Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jre

Ojciec chce bym spała z nim w jednym łóżku!!!!!! Czy powinnam to zaakceptować?

Polecane posty

Gość ellitka
czy ty jestes nienormalna? wydaje ci sie ze dzieci nic nie widza! one widza wicej niz ci sie wydaje.to czy komus powiedza czy nie to najmniejszy problem,to zostanie w ich glowie do konca zycia! nie zdajesz chyba sobie sprawy co robisz,jakie to chore i do czego moze doprowadzic.brak mi slow poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź ty sie jak najszybciej wyprowadz! I nie pytaj ojca o zdanie, popros kumpla zeby pomogl ci sie spakowac, w razie gdyby ojciec dostal szalu, badz stanowcza i powiedz ojcu ze uwazasz ta sytuacje ze wspolnym spaniem za CHORĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się porozmawiać z ojcem. Oczywiście zaczął krzyczeć że robie mu przykrość ale potem się uspokoił i zgodził się na to bym przeniosła się do swojej sypialni. Teraz poszedł on do siebie i wiem że przez jakiś czas nie będzie się do mnie odzywał. Myśle o wyprowadzce! ale napewno nie będe o na temat wyprowadzki rozmawiała z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje odwagi i pamietaj
nie ulegaj ojcu bo on ma byc dla ciebie tata(nie facetem) dla twojego synka dziadkiem(nie ojcem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak ci poszło
moja droga :) Nie daj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec po tym jak skończył krzyczeć to poszedł do siebie i zatrzasnął drzwi. Wiem kim jest mój tata dla mnie i dla mojego dziecka, to on wyskoczył z taką propozycją że dla mnie może być facetem a dla mojego dziecka ojcem. Nigdy nawet nie pomyślałam że mojemu ojcu może przyjdź do głowy taki pomysł od zawsze traktowałam go jak ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis łoś z niego
taki temat juz tutaj byl, jezeli to prawda a nie prowokacja to jaks nienormalna jestes i Twoj ojciec tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelamorela
Ja bym chciala takiego ojca:D:D:D lepiej miec takiego niz zadnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli kochasz swojego tate to
mu się oddaj cała, on tego potrzebuje i grzecznie prosi! później już nie bedzie taki cierpliwy niech sobie ulczy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale patologiaaa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja bym takiego gnojka zglanował Kiedy Ty chcesz znaleźć dla siebie partnera życiowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu t.
A ja doradze idz do niego do luzka obruc sie tylem i niech biedny sie przytuli do ciebie od czasu do czasu sie powierc pupa tak delikatanie na jego penisa tak nacisnij i odsun sie a pochwili znowu jak poczujesz ze ma twardego to sie odsun wtedy pojdzie do lazienki i sobie potrzepie go i siu uspokoi i bedzie wszystko w porzadku Albo jak bedziesz obrucona tylem do niego de po ocieraj swoja pupe o jego Penisa tak dosun i odsun a potem poluz reke na swoich posladkach i czekaj czy on zacznie sie ocierac o twoja pupe np probowac dotknac twoich warg sromowych penisem a i niespij w bieliznie , i wtedy chydz go delikatnie za jadra a potem sciagnij mu skurke z penisa i poruszaj chwilke wyleje mu sie sperma i sie uspokoi, penis czy ojca czy chlopaka to zawsze penis i wystarczy upuscic mu sperme i juz bedzie spokuj! Takie to banalne a jak by twoja kasia miala mokro noto wiesz co przysun pupe blisko do niego a mysle ze on ci wtedy rozsunie wargi i zaspokoi cie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu masz racje corka
powinna wspierac ojca nawet seksualnie,przeciez tata wrecz jej sie oswiadczyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciaaaaaaa
wiesz,a twoje dzieci pozniej będą mialy to na psychice i poczuja do ciebie wstret..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciaaaaaaa
grzesiu t ,zaraz się zerzygam. jezeli myslales,ze to bedzie smieszne to sie pomyliles :o idz kochany skonczyc podstawowkę,bo pisać łóżko przez u to lekka przesada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże to jest chore.;/ Ale ze mnie sucz ma racje.Ojciec nie może sobie poradzić ze śmiercią swojej żony i chce żebyś z nim spała bo wtedy jest tak jakby to ona koło niego leżała.Można się spodziewać że za niedługo będzie chciał z tobą uprawiać sex;/ Wyprowadź się jak najszybciej.Inaczej nie tylko ty będziesz miała spierdzieloną psychikę ale także twój syn.Bądź przy nim,ale nie w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam za wszystkie rady! Właśnie dzisiaj wyprowadziłam się do swojego bliskiego przyjaciela, ojciec oczywiście był wściekły jak widział że wychodze z domu z walizką i dzieckiem. Powiedział mi że jestem wyrodną córką, że robie mu krzywde. Oczywiście robił duże problemy, ale w końcu udało mi się wyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki ,cale szczescie ,ze sie wyprowadzilas bo to byla bardzo chora sytuacja.To tylko kwestia czasu jak nie pytalby Cie o zdanie tylko zgwalcil i kazal siedziec cicho a dzieci z kazirodstwa to tragedia.Jesli sobie nie radzi to niech idzie do psychologa czy psychiatry a nie wlasnej corce proponuje zycie we dwoje jak maz i zona .Koniecznie po pomoc do specjalisty.Pamietaj to Twoje zycie ,odpowiadasz te za dziecko a tatus jest dorosly i dla Ciebie niebezpieczny bo on nie kieruje sie Twoim dobrem a jedynie zaspokojeniem swoich potrzeb.Badz stanowcza i traktuj go z dystansem aby zrozumial ,ze nie ma zadnych szans.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie odseparuj siebie
od ojca, nie długo weźmie i zaproponuje braciom by z ciebie korzystali. Lub weźmie twojego syna do trójkącika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_sss
yyyyyyyyyyyyy o ja. szok ale mysle ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rff
ddddddddddrgvt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati ;*
to jest jakieś chore spać z własnym ojcem. dziewczyno zrób coś z tym zanim będzie zapozno 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati ;*
powiem ci że moja mama miała taka sytuację ale do niej się przystawiał wujek to do tej pory siedzi w więzieniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest patologia jak ojciec sypia z własną córką Znam taki przypadek z Łazisk Górnych na Śląsku. Po prostu Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA HA dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚmieszekPuchatek
Tyle trollów że brak mi tchu~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoi rodzice sa rodzenstwem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×