Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

wszystko ok oprocz tego ze mam mala nadzerke ale mowil ze to nic nie pokojacego ze sama odpadnie po porodzie :/ ale jedyna rzecz ktora po tosze mnie zasmucila....moje malenstwo ma tylko 4tyg....straszny maluszek a to ze wzgledu ze moje cykle to ok30 dni wiec seduszka nie uslyszalam : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz mi lepiej jest jakos tak psychicznie........bo przez chwile mialam wrazenie ze mam juz ciaze urojona hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najważniejsze że wszystko jest w porządku , teraz z tygodnia na tydzień bedziesz coraz bardziej szczęśliwsza , maleństwo jest wielkości ziarnka maku ale za dwa tygodnie już będzie biło mu serduszko , czas szybko zleci zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastepnym pt mam wizyte u gp.... ciekawe kiedy mnie wysle na scan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy kiedy mialyscie pierwszy scan? jakos dziwnie bo wedlug kalkulatorow w inetrencie to poczatek 6 tyg ,a jak mnie zbadal to tylko 4tyd.ciekawe jak to obliczy gp? czy mu tez wyjdzie te 6tyd? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrócie : pierwsza wizyta u gp - 5 tydzien ciązy pierwsza wizyta położnej - początek 9 tygodnia ciąży pierwsze badanie w przychodni przez położną-pobranie krwi - 11 tydzień ciąży pierwsze usg - 13 tydzień ciąży drugie badanie w przychodzi przez położna -odebranie wyników - 16 tydzień ciąży drugie usg - 21 tydzień ciąży mnie gp wyliczył o tydzien za późno ale dokładnie wyliczyła mi babka na pierwszym usg z dokładnościa bo powiedziała że to 13tydzien i jeden dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to tyle jeszcze czekania chyba zwariuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam juz zdjecie sojeje kropki hhehehe najpiekniesza kropeczka jaka widzialam .......hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana :D dawaj focie "kropki" na stopke ja tez chcem zobaczyc :( a teraz znikam obiadek zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie umiem tego zrobi heheh to nic moze jak zdjecie bedzie bardziej "wyrazne" to jakos sie postaram ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana no u mnie widać i już niedługo u ciebie będzie widać ;) zobaczysz jak czas szybko zleci , ide zrobić surówkę z kiszonej bo coś mnie tak naszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dzis mialam wolne i postanowilam zrobic golabki.W ciagu tygodnia musze sie bardzo mobilizowac zeby cos wymyslic. wczoraj sie nieco wystraszylam, gdy sie obudzilam w nocy.Dotknelam swojego brzucha i byl taki twardy przez moment jakbym polknela kamien. Prawdopodobnie to moze byc jakis skurcz i to normalne.chyba ze sie bardzo czesto powtarza.sama nie wiem co myslec.zreszta czuje coraz bardziej ruchy.troche sie wiec zacela martwic. co do usg to nhs robi najwczesniej 12 tygodniu.wtedy plod jest na tyle juz uksztaltowany ze mozna juz ocenic pewne narzady.wiec krisano musisz uzbroic sie w cierpliwosc.moj lekarz w polsce tez stwierdzil pecherzyk,a bl to ok 4 tyg i 5,czy 6 dni i mial 2 mm.Gp tutaj mi obliczyl termin na 20 lipca a z usg wyszlo 13 lipca i tez byl to 13 tc i 1 dzien.a na jakiej stronie umieszczacie swojej fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja własnie skończyłam sprzątać zrobiłam pranie gotuje zupe i normalnie jestem z siebie dumna bo juz dawno tak dużo nie zrobiłam :)hihihi Krisana najważniejsze ze maleństwem jest wszystko w porządku a zanim sie obejrzysz będziesz czuła ruchy kruszynki ,ja tez sie nie mogę doczekać i chciałabym juz byc po ale nie ma co sie stresować na wszystko przyjdzie pora Macie juz dziewczyny imiona wybrane ,wiem ze to jeszcze za wcześniej ale u Nas jak będzie dziewczyna to oliwia a jak chlopak to cezary badz marcel :) A ja mam dzis na obiad ogórkową pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrobimy zestawienie podstawowych wiadomosci o nas samych np.tak pseudo. wiek gdzie tydz termin krisana 25 londyn/nw11 4 16.10.10 mieszkam w malym fajnym 2deb house(naprawde male pomieszczenia) z ogrodkiem,z mezem krzysztofrm i kotem savanna.pracuje jako kitchen manager od 2,5 roku .w uk jestem 5lat : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi nie wyszlo to estawienie hm sprobuje raz jeszcze pseudo............ wiek ..............gdzie.................. tydz ....... termin krisana............25............. londyn/nw11 ............ 4 ..........16.10.10 a jak nie chcecie tej tabelki ta ja porostu zignorujcie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 a ty wiesz ze za mna gołąbki chodzą od początku ciąży :> my chcemy dać imiona po naszych ukochanych dziadkach więc bedą dość "starodawne" i większość ludzi jak je słyszy to kręci nosami :P Ignacy Jan lub Rozalia Lidia :D uwielbiam te imiona :D ide herbatkę rumiankowa zrobić oliwia87 to dziś pracowity dzień miałaś a Cezary tez mnie sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana ta tabelka już istnieje tyle że zamiast wieku jest płeć dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj robie piers z kurczaka z sosem pesto i makaronem moj maz uwielbia. czym sie zajmujecie na codzien dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze jakas nie ogarnieta jestem........ostatnio mi sie to zdarza dosc czesto...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo znalazlam tabelke heheh madziulek30..........................13.07.10.........17.......... staines emiliabhx..............................28.07.10.........15........ ..birmi ngham malinoakowa.........................15.08.10.........12.......... londyn< br /> oczekujac na Zuzie.................8.03.10..........35.......Goole/Doncaster fisiowna...............................9.02.10..........39...... ....Lond yn Izabell1982..........................20.03.10..........33..... .Londy n/Hounslow krisana....................25........16.10.10...........4 ...........londyn/nw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana to podobno ma nawet swoją nazwe "ciążowy zanik szarych komórek" i mnie też sie czesto objawia - bez obrazy kochana to żart ;) ponad dwa lata pracowałam we fabryce automotiv jako quality check , niestety zaklad przeniesli do niemiec i czech , na dzień dzisiejszy nie pracuję i co dwa tygodnie śmigam na podpis do jobcentre ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie partnerow mezow?czy moze bedziecie samotnymi mami? teraz to nawet lepiej ze nie pracujesz mozesz sobie wypoczywac i cieszyc sie ciaza.a co do tych szarych komorek to w moim przypadku prawda o wszystkim zapominam.......ciezko mi sie skoncetrowac tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wyobrażałabym sobie siebie w pierwszym trymestrze ciąży w pracy , lazienka , wc, łózko i czasem miska i chodzenie po ścianach w maju miną dwa lata małżeństwa , mąż pracuje w utrzymaniu ruchu - inżynier elektryk , nie wiem czy wypoczywam bo wciąż wynajmujemy ludziom pokoje i ciągle ktoś sie kręci i czegoś chcą albo popsują albo coś im nie pasuje , ale od maja będziemy już sami , wtedy remonty i zakupy dla malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remonty to lipa ale zakupy to super.ja tez przechodzilam te podnajmowanie pokoji ale to tragedia est nawet jak ci ludzie sa ze zlota to i tak sie kreca jak mowisz i tak w gaciach sobie nie przelecisz do kibelka albo nago hehehe.a jak to jest tymi benefitami na mieszkanie?to maz musi zarabiac chyba bardzo malo zeby mi przyzanli czy jakos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak sie ukryje z ta ciaza bo jestem nie przytomn ciagle a mam prace raczej stojaca ok8h czasem wczesniej wychodze ale jak nie ma ruchu a jak jest to nie ma latwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki:) Jak się czujecie? Widze że gołąbki to chyba podstawowe menu każdej przyszłej mamy:)) Ja miałam wczoraj ale po dwóch już mi ochotka odeszła..:p Krisana czy Ty czasem nie jesteś na 40tygodniach??;>WIdze że większa przewaga mam zamężnych? Ja męża nie mam ale mam cudownego faceta:) I marzy mi się mały pies:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×