Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna***

odprawa na lotnisku

Polecane posty

Gość ładna***

Mam pytanie;/ niedługo wylatuje za granice co można zabrać do podręcznego bagażu wiem ze ma wżyć 10kg ale co można zabrać a czego nie można pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozesz miec tam
zadnych plynow powyzej 100ml czyli wiekszosc kosmetykow odpada ewentualnie blyszczyk chyba sie zalapie, nic ostrego, metalowego jak klucze, przyrzady do paznokci. Nic z tych rzeczy. Wiec mozesz tam wziac jedzenie, pare ubran, aparat foto np., husteczki higieniczne. Takie tam. Picia znowuz nie mozesz bo plyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna***
dzięki za odpowiedz na pewno mi sie przyda a wracając do kosmetyków to np. cienie do powiek tusz perfum oczywiście poniżej 100ml to chyba raczej przejdą? a coś z biżuteri np kolczyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podrecznego zawsze pakuje majtki i skarpetki ewentualnie jakies koszulki o ile sie zmieszcza - bez zadnych plynow i kosmetykow dla swietego spokoju zeby nikt mnie sie nie czepial. reszte upycham to drugiego bagazu. delikatne rzeczy owijam recznikiem lub swetrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozesz miec tam
mysle ze do tuszu czy cieni sie nie przyczepia ale z kolczykami moze byc roznie. Wkoncu kolczykami pilota mozesz np zadzgac nie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna***
hehe no ciężko by było go zadźgać pierw musiałabym sie dostać do kabiny heh:) a co z jedzeniem ???? chodzi mi koniecznie o bagaż podręczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już grali
zapakowane firmowo jedzenie ludzie przewozili, więc powinno być ok. widziałam, że mieli np kiełbachy owinięte a hit to były 2 słoiki gołąbków na lotnisku w Poznaniu. nie wiem, czy wyjątkowo dobry humor mieli, bo wyjęli z torby, obejrzeli i kazali zapakować. kanapki na drogę też przechodzą. napoje wnosiłam ale kupione w wolnocłowej, z paragonem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinatrerrana
Plyny mozesz dac do bagazu. Do kontroli osobistej , jako osobisty bagaz nie mozesz posiadac plynow, ani narzedzi ostrych. To przeciwko terrorystom. W bagazu, ktory oddajesz mozesz miec Twoje kosmetyki i szampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi pi pi pi riiii
cienie, tusze przechodza. jedzenie tez mozesz miec. ile tych kolczykow chcesz zabrac? bo jak malo to zaloz jakos na siebie albo np w portfel wsadz czy cos takiego (porfet, zegarski, elektronika nie przechodza przez rengten)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvgtryuhiom
wez ze soba szczotke do zebow opanuj samolot i wypierdol w jakąś żydowską chałupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinatrerrana
Ladna++ a gdzie lecisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi pi pi pi riiii
jak lecisz do londynu to najlepiej nic nie miej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinatrerrana
Niektorzy robia kawly i opowiadaja bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinatrerrana
Do jakiego panstwa lecisz, albo po Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi pi pi pi riiii
to co masz w normalnym bagazu to twoja sprawa - chyba nie ma jakis ograniczen. a w podrecznym brak plynow i ostrych narzedzi. szczegolowy spis pewnie mozesz przeczytac na stronie lotniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
przeciez wszystkie informacje sa na stronie danych linii lotniczych. Ludzie, nie badzcie leniwcami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgdbefcusfj
perfum, tusz, blyszczyk mozesz spokojnie spakowac do podercznego byle nie przekraczaly 100ml, kolczyki tez mozesz miec ;) a jaka linia lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna***
a moge skoczyć ze spadochronu ? lub chociaż z parasolką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominomiana
Spokojnego lotu ,bez tunelow powietrznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna***
,,lece do swojego j**aka" to nie moja odpowiedz !!! A lece do Londynu i czytałam informacje na stronie linii lotniczych ale chodziło mi o szegoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna***
ten kto sie podszywa pod moj pseudonim to naprawde jakis palant !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna***
w lądynie jak w lądynie no wiecie te ich powiedzenia job as easy as polish girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna***
nie zwracajcie na niego uwagi i jesli chodzi o mnie to lece do londynu i chce ściągać pózniej haracze od innych polaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
wiem ze to nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
pewnie zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz
widze ze temat dawno nie auktualny, ale ku przestrodze, laptopa zawsze trezba miec przy sobie bo ci ukradna i to prawie jest 100 procentowo pewne, i co jeszcze jesli z powrotem kupujesz alkohol dla kogos lepiej sobie to ofoliowac jakas tasma czy czyms zeby ci tez niezabrali . bo z tego co doswiadczylam wszystko jst mozilwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o looosiee łoosieee
ale płynów, nawet wody NIE MOŻESZ miec przy sobie, a koleczyki, branzoletke mozesz mic na sobie z tyjm nie ma problemu, ja zawsze w dlugasnch kolczykach latam i nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×