Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podpowiedzcie bo sie nie znam

poradzcie jakis dobry a niedrogi inhalator

Polecane posty

Gość podpowiedzcie bo sie nie znam

dla 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma ten co przesyłam Ci w linku koszt ok. 130 zł, dużo moich znajomych też ma tej firmy wszyscy zadowoleni, ja również. Mój mały odkąd mam inhalator miał dwa razy tylko katar który sama szybko wyleczyłam inhalując go samą solą fizjologiczną. Polecam!!! http://www.allegro.pl/item890373242_new_inhalator_nebulizator_medel_family_soft_touch.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam
ten medela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medela medele menele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas broncho waxom tez dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma mia ooo
podbijam, prosze o polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma mia ooo
podbijam.. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleciłabym Wam na pewno też inhalator Simple (Smart&Easy) SANITY. Jest bardzo szybki, poręczny, lekki. Dla mnie to jeden z lepszych inhalatorów na które trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaZyg
Te od Diagnostic są bardzo dobre i niedrogie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdytkakak
Tak, jak wyżej - z czystym sumieniem polecam Diagnostic nano, bo cichy, nieduży, niedrogi i łatwo dostępny - my w aptece go kupiliśmy, ale jak nie w aptece to przecież w sklepie medycznym będzie na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytaprał
Ja też tą rybkę od Diagnostic polecam - nasz synek traktuje to jako zabawkę i inhalacja automatycznie stała się przyjemna, bo wcześniej to była jakaś masakra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasowka
Zdecydowanie Diagnostic nano - mega solidny, cichutki, nieduży. Kupiliśmy go w takim małym sklepiku medycznym, więc jak tam był, to będzie zdecydowanie wszędzie. :) POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwość za nieduże pieniądze kupienia polskiej marki inhalatora Sanity Simple. Niedawno zainwestowaliśmy w coś takiego i pierwsze wrażenie jest in plus. Działa cicho, nie szarpie kompresorem przy pracy, nie ma jakiś mocniejszych drgań. Przewody są długie, więc nie trzeba specjalnie kombinować z miejscem do inhalacji, można się z tym rozłożyć praktycznie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka54
Używamy takiego sprzętu jak Baby Sanity. Produkt jest polskiego producenta, gwarancja na 3 lata, a kosztowało to niecałe 200 pln. Sprawdza się, zwłaszcza mówię tutaj o naszym dziecku. Inhaluje się bezproblemowo, bez bólu czy innego dyskomfortu. W tym modelu kompresor pracuje na tyle cicho, że nie męczy dziecka i nie zniechęca do całego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola54
No teraz to trochę inhalatorów już o dobrych parametrach można znaleźć. Ja mam w domu Baby Sanity. Szybko inhaluje, nie męczy zwłaszcza dziecka, bo ja to bym sobie jeszcze poradziła gdyby podawanie leku trwało dłużej, a syn pewnie nie. Cały kształt jest opływowy, dopasowany do potrzeb malucha, w zestawie dołączają smoczek, więc można nawet najmłodszego człowieka przez taką inhalację tutaj przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria443
Dla mnie bardzo fajnym rozwiązaniem jest aparat Sanity Simple. Konkurencyjna cena, gwarancja długa bo na 3 lata, w zestawie jest torba, a wszystko z akcesoriami dużo nie waży, więc łatwo jest przenieść z miejsca na miejsce, czy zabrać w jakąś dalszą podróż. Ogólnie to inhalator jest z serii tych rodzinnych więc mogą dzieci korzystać i dorośli na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synkowi robimy domowe inhalacje inhalatorem, który przypomina biedronkę. Dostałem w prezencie ten inhalator od rodziców (producent Medbryt.com.pl, jeżeli ktoś jest zainteresowany). Można ustawić w inhalatorze program szybkiej lub leżącej inhalacji, lekarstwo się nie wylewa. Na wyposażeniu inhalatora była maska przeznaczona dzieciom oraz maska dla dorosłych, więc nawet w większym gronie można posiedzieć na wspólnej profilaktyce górnych dróg oddechowych :) Wygląd inhalatora jest bardzo fajny, nie przeszkadza nawet w wystroju mieszkania. Uważam, że to dobry wybór, bo dziecko szybciej przyzwyczaja się do terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolamalysz
Zwłaszcza na stany zapalne w drogach oddechowych inhalacja jest świetnym rozwiązaniem. Bezpieczna i skuteczna metoda podania leku, a przy tym szybka. Sprzętowo to oferta wygląda z roku na rok coraz lepiej. My zainwestowaliśmy niedawno w PRO Sanity do inhalacji. Poza tym że przygotowuje mgiełkę na dolne i górne drogi, to też oczyszcza drogi z wydzieliny, także dość kompleksowo działający model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańszego bym nie kupował (podziała tydzień i się zepsuje), ale już w granicach 100 zł można znaleźć dobry sprzęt w sklepie medycznym, np. https://medyczny-rzeszow.pl/c/145/inhalatory-urzadzenia-inhalatory-oraz-akcesoria.html Osobiście posiadam med2000 CX (wersja dla dzieci - Aero Kid) i jest rewelacyjny. Kosztował nieco więcej, ale mam go dwa lata i poza wymianą masek jednorazowaych, działa doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam się przyjaciółce namówić na SmartCardio i DuoControl i tanio nam to wyszło, koszty się rozeszły na 2 osoby. Ona potrzebowała ciśnieniomierza ja z kolei pulsooksymetru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest że Sanity ma dość dużą promocję na Silent Mesh + BabyTemp, nie jest to zniżka 5 czy 10 złotych ale kilkadziesiąt, warto moim zdaniem coś takiego rozważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać że faktycznie jest bardzo dużo termometrów bezdotykowych w sprzedaży nie sądziłem że aż tyle. My kupiliśmy do domu BabyTemp – trochę bazując na opiniach ludzi w sieci ale też nasza sąsiadka nam go zachwalała. Przy niemowlaku taki pomiar to bajka trwa sekundę i nie męczy się dzieciątka ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też będę podpowiadał model Baby. Prosty w podłączeniu, łatwy wdech, aerozol dobrze przetworzony przyjemny dla gardła itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda

Faktycznie,  Baby jak najbardziej się nadaje do używania przy małych dzieciach, również go polecam. Ale też plusem jest to że może służyć jako inhalator dla osoby dorosłej, przez co jest bardzo wszechstronny, rodzinny, dla każdego. Druga kwestia to obsługa leków – radzi sobie z różnymi lekarstwami, przy leczeniu na górnych i dolnych drogach oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotna_znajomosc

trochę drozszy bo ok 150 - ale jest swietny ceneo.pl/37722137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×