Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Ostro i zdecydowanie wkładasz i wyjmujesz penisa...jęcze z rozkoszy,poruszam rytmicznie biodrami , Ty trzymasz mnie za nie tak mocno ,że sprawiasz mi tym trochę bólu ... i nadajesz im rytm...masuje sobie piersi ...zagryzam wargi i krzyczę "mocniej" ...wbijasz się we mnie do samego końca, na pupie czuje Twoje jądra...raz po raz...czuję euforię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się przyczepię, ale zauważam pewną anatomiczną niemożliwość - przy seksie "od tyłu" nie da się poczuć jąder na pupie ;) Wiem, wiem, już sobie idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
posuwam Cie mocno i rytmicznie...strzelajac dlonia po wypietych posladkach...pochylam sie nad Toba...lize Cie po uchu kazac Ci skonczyc...juz teraz...natychmiast...chce poczuc jak sie na mnie zaciskasz...pulsujesz...cala drzysz w spazmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucius?..pupa kończy się tam gdzie zaczynają się nóżki;) zaciskam mięśnie i ...dochodzisz nadal trzymając mnie za biodra,drże... orgazm roznosi się po naszych ciałach tryskasz w środku ...czuje pot ...Twój i mój ... wyjmujesz go... odwracasz mnie i delikatnie całujesz po policzku ...chce coś powiedzieć zatykasz palcem usta..."było mi dobrze skarbie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
zlizuje Twoje struzki potu ...smakuje jeszcze raz pelnych ust...zapewne jeszcze gdzieś na siebie 'wpadniemy'...póki co...wychodzimy...ja w kieszeni sciskam w dloni Twoje majteczki... milego wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
sexy...po to chyba ten topik, żeby się miło czytało, pisało i wprawiało w dooobry nastrój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak,wprawiliście mnie w ....dooobry nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucuś :D Jak dobrze ,że u mnie tego dobrego nastróju tak nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
polecam(y) się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
ja nie widzę żadnych minusów :) krępacja z powodu wybrzuszenia w spodniach? no wooolne żarty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
niech się krępuje ta która tam uporczywie patrzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrrrr:D Mnie nie krępuje Wasza wypukłość ,a raczej podnieca:D Lubie sobie popatrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
no więc właśnie, skoro lubicie patrzeć...wręcz trzeba starać się pokazywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam 2 dni temu na dobranoc takiego smsa, stwierdziłam, że jest na tyle sexi, ze go przepisze i wkleję tu :) dość długo po jego przeczytaniu nie mogłam zasnąć :D wczoraj, sms zamienił się w realną postać...wszystko w oliwce, blask swiec...bosko było!!!mm.... " Wiesz na co mam ochotę? Kupić jakiś aromatyczny olejek i powolnymi posuwistymi ruchami, wcierać go w twoje nagie cialo. Zaczałbym od stóp, w gore ślizgając się po lydkach, wyrywkowo i czule ustami zaznaczając swój slad… potem błądziłbym dłońmi w gorę ud Az każdy cm twojej skóry by się świecił w blasku świec, kolistymi ruchami glaskał twoje posladki, potem w gore, pleckow, troche mcniej Az po ramiona i szyje, która okrasiłbym lawiną namiętnych pocałunków, potem nie przerywając szalonego tanca mojego języczka, dłońmi wcierałbym oliwke coraz nizej, zachodząc zakolami na twoje piersi, Az będą tak jedwabiscie gładkie od oliwki ze same będą się prześlizgiwać pod moimi dłonmi, a potem jeszcze niżej, brzuszek, języczkiem dookoła pępka, a potem wzgórek, delikatne muśnięcia plauszkami, delikatnie wodziłbym po wewnętrznej stronie twoich ud…dobranoc kotek”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron wielce przelotem
Nu ładnie się ekszyn rozwija, ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron wielce przelotem
pfff, ja do swojej nie wysyłam, bo cholera i tak nie przeczyta, chyba że wieczorem jak jej powiem że jej wysłałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron wielce przelotem
no widzisz, on nie pisze, ona nie czyta, dogadaliby się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×