Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Gość zawstydzona tym tematem
Oj,wiedziałam,że będziesz się dopominał:) To na czym stanęło? Aha... Nagle wyciągam go z buzi,wstaję,odwracam się pupą do Ciebie,ściągam majteczki wypinając zalotnie tyłeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym go najpierw wylizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
JA,czyli kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och! co za widok! chyba muszę skosztować tego słodkiego kwiatuszka, sięgam więc językiem, smakując Twój nektar ;) i w tej właśnie chwili obie me dłonie na Twoich posladkach się znajdują, wypełniając w pełni to, co wyżej napisane zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
zawstydzona...rozkoszna bezwstydnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym go najpierw
no ja adorator cichy Twojej fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
diplay-hmm,co dokładnie masz na myśli z tym WIELE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, ze smutkiem oddalić się muszę, żegnam więc, być może do jutra, o ile praca mi pozwoli :D a jak nie, to do kiedyśtam chyba, że ktoś będzie bardzo tęsknił, to pikać na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym go najpierw
Zawstydzona - fantazja Twoja przyprawia o zawrót hmmm główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Oh,taaak! Jednak potrafisz zaopiekować się kobiecym skarbem... Myślałam,że obracasz tylko wszystko w żart;) Wypinam Ci się bardziej dawkując tym samym siłę nacisku na Twój zwinny język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Oh,taaak! Jednak potrafisz zaopiekować się kobiecym skarbem... Myślałam,że obracasz tylko wszystko w żart;) Wypinam Ci się bardziej dawkując tym samym siłę nacisku na Twój zwinny język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Oh,taaak! Jednak potrafisz zaopiekować się kobiecym skarbem... Myślałam,że obracasz tylko wszystko w żart;) Wypinam Ci się bardziej dawkując tym samym siłę nacisku na Twój zwinny język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że tak Ci się spodobało, że aż trzy razy poszedł wpis :D na zakończenie - coś co napisałem dawno temu, z dedykacją ;) Jest ciemno. Choć nie, to złe słowo. Panuje nieprzenikniona czerń. Nie widzę nic. Ale czuję, że coś krępuje me nadgarstki i nogi w kostkach. Unieruchomiony jestem totalnie. Umocowany do ściany. Jak ukrzyżowany … Nie wiem jak długo tak wisiałem sam w ciemnościach. Nagle usłyszałem delikatny dźwięk. Regularne stukanie. Zbliżało się. Po jakimś czasie wiedziałem już co to jest. Obcasy. Wysokie. Szpilki. Kiedy ten dźwięk był już tuż przy mnie dało się także słyszeć poskrzypywanie skóry. Wysokie buty. Na obcasie. I wtedy też uświadomiłem sobie, że to wcale nie jest ciemność. Tylko coś szczelnie zakrywało moje oczy, zasłaniając jakiekolwiek światło. Nagle poczułem siarczysty policzek. Uderzyłaś mnie tak mocno, że moja głowa stuknęła o znajdującą się za mną ścianę. Zdziwiony chciałem zapytać czemu, ale wtedy znów uderzyłaś mnie w warz. Zrozumiałem, że nie wolno mi się odzywać … chcesz zabawić się na ostro … Twoja gra, Twoje reguły. Znów Twoja dłoń na mojej twarzy. Tym razem delikatnie głaszczesz mnie po policzku, chwytasz za brodę i namiętnie całujesz. Musisz mieć naprawdę wysokie obcasy, bo Twoja twarz znajduje się na wysokości mojej. Czuję jak sztywnieję, mój penis przesuwa się powoli po skórze Twojego uda … Chwytasz go w dłoń i zaczynasz powoli masować. Powolutku. Dokładnie. Nadal mnie całując. Odrywasz się od moich ust i klękasz przede mną. Lekko muskasz wargami mojego wyprężonego fiutka. Potem przesuwasz językiem po jego czubku. Wzdycham głośno a moje ciało przebiega dreszcz. Nagle, łapczywie, wkładasz go sobie do ust. Głęboko, prawie do samego końca. I zaczynasz go miarowo ssać. Twoja głowa przesuwa się w przód i w tył a Twoje usta masują mojego nabrzmiałego członka. Co raz przygryzasz leciutko moją żołądź albo liżesz ją mocno językiem. Wszystko robisz powoli i z całych sił. Ssiesz mnie tak, jakbyś miała zamiar połknąć mnie w całości. Oddycham głośno, pojękując. Tak bardzo chciałbym wpleść moje palce w Twoje włosy, ale nie mogę się nawet poruszyć. Nie przerywając pieszczoty zaczynasz dotykać swojej muszelki. Poznaję to po tym, że i Twój oddech mocno przyspiesza i co chwilkę drżysz. Twoje usta przesuwają się po moim fiutku co raz szybciej. Kiedy już mam wytrysnąć odsuwasz się nagle. Słyszę dźwięk przysuwanego krzesła. Siadasz naprzeciw mnie. Opierasz jedna nogę o mój brzuch. Obcas wbija mi się boleśnie w skórę. Słyszę, że bawisz się swoją cipką. Jest strasznie mokra i za każdym razem jak wkładasz w nią paluszek to słychać to wyraźnie. Twój oddech gwałtownie przyspiesza, podobnie jak Twoje ruchy. Czuję, jak drżą Ci mięśnie nogi. Nagle przez Twoje ciało przebiega spazm, rysujesz na moim brzuchu obcasem długą szramę. Krzyknąłem z bólu i zaskoczenia, Ty krzyczysz z rozkoszy. Po chwili wstajesz i odsuwasz krzesło. Znów bierzesz mojego kutaska do ręki, tym razem jednak nie bawisz się nim. Stajesz do mnie tyłem, wypinasz tyłeczek i wsadzasz go sobie w gorącą i mokrą dziurkę. Wbijasz się na mnie mocno. Wtedy czuję, że moje ręce i nogi uwalniają się a z oczu opada zasłona. Rżnij mnie, mówisz, rżnij z całych sił! Zaczynam więc pchać mojego fiutka w twoją cipkę jak tylko najmocniej potrafię. Jedną ręką łapię Cię za włosy, jak za lejce. Drugą kładę na pośladku. Wbijam się w Ciebie głęboko, obydwoje dyszymy z rozkoszy. I wtedy przez moje ciało przebiega skurcz a w Twoje wnętrze wlewa się strumień gorącej spermy. Krzyczysz i drapiesz mnie mocno paznokciami. Kiedy spazm odchodzi odsuwasz się ode mnie, odwracasz … na włosach porastających Twój wzgórek lśnią kropelki Twojej wilgoci i mego nasienia. Uśmiechasz się krzywo i z lekką kpiną. Odchodzisz bez słowa…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
bez wdawania się publicznie w szczegóły... można sobie pozwolić na tyle, że zostawiając kobietę z drżącymi udami, ciężko oddychającą...jedyne o czym ona myśli, to żeby znowu, jak najszybciej zostać potraktowaną tak jak właśnie przed chwilą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
ja bym go najpierw-miło mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym go najpierw
mam patrzeć? czy uhonorować ten kwiat rozkoszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Iron-miło mnie zaskoczyłeś tym opowiadaniem. Przyjemnie się czytało. Proszę o więcej, jeśli w ogóle mogę prosić;) Co do tych trzech razów, to wydaje mi sie,że bylo zdecydowanie za mało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Diplay-masz jakieś pomysły na to nieupublicznianie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
powiedzmy, że moja 'twórczość' odbiega nieco formą od tej przedstawionej powyżej przez kolegę I-sana ;) zawsze mogę sprywatyzować-jeśli jesteś zaciekawiona - diplay małpa o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
hmm, diplay... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrr...ale z was świntuchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wieczorami też
się spotykacie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Jestem zwarta i gotowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wieczorami też
Z kobietą nigdy tego nie robiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Hmm,ja też nie,ale mam takie marzenie:) Dałabyś się na pieszczoty z kobietą? Ja się na samą myśl podniecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ktoś ma ochotkę na mizianie się z kobietką??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Ochotę to może mam, ale ma z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
NIE ma z kim* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×