Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malysz

chce pomuc ojcu zeby umorzono mu alimety jak to zrobicz i czy jest cos takiego

Polecane posty

Gość malysz

siemka moja matka odeszla od mojego ojca z 4rko dzieci i mama wychowywała nas sama od małych az do pełnoletnosci i do tego czasu nie utrzymywałem z nim zadnego kontaktu ,teraz mam 25 lat i stwierdziłem ze chciałbym go poznac i utrzymywac z nim kontakt i tak zrobiłem i spotykam sie z ojcem gadamy sobie o róznych tam sprawach jak to ojciec z synem ale niedawwno ojciec dostał od komornika sadowego ze z karzdej jego pensji bedo mu zbierac jakies 80%jego wynagrodzenia na rzecz potracen za alimenty za te wszystkie lata kture nie placil i to co mu zostaje jakies 20% jego wynagrodzenia to nie starcza mu nawet na rzywnosc i czy mozna to jakos zmniejszyc albo umozyc bo poprostu chciałbym mu jakos pomuc prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhxg
idziesz do komornika i piszesz ze zrzekasz sie alimentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
ale ja nie chodze juz do szkoły i mam jeszcze troje rodzenstwa i on tez juz nie chodza to oni wszyscy musza tam do niego isc i ja pózniej nie bede musiał za nic odpowiadac ?a i dzieki ze odpowiedziałes/as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz warto bybyło
żebyś wrócił do szkoły. Najlepiej do pierwszej klasy podstawówki, może by ciebie nauczyli ortografii. A jak ci tak ojca żal, możesz spłacić za niego wszystkie zaległości. Będzie miał więcej na wódę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramboxxxxxxxx
Nic nie zrobicie, to że niechciało się ojcu pracować w młodości i łożyć na was jak bylyście mali płaciło na was państwo-teraz odbiera swoje poprzez komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
dzieki myslałem ze da sie cos z ty zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaaaaaaaaaaaaaaa
oczyywiscie ze da sie. wdzyscy musicie isc do komornika i napisac pismo i za nic nie odpowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
to swietna wiadomosc dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdury piszecie
jeśli ojciec nie płacił-matka otrzymywała alimenty z funduszu. w związku z tym wyrodny tatuś nie jest winien dzieciom ani matce tylkjo państwu !! w związku z tym państwo będzie go ścigać ..a niestety, alementy podobnie jak podatki-nie ulegają ani przedawnieniom, ani umorzeniom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
to jak wkońcu z tym jest?jest jakas szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaku. jest szansa
Jakz apłacisz za ojca. Spadaj gnoju. Użalasz się nad ojcem pijakiem. A matki która zapieprzała żebyś miał co jeśc to ci nie żal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjopk
alimenty ulegaja przedawnieniu i nikomu nie wolno zabierac 80% kasy- idz do komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne alimenty nie ulegają.
przedawnieniu!!!! a już tym bardziej te wypłacane ze skarbu państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
po pierwsze nie jestem dzieciakiem a po drugie mój ojciec nie jest pijakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeee malysz
a dlaczego twoj "tatus" nie płacił alimentów? a skoro nie płacić, to państwo płaciło z naszych podatków. No, dlaczego? A gdzie jest twoja mama? i co ona na to że nagle tatuś się zakochał w syneczku którego nie chciał widzieć przez wiele lat? nie brzydzisz się takiego ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma płacić dziad
to, że społeczeństwo utrzymywało Ciebie i rodzeństwo to jedna sprawa, a to, że ta łajza ma płacić to druga możesz pracować i mu dokładać do spłaty jak z Ciebie taki kochany syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
ja sie moim ojcem nie brzydze, ja go kocham jak ojca i zależy mi na kontakrach z nim i żeby miał pieniądze a nie komornik 80 z niego sciagnie to paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te malyszek
a co z twoją mamą? ojca to ty dziecko olewaj. gdzie on był przez tyle lat? dlaczego nie płacił alimentów? posluchaj dzieciaczku: za twoje żarcie mama dostawała pieniądze od panstwa. Czyli twój ojciec zaciągał pożyczki. I pozyczki trzeba spłacać. A ty jesteś na tyle dorosły że jeśli żal ci pijaka, to płać za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
mój ojciec nie jest pijakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
to zależy kto i z jakiego tytułu wystąpił do komornika. Skoro komornik działa teraz, kiedy jesteście pełnoletni - to znaczy, że komornik ściga ojca na wniosek FA, z którego twoja mama pewnie dostawała alimenty. I tej egzekucji nie możesz wycofać, bo to dług wobec państwa, ty nie jesteś stroną. Gdyby komornik ścigał ojca na wniosek matki - to po dojściu do pełnoletności ty musiałbyś sam taki wniosek ponowić (bo mama nie mogłaby działać w twoim imieniu) - i tylko taką egzekucję mógłbyś wstrzymać. na poczet alimentów można zająć max 3/5 wynagrodzenia, niech tatuś weźmie się do dodatkowej roboty, skoro kilkadziesiąt lat rączek przesadnie pracą nie skalał. Biedak, na ŻYWNOŚĆ nie ma - szkoda że się nie zastanawiał, czy twoja matka ma parenaście lat na żywność dla 4 dzieci. Takiemu ojcu to ja bym w twarz plunąć nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te malysz
uparcie pomijasz pytanie co twój ojciec robił przez te lata, dlaczego nie płacił alimentów, uparcie pomijasz pytanie o mamę. Masz odwagę spojrzeć jej w twarz? Nie wstydzisz się za ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne pytanie
czy już spłodziłeś jakieś małe małyszki i czy już ich mamusia pobiera odpowiednie kwoty z mops, bo ty oczywiście nie masz ochoty płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z palantami nie gadam
jestescie banda ostatnich skurwysynow i szmaciarzy. Chlopka zadal pytanie,chce odpowiedzi. Gowno wam do osadzania jego ojca matki i "malysza" Lamella,dzieki ze chociaz ty moglas wyjasnic sprawe chlopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj jedyny sprawiedliwy
wśród nas sk.... może założysz fundację i pomożesz autorowi topiku zwrócić kasę jego pieprzonego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
do te malysz tak sie składa ze na twoje pytania nie musze odpowiadac czy ci sie to podoba czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
wiecie co załuje ze wszedłem na to strone i ze zadałem takie pytanie nie sadziłem ze bede miał tyle wrogów.nie wiecie jak to jest sie wychowywac bez ojca bo pewnie tego nie doswiadczyliscie, dzieki i nie piszcie juz nic wiecej no forum bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz tu żadnych
wrogów, debilku. Tylko ludzie ci tłumaczą że "tatuś" musi zwrócić to co państwo za niego wyłożyło, żebyś ty nie zdychał z głodu. Jeszcze nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie Ty masz wrogów
to społeczeństwo ma dość rozdawania kasy przez pomoc społeczną na dzieci, których tatusiowie znikają w sinej mgle taki system wypacza umysły i powoduje, że wszyscy chcą brać... ale nikt nie chce oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja kochaam
takich ludzi, którzy rwą się do pisania, nie mając pojęcia, o co chodzi w temacie :D GDZIE WYŚCIE, IDIOTKI JEDNA Z DRUGĄ, WYCZYTAŁY, ŻE OJCIEC AUTORA JEST ALKOHOLIKIEM ????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz dowody a to
ze nie jest alkoholikiem??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×