Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olcia Blondi_86

1.Suknia- nówka czy z salonu??? 2. Pierwszy taniec

Polecane posty

Mam kobiety moje piękne dwa pytania do was.Ślub mamy 25,06.2011 więc jeszcze kupa czasu.Ale juz mi się nasuwa pytanie czy te sukienki w wypożyczalniach są modne czy rzucone takie bylejakie?I ile kosztuje wypożyczenie??Na ile się wypożycza taką suknię??Chyba nie jest powiedziane ze tylko na tydzień???Bo ja musze przecież dużo wcześniej ją poprzymierzać i w ogóle...a druga sprawa to pierwszy taniec.Byłam w swoim życiu tylko na dwóch weselach i para młoda swój pierwszy taniec tańczyła tak normalnie,goście zrobili kółko,oni byli w srodku i tanczyli tak jak sie tanczy na weselach.Ostatnio na youtube obejrzalam fajny taniec z wczesniej wycwiczonym ukladem choreograficznym.Co myslicie o czymś takim http://www.youtube.com/watch?v=dnrzvbK04Tg ????? mnie i mojemu narzyczonemu bardzo się to podoba,tylko nie wiem czy to bedzie pasowalo do naszego skromnego wesela,tymbardziej jestesmy z malej miejscowości,gdzie taki wyćwiczony taniec będzie ewidentnym szokiem dla gości.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiem o tańcu
pewnie widziałaś takie zwykłe tańce-przytulańce. najbezpieczniejsza wersja gdy nie ma się przygotowania. to z linka fajnie wyglądało. musielibyście wybrać się na kurs tańca (ale nie 3 godziny dla nowożeńców) gdzie można się nauczyć podstawowych kroków bo wtedy taniec wygląda naprawdę pięknie i naturalnie. walc w takiej sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pod wrazeniem
trochę inna melodia, układ, ale walc wiedeński pozostanie.., Mam taką fajną szansę, w naszym mieście jest Uniwersytet Trzeciego Wieku, za niewielką opłatą mogliśmy przystąpić do nauki będąc partnerami innych osób. Za miłą współpracę extra dla nas naukę tańca weselnego nam zafundowano - walc angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna panna młoda
chciałabym tak płynąć w walcu... podziwiam, a melodia z Nocy i Dni zawsze na topie. Szkoda, że tego nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem- a ile taki kurs kosztuje jeśli można wiedzieć??Tak ten taniec tez wcześniej oglądałam,jest piękny,laska ma przepiekną suknię,ale wiesz....do takiego tanca trzeba miec odpowiednią piekną salę i - co ważniejsze -gości na poziomie,żeby kazdy załapał o co lata.Wiesz o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieeeeeknie
*uklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieeeeeknie
w adresie na konncu zmiast gwiazdki po h ma byc "o" tylko chyba jakas cenzura tu jest i tak wyswitla...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieeeeeknie
no lipa jakas ... w linku jest koncowka F5ho .... ju0 oddzielam kropkami zeby znow nie zcenzurowalo, a tu jak link wklejam od azu przekreca na chuju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×