Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

juliet. jests kobieta. wiec musisz zmienic miejsce upatrywan na facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooser - jesli cos umiesz robic bardzo dobrze to prace znajdziesz i za fajna kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Juliet25 Widzisz sama, że spodobał Ci siętypowy ruchacz jak Ci wczoraj pisałem. Na takich porządnych, oczytanych, spokojnych, z zasadami po prostu nie zwracacie uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
No możliwe, ale jak ktoś nie ma specjalnych talentów i znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
Lelouch Lamperouge rozumiem,ale jeśli ta nieśmiałośc nie przekłada się na wszystkie aspekty życia a tylko na kontakty damsko-meskie to mysle że można i że warto nad tym popracować bo jest duża szansa że sięnad tym zapanuje.Po prostu najlepiej uwierzyc,że jest się wartosciową osobą,że zasługuje się na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Pomimo iż za 3 miesiące skończę 28 lat to nie chodzi mi o to żeby przestać być teraz prawiczkiem. Jeżeli bym wiedział że jest szansa to można być spokojnieszym. Ale jakoś nie widać tej szansy i nie wiadomo co robić aby być atrakcyjnym dla dziewczyn. Chyba że rzeczywiście nie ma szans bo powiedzenie że jestem brzydki to byłby dla mnie komplement. Raczej należałoby powiedzieć ochydny, przerażający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Brzydki = matoł typowe myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
Anna 26 "TH is IT ty jesteś zerem nawet tutaj na forum, mimo że nie widzimy twojej twarzy" Zerem jest ktoś kto na podstawie kilku postów wyciąga takie wnioski; żeby móc kogoś osądzić trzeba go wpierw poznać a nie pisać jakieś swoje wewnętrzne odczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
nie,nie prawda skąd miałam wiedziec że to typowy palant.dupkiem można być zarówno bedąc prawiczkiem jak i bedąć po iluś tam związkach.nie ma zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT Ośle
TH is IT ty jeszcze sie nie pogodziles z tym ze ejstes debilem. Przecioez ty juz przegrales nic z ciebie ofiaro juz nie bedzie. Nie zabieraj nam zdrowym ludziom tlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Czy czytanie książek sprawi że będe ładniejszy może jakaś dziewczyna wyskoczy z ksiązki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Jak to co? Musisz być ruchaczem pospolitym, chamem i egoistą. Na takich lecą. Nawet w M jak miłość to fajnie pokazali. Ten boy Marty. Porządny nie miał u niej większych szans, traktowała go jak kolegę, ruchacz szybko zdobył jej serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Brzydal = Debil Typowe myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Juliet25 łatwo powiedzieć. Ja trzeci rok już się leczę ze znajomości z tamtą dziewczyną. Pokazujesz komuś, że mu na tobie zależy i dostajesz kopniaka. Z nieśmiałością to ja 10 lat się zmagałem. W końcu odpuściłem. Nigdy nie miałem powodzenia więc najlepiej zrobię jeśli zabiorę swoje zabawki i zajmę się czymś innym. Dość już doświadczyłem upokorzeń a kobietom tez nie chce zawracać głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
poza tym,ci po związkach to waszym zdaniem ruchacze,prawiczki to w wiekszości zupełnie niedojrzali,nie pewni siebie faceci ktorzy tak naprawde tez chcą kogoś zaliczyc tylko brakuje im smialosci.to powiedz looser gdzie ma szukać taka dziewczyna jak ja?taka ktora zyje idealami,glupio wierzy ze jest jeszcze prawdziwa milosc na swiecie? nigdzie,dla takich miejsca nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Juliet. Do niego Cię ciągneło, a nie do jakiegoś porządnego chłopaka. Wyczuwałaś to instynktownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek bandzior
''poza tym,ci po związkach to waszym zdaniem ruchacze,prawiczki to w wiekszości zupełnie niedojrzali,nie pewni siebie faceci ktorzy tak naprawde tez chcą kogoś zaliczyc tylko brakuje im smialosci.'' Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Włąśnei proządne dziewczyny, takie jak Ty też lecą na ruchaczy pospolitych. O to chodzi, że na porządnych kobiety nei zwracająuwagi? A gdzie możesz spotkać? Wszędzie. W pracy, sklepie itd. Tylko jak spotkasz porządnego to pomyślisz "miły chłopak, ale nie ma tego czegoś, może być fajnym kolegą". I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek bandzior
O kurwa ten loooser jest faktycznie debilem, żeby takie wnioski wyciagac to juz trzeba byc na poziomie 8 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
jak się jest w związku to się uprawia seks i to chyba nie jest zaliczanie a jak coś nie wyjdzie to już trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"gdzie ma szukać taka dziewczyna jak ja?taka ktora zyje idealami,glupio wierzy ze jest jeszcze prawdziwa milosc na swiecie? " Na studiach. Teraz to zostają portale randkowe. Ew. wyjazd za granicę. Ta moja znalazła sobie ciapatego. Widać 20 milionów polskich facetów nie było w stanie jej dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
czytanie ksiązek poszerza wiedzę i po prostu rozwija pod warunkiem że nie są to durne romansidła.Poza tym każdy powinien mieć jakąś pasję coś w czym czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
ja Ci powiem,że w liceum jak byłam bardzo niesmiała bardzo, byłam zakochona i takie moje odkochiwanie trwało 2 lata.nie mów mi że ja tego nie rozumiem bo rozumiem,tylko jak patrze s perspektywy czasu to zastanawiam się czy sama nie nakrecałam się w tym swoim zakochaniu.wykreowałam sobie ideal i tak się go kurczowo trzymałam,że nawet nie zauwazylam ze ta osoba nie jest dla mnie.z Tobą tez tak bedzie.po prostu na nieszczesliwą milosc najlepsza jest nowa milosc,ta szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thisit - nie uprawiasz sportu - nie czytasz ksiazek pewnie do teatru tez nie chodzisz. a taniec to pewnie dla ciebie cos dla frajerow, czyli odzucasz podstawy do zdobycia kobiet przez brzydkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looser - skoro twierdzisz ze dziewczyny lece na ruchaczy. to znaczy, ze sam byc ruchal wszystko co leci jakby ci daly. dziewczyny to wyczuwaja i trzymaja sie od ciebie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
poza tym mój brat,tez mial podobnie,był raczej niesmiały,przyjaznil się długo z dziewczyną ze studiów w ktorej się zakochał a ona wyszła za innego.myslal ze niegdy juz się nie zakocha. i wiesz co?zakochał i to szczesliwie ze wzajemnoscią.moze po rpostu na kazdego przychodzi czas,czasem szybciej czasaem pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Może tak Na mnie przyjdzie też za kilka lat i nie ma co patrzeć że jest się prawiczkiem pod 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek bandzior
Dobrze że dzialą selekcja naturalna i od prymitywów takich jak tu pare osob, wszyscy wiedzą którzy ludzie trzymają sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
wiesz co looser,az nie mam Ci co odpowiedziec.gdybym poleciała na ruchacza to czy bym się zastanawiała nad znajomoscią z nim,czy bym się tym dreczyła czy nie.po prostu bym na niego poleciała,nie zrobiłam tego.wiec akurat te twoje oceny są nic nie warte. po prostu jak każda w miare normalna istota nie chcialabym skreslać kogoś dlatego,że miał juz kilka związków za soą.ludziom różnie sie w zyciu układa.jedni szukają cale życie nie bedąc z nikim,inni są w zwiazkach ktore się rozpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjazn z dziewczyna w ktorej sie zakochal to strzal do wlasnej bramki albo mowi sie od razu, albo nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×