Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Gość diplay
półka - z wrażenia i nadmiaru szczęścia od dłuższej chwili siedzę baardzo wygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dokoncze rozpinanie pana koszuli i porosze aby pan mi pomogl rozpiac moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Ja dziś tylko popatrzę:) No chyba,że ktoś mnie bardzo poprosi abym dosiadła konika ...to może się skuszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Ja powoli rozpinam suwak w Twoich spodniach;) ehhh wyłaniają się białebokserki ...takie lubię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Zawstydzona nie obijaj się będziemy razem go kusić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
mmm to proszę usiąść tu na kolanach..te guziczki szybko się poddają...o i już mogę sięgnąć do piersi..mmm wyraźnie czuję Pani naprężone sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
półka nadstaw piersi..chce je w ustach...po kolei joa_sia wyciagnij go...postaw do konca...zmyslowa nie przygladaj sie tak...pomoz kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
zmysłowa..poczujesz w ustach to sama poprosisz żeby go dosiąść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Na chwilę wstajesz chcesz wyjść ale nie pozwalamy ci. Przypieram Cię do sciany. Stoję za Tobą czujesz moje dłonie jak zamykają się na Twoim torsie. Mój język i usta krążą po Twoim karku a ręce uwalniają męskość ze zbędnego ubrania. Odwracam Cię do siebie i odrazu zaczynam łapczywie całować,czuje jak nasze jezyki splatają się w ustach. Moje dłonie powoli krążą po Twoich plecach dotykam pośladków uwielbiam ich dotykać, moje usta zaczynają krążyć dookołaszyji, zaczynam od podstawy i zataczam koła coraz niżej zbliżając się do sterczących suteczków. Moje dłonie już znajdują sie na Twoich udach i lekko je głaszczą za chwilę mam zamiar odsłonić twojego Już nabrzmiałego Pana;). W końcu znów docieram do suteczków i drażnię je samym końcem języczka, lekko przygryzam zębami i zaczynam ssać raz mocniej raz lżej, raz same koniuszki a po chwili wsysam do ust jak najwięcej dam. cdn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
No dziewczyny,Wy to cuda potraficie zdziałać!:) diplej przechrzcił mnie z zawstydzonej na zmysłową:D Poczekam jeszcze chwilkę...co może literki na klawiaturze zaczniesz mylić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
zawstydzona - zmysłowości Ci przecież nie brakuje...;) (małpę podałem ale tam pusto;>) joa_sia...liż i ssij po kolei każdy sutek..i daj mi swój język, chcę go smakować..wypycham biodra do przodu ...czujesz jak nabrzmiały członek ociera się o twój wzgórek...jeden ruch...i to ty jesteś przyciśnięta do ściany..liżę twoją szyję...odsłaniam piersi...sutki prężą się..wciągam je w usta..z twoich ust wydobywa się jęk...cdn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Cholerka! Takiego ładnego maila napisałam i gdzie on poszedł?!;( moje wypociny nie zostaną przeczytane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
półka - liczę, że jeszcze będzie okazja Ciebie porozpinać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
zawstydzona - może jeszcze raz spróbuj, chętnie przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Teraz to już się nie da bo to z głowy było i nie potrafię tak samo napisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
diplay,sprawdź teraz...nie jest to to samo ale doszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
jednak dotarło w wersji oryginalnej - odebrane i odpisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Dlaczego wszyscy pouciekali?:( diplay,odpisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce poczuć cię w sobie,ale jeszcze nie teraz przyciskasz mnie do ściany drże od jej zimna ...Ty wkładasz palec do muszelki patrzysz prosto w moje oczy ...widzisz w nich rozkosz...szepce do Twego ucha -włóż go głębiej...mrrrr Moja dłoń bierze Twoją męskość,przesuwam ręką w przód i tył...moja muszelka jest bardzo wilgotna ...obracam Cię na ścianę...schodze nisko głową między Twe uda...nie dotykam go wcale...jęczysz i prosisz bym wzięła go do buzi-ja językiem drażnie Twoje jądra ...ręką zabawiam się sama...wplatasz ręce w moje włosy ...przyciągasz moja twarz do niego wkładasz mi go do ust ...westchnąłeś...poruszasz moją głową coraz szybciej ...z jego główki spijam krople spermy mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Nie udawajcie,że pracujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
wilgotna...z ustami ociekającymi spermą mocno dociskam cie do sciany...kaze ci sie wypiac...i ostrymi pchnieciami palców powoduje ze po chwili uginaja sie pod toba kolana...wykrzykujesz swoj orgazm w sciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
jakoś specjalnie odrywać mnie nie trzeba;) wyraźnie zaznaczyłem jaki się mnie dzisiaj trzyma nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
dopiero pierwszy raz miałaś cokolwiek mojego w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karze usiąść ci na krześle...siadam na Tobie obejmuje Cię nogami i biodrami zaznaczam okręgi Ty ściskasz moją pupę ...dajesz klapsa ... językiem liże Twoje usta ...raz po raz wchodze do środka nich...Ty stawiasz go ja delikatnie tylko odrobinę wchodze ...patrze jak jesteś podniecony ...przygryzam wargi oblizuje je ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×