Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Gość Kvinna
Siedzę sobie sama na końcu i Was poczytuje z nudów... :) Ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinnn
Kvinna w sali wykladowej chodzisz po takich stronach a moze Ty jestes pania profesor?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinnn
hhaahaa no to musi byc ciekawy wyklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotykam twoich posladkow wsuwam reke pod bluzke i dotykam plecow czuje zapine biustonosza i ja odpinam. delikatnie kłade Cie na stole i wsuwam rece pod bluzke tym razem dotykam brzucha i muskam piersi. Teraz biore je do rak i czuje jak twoje suteczki robia sie twarde. Pieszcze je a jezykiem dotykam pepka caluje twoj brzuch. dotykam ustami okolic twojej muszelki. czuje twoj zapach. jedna dlonia dotykam piersi (prawej) a druga dotykam wewnetrznej czesci ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Nie jestem panią profesor:) Może za dwa lata będe magistrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie siedzę, rozmarzony i zamyślony, w głowie mając serie obrazów mocno nieprzyzwoitych, które reakcję w pewnych rejonach ciała wywołały dość silną ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Jeszcze znajomy ze Szwecji wysyła mi swoje niegrzeczne zdjęcia, które wzmagają moje podniecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Wstaje i rozpinam Ci pasek w spodniach-nie bedzie nam juz potrzebny.Rozsuwam rozporek wkladam do twoich bokserek reke...spodnie opadaj w dol...czujesz to? posuwam reke delikatnie w gore i dol,troszke szybciej czuje wilgoc na dloni ...twoj "wacek" jest twardy i domaga sie czegos wiecej...na chwile wyjmuje dlon ...zdejmuje twoj krawat ,Rzucam nim gdzies upada,rozpinam koszule mmmmoim oczom ukazuje sie Twoj nagi tors...przesuwam dlonia po nim z gory w dol schodzac do bokserek znow...zdejmuje je one tez juz nie beda potrzebne...ktos puka do drzwi...nie zwracamy uwagi na to... ps. popsulam klawiature;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinnn
no ot masz wesolo na wykladzie przynajkmniej sie nie nudzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
W między czasie robię projekt, ale trzeba trochę myśli skierowac na inne tory... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia to ja pukam a ze nikt nie otwiera wiec biore swoj kluczi wchodze;p widze co sie dzieje, wiec wchodze i od srodka zamykam zostawiajac klucz zeby juz nikt wiecej nie wszedl... podchodze do ciebie od tylu Ty zajmujesz sie MAVERICKIEM78 a ja klekam za toba i zaczynam lizac Ci obie dziurki rozchylajac dlonmi posladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinnn
hahahaha w miedzyczasie ;) a w tym drugim miedzyczasie co robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Wysłałam właśnie jedno i teraz błaga o więcej:) Uwielbiam to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klawiature? - nie bedzie nam juz potrzebna:) ja juz mam dwie rece pod twoja spodniczka dotykam kazdego centymetra twojego ciala pod nia ukrytego. Wyjmuje łapki i rozpina zamek spodniczki zdejmuje ja a ty unosisz pupe. teraz widze twoja twoje majtki ukryte rajstopami, chcialbym je zerwac ale wtedy spadly by twoje szpilki ktore mnie tak podniecaja. Zdejmuje jeden bucik i a ty masz rozsuniete uda i widze twoja myszke. Zdejmuje drogi but i rajstopy z majtkai. Ubieram szpilki na bose stopy i zblizam usta do twojej muszelki. Widze jaka jest wilgotna. Szaleje bo chce juz poczuc jej smak. czuje twoje uda na policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Pawelku wybacz ale zajmuje sie juz maverickiem:) Z dwoma to juz tlok dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Na wymianie studenckiej go poznałam, ale od razu powiedziałam, że raczej się nie angażuje, bo mam szkołę i moje życie tutaj i bałam się zakochac, żeby nie płakac potem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Zlizujesz moje soki,jestem tak podniecona ...uwielbiam czuc jezyczek miedzy wargami ...wchodzisz tam raz po raz...chce krzyczec...moje rece glaszcza twoje wlosy przyciagam twoja glowe do mojej myszki...delikatnie kolysze biodrami do przodu do tylu...przyciagam cie wyzej caluje usta przygryzam wargi...Obracam Cie na stole jestes pode mna...calujac usta jedna reka dotykam Wacka ...schodze jezykiem po twoim ciele nizej przygryzam twoje sutki nabrzmialy ...schodze nizej wlizuje sie w pepek...reka nadal podgrzewam Wacka...schodze do niego biore go do ust -i delikatnie posuwam ...jestes tak wilgotny i napiety ze drzysz z rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Pawelku maverick mi ja daje, a ja jemu skoro kontynuje;) ps.mozesz jedynie popatrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Wszyscy zamarli po wyznaniu Joasi na temat wacka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×