś ma wieści od milkaa88?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc madziulek30 no chyba wygląda na to że tylko my dwie jesteśmy :) czekam na milkaa80 bo pisała że ma plamienia i sie bardzo przestraszyła ale kazałyśmy z dziewczynami jechać jej na pogotowie i na razie cisza :( a ty jak sie czujesz? mdłości? zgaga? :> bo ja co zjem to zgage mam straszną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej emilia!no wlasnie weszlam na chwile rano na internet przed praca i czytalam.Mam nadzieje ze bedzie wszytko ok.Choc jak sie cos takiego zobaczy zawsze jest niepokoj.Sama wiem bo to przechodzilam.Mi w sumie scan zrobili tego samego dnia,ale to byl oddzial dzienny wczesnej ciazy.Mialam juz w sumie jeden scan od prywatnego lekarza i znalam juz diagnoze. Ja sie czuje w miare dobrze,ladny byl dzien dzis.Juz na szczescie nie wymiotuje.Kilka dni temu mialam akcje wieczorem.Teraz juz sie chyba stopniowo normuje.Jak przyszlam po pracy to mnie troche zmulilo przed telewizorem i przysnela.Ale wzielam sie w garsc zrobilam maly obiad i sobie leniuchuje przed telewizorem.Moj chlopak jest w pracy i wroci pozno po 23.WIEC MYSLE ZE JESZCE PRZED JEGO PRZYJSCIEM PRZYSNE NA 1 LUB 2 i wstane na chwilke jak przyjdzie, a ty jakie plany na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 plany? chyba nie mam żadnych , zrobiłam ciasto ale co tam ;P mąż wróci po 21szej to poczekam na niego bo lubi brzuszek masować oliwką , no rzeczywiscie pogoda była dzis piękna i aż sie żyć chciało , pojechałam umówić sie do fryzjera bo mimo 30stki mam siwe włosy :D i wypadałoby je jakoś zakryć ;) masz racje przekimaj się jeszcze troche , musimy duzo wypoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Jak samopoczucia? Pogoda rzeczywiście fajna,powiedziałabym wręcz wiosenna:) Ciekawe co z tą milką.Oby wszystko było wporządku. Ja dziś usłyszałam opinie że przed 20tc nawet nie ma co jechać do szpitala bo i tak nie pomogą.No ale cóż.Różni ludzie różne poglądy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, milo że tak się martwicie, dopiero teraz weszłam na forum, wstałam rano i pobolewał mnie lekko brzuch, poszłam do toalety zobaczyłam co się w środku dzieje i nic, wszystko po staremu, zero jakiegokolwiek niepokojącego koloru, normalny mleczny śluz, mdłości są dalej obolałe piersi także, no i myślę, że może to było jakieś pęknięte naczynko z powodu przekrwienia szyjki, czy coś w tym rodzaju. Ogólnie czuję się dobrze, dzisiaj cały dzień leżałam i spałam do 13.30 , nic nie robiłam tyle co poszłam sobie warzywa na patelni zrobić. Jutro właśnie idziemy ze znajomymi na kręgle i ja myślę że chyba nie będę grała, bo to jak by nie było ciężkie kule... sama nie wiem, a Wy co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff milkaa88 ciesze się bardzo że wszystko w porządku :) no wiesz ja na twoim miejscu nie dzwigałabym kul do kręgi , jeszcze będziesz miała okazje żeby znajomych ograć ;)a póki co usiądź wygodnie i sie relaksuj kochana i koniecznie powiedz w pracy ze spodziewasz sie najukochańszej istotki na świecie ;) dużo zdrowia ci życzę ja ide spać dobranoc dziewczyny i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też tak myśle, że sobie męża podopiguje i już:) Oby już nic więcej podobnego się nie zdarzyło bo umre ze strachu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , dobrze milka ze wszystko ok ; ) ja zaraz jade do Medyka na elingu.slyszalam niezbyt dobre opinie ale co usg mi zle zrobi?teraz jestem wg moich obliczen w 6tyg.czyli juz chyba bedzie cos widac..? np seducho male.umieraz z ciekawosci i niepokoju........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam tam juz wracac aby prowadzili moja ciaze ale jak na pierwsza wizyte to czemu nie,dowiem sie wiecej bo do gp mam dopiero 12.02 : / a potem ile zekalyscie na pierwszy scan z nhs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , tak mnie głowa dzis boli ze pozwolilam sobie na małą kawusie;) w skrócie : pierwsza wizyta u gp - 5 tydzien ciązy pierwsza wizyta położnej - początek 9 tygodnia ciąży pierwsze badanie w przychodni przez położną-pobranie krwi - 11 tydzień ciąży pierwsze usg - 13 tydzień ciąży drugie badanie w przychodzi przez położna -odebranie wyników - 16 tydzień ciąży drugie usg - 21 tydzień ciąży krisana w szóstym tygodniu ciąży możesz już na monitorze USG zobaczyć pulsujące serce malucha twoje maleństwo ma już 4 mm, główkę, tułów i ogonek, który później zostanie wchłonięty, życzę ekscytujących wrażeń :) i czekam na relacje pozatym gdybyś chciała wiedzieć jak każdego tygodnia rośnie twoje szczęscie to polecam tą stronkę , ja z mężem każdego nowo zaczynającego sie tygodnia otwieramy stronke i sprawdzamy co już urosło nowego ;) http://dzieci.pl/tydzien,1,kalendarz_ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki sory ze sie nie odzywalam i tak od razu zamillkalm ale we czwartek podlam iz poprostu zasnelam a wczoraj po pracy odrazu poszlismy do znajomych i wrocilam to tez od razu do lozka :) Emilka ja czekam wlasnie na ta karte ,jesli chodzi o dentyste to wam powiem ze u nas jest Polak i wlasnie mam zamiar sie do niego zapisac jak tylko otrzymam Miki super ze wszystko jest w porzadku tylko odpoczywaj odpoczywaj ile wlezie :) jakies plany na dzis macie czy leniuchowanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana ja teraz jestem w 9 tyg i polozna powiedzialam mi ze skan bende miala zrobiony w 12 tyg i ze mam czekac na skierowanie a nastepny miedzy 20 a 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem sama postaram sie odezwać później a teraz ide cos porobic bo nie dllugo we leniucha sie zamienię miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka87ja jestem :) cześć kochana :) no kruszynka moja a właściwie nasza - bo mnie właśnie mąż poprawił ;) super że masz polskiego dentystę , wiesz zawsze to się łatwiej dogadać ;) i fajnie że u ciebie wszystko w porządku ja właśnie zaczęłam konkretne sprzątanie sypialni i dopiero odkurzyłam a już muszę przerwe se zrobic ;) uff , pewnie na koniec dnia też padne na pyszczydło ;) dziewczyny wrzucajcie zdjecia z usg jeśli tylko macie bo ja bym też chciala popatrzeć na wasze szczęścia :) oliwka87 ja tu zaglądać bede bo ciekawa jestem co u brzuchatek :) ale i tobie miłego dnia w razie gdybyś juz sie nie pojawiła dziś :) a ja wracam do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×