Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Wino zacne, czerwone, z francuskiej piwniczki :) A kusić się będziemy tak czy tak, wszak dobry wstęp to podstawa udanej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje kielichy -"proszę odrobikę wina"nalewasz...patrząc mi prosto w oczy ...Twój wzrok przeszywa moje ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z krzywym uśmieszkiem stukam się z Tobą kieliszkiem i upijam łyk. Cierpki smak rozlewa się po języku. Światło świec kładzie na Twej twarzy linie delikatnych cieni. wyglądasz uroczo, tajemniczo i uwodzicielsko. Mam nieodparte wrażenie, że to będzie bardzo udany wieczór. Ujmuję Cię za dłoń i przysuwam ją do swych ust, całując delikatnie wewnętrzną stronę nadgarstka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek drą łacha z ciebie
:O 10:49 [zgłoś do usunięcia] _sexy_ Biedny lucuś ,taki zapracowany ,Tylko mu przypomnij aby sie nie za bardzo wypinał przy tym robieniu kaszki Nooo chyba że lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch :D,nie siej zamętu :P wiesz dobrze że chodzło mi o lucyfera:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) co taka cisza? czyżby śnieżyce Was zatrzymały w drodze do pracy?:) ja jeszcze godzinka i się urywam do domu:) zastanawiam się jak spędzić samotny wieczór przy notatkach na poprawkę, tak żeby nie było nudy...wczoraj znowu dostawałam faaajne smsy, mieliśmy się spotkać, ale okazało się, że czasowo się nie zgraliśmy...i zobaczymy się najszybciej w niedzielę po południu...a ja siedzę nakręcona w napięciu, bo mam ochotę na rzeczy z smsów a tu dupa z realizacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! w piątek to nie powinno się wydarzyć :) u nas zawsze w firmie luźno w piątki, także obijam się, ale zaspana na maksa i nic mi się nie chce, plus warunki za oknem...motywacja:do wyrka, pod ciepłą kołderkę i spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona...
Oj też bym teraz wskoczyła pod kołderkę,ale przed snem obowiązkowo bym musiała pobaraszkować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawstydzona:w pojedynkę czy z kimś ?:)bo ja niestety w ciagu dnia, mogę liczyć na solo ze sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszelko, chętnie nakarmiłbym Twe zgłodniałe usteczka, ale brak mi zwyczajnie czasu na to, żeby zrobić to z należytą starannością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona...
Różnie to bywa...akurat dziś sama bym nie była dlatego chcę już do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spać spać, cóż innego mi pozostało....bo jakoś jak siedze w pracy i sobie czytam to i owo i dostaję te smski, to wszytko miło, sympatycznie,i w sumie nastawienie typu:bierz mnie tu i teraz :) ale jak się wraca do pustego domu, to mi już wszystko przechodzi...i atakuje leniwiec... co do sniadania to już chyba późno trochę;] lunch sobie zróbcie jakiś, najlepiej urwijcie się z pracy pojedziecie samochodem, do małej przytulnej knajpki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona...
Lucek...ja poproszę białą bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonya
czy ja też mogę Luciusu prosić o kawke ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonya
a śmietanke też masz,bo ja bez nie pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×