Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Wszystkie obrączki ładne co pokazujecie, choć dość klasyczne my będziemy mieć niezbyt klasyczne. :) Mój narzeczony jest na konwencie a ja przyjechałam do rodziców na weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój luby dziś ostro buduje nasz dom , więc i ja sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj luby wlasnie mecz zaczyna ogladac :D a ja sobie chodze po internecie i szukam ciekawostek slubnych :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi nio to tez sa dobre strony ale wlasnie tu przyszedl do mnie i mi bezczelnie chce w komputer zagladac ;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie- nie daj się - to babskie pogaduchy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mężczyzn wstęp wzbroniony, chociaż powiem, że może jakiś jeden rodzynek by się przydał hehe No wiecie męskie spojrzenie i wgląd na różne sprawy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak! mój luby też wczoraj podpytywał mnie co tam piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos męzczyzn...przyjmiecie Ich nazwisko, zostawicie swoje, czy wybierzecie dwuczłonowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri ja myślałam o dwuczłonowym ale mój M. 'wybił' mi to z główki no i zostanę przy jego nazwisku. W sumie na wszystkich papierach trzeba później się podpisywac dwoma naziwskami, lepiej chyba faktycznie jedno i tyle tym bardziej, że nazwisko brzydkie nie jest, bo podejrzewam, że i niektóre kobietki tym się kierują ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hihihi czasem moze nawet lepiej zeby to maz po zonie przejal ?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka90 uwierz mi i takie przypadki się zdarzają ;D Znajoma która pracowała w urzędzie miasta opowiadała, że dużo było takich przypadków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a alkohol juz wiecie jaki ?? ja myslalam na poczatku o wyborowej... a teraz mysle jeszcze o wodce stock... ale nie wiem jak ona smakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym dwuczłonowe, ale luby nie bardzo jest chętny, więc nie wiem na czym stanie. Nie świadczy to o tym,że ukochany ma brzydkie nazwisko, po prostu chciałabym zachować tez swoje rodowe ( bo nie mamy w rodzinie faceta, który przetrzyma nazwisko :):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka90 o ile wiem Capone Stock to brandy, a nie wódka. My myślimy o Sobieskim albo Finlandii sama zresztą nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego sie nad nia zastanawiam... bo slyszalam ze dobra a butelka elegancka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek my o takim samym alkoholu myślimy + winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje miec osobny stoliczek z winem (kilka gatunkow) .... no i ten stock mi chodzi po glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak winko też, powiem Wam, że byłam ostatnio na weselu i co druga osoba 'sączyła' sobie winko. Potem dowiedziałam się, że po samym weselu zostały tylko 3 butelki wina, więc wino ma 'branie'. Jeśli chodzi o moje doświadczenia, z pewnością mogłabym postawic na Carlo Rossi ;D Bardzo mi smakuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie udało wejsc po tym jak nakarmiłam lubego :) zajada kolacje wiec moglam do Was zaglądnąc :) Nazwisko przejmuje od przyszlego meza :) Swojego nigdy nie lubilam. A wódke mamy niemiroff ( nie wiem czy tak sie to pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym nemirroffie tez myslalam :P wiedzialam ze jakas wodke przeoczylam :D ale nie wiem czy przy stock'u nie zostane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, nemiroff a nie niemiroff oczywiscie :D ja jestem własnie z tych, ktore na weselach sączą winko :) wiec u mnie na pewno tego trunku nie zabraknie, sama wodki nie pije wiec rozumiem ludzi ktorzy wolą wino i mam zamiar sie za nimi "wstawic" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak winko jest przepyszne ale musi byc dobre. My na swoich weselach za dużo pic nie będziemy, no ale zawsze coś zostanie na później ;D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×