Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

to i pewnie zdjecia sobie mozecie tam piekne porobic. My jak narazie szukamy miejsca na plener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama widzisz niestety czasem tak bywa, że jest aż za dużo chętnych i stronka jest po prostu zbędna. Początkowo myślałam o takiej sali ładnej podobnej do twojej, mojego M. brat miał tam ślub w zeszłym roku, tutaj daje Ci linka : http://www.hotelmaggi.pl/restaur.htm ale jak zobaczyłam ten piękny krajobraz wokół "Przystani" to wiedziałam, że to musi być tutuaj, super sala na 70 osób, a tam byłaby za duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zdjęcia też o tym pomyslałam, można się "urwać" na chwilkę z wesela i zrobić całkiem fajne zdjęcia :)Na prawdę szkoda, że nie mogę Ci, Wam pokazać jak tam jest :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie podobna do mojej :) a zdjęciami nie martw sie, prześlesz nam zdjecia ślune to i miejsce zobaczymy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam za wami dziewczyny. ;) Co do mieszkania to my na razie wynajmujemy na razie 2pokojowe mieszkanie ale po ślubie chcemy się przeprowadzić do Warszawy i rozglądać się za czymś do kupienia. To oczywiście zależy ile wydamy na wesele. ;) Choć mielibyśmy wygodne możliwości mieszkania z rodzicami to nie chcemy, bo wiadomo młode małżeństwo powinno mieć jednak swój własny kąt. :) Co do pierwszego tańca to my będziemy tańczyć rumbę i tango. :) Od wakacji idziemy na kurs i mamy zamiar nauczyć się różnych tańców bo przyda nam się to na weselu a od jesieni weźmiemy pewnie indywidualne lekcje i będziemy uczyć się jakiegoś układu. :) Narzeczony nie był zachwycony tym pomysłem ale się zgodził. ;) A tak w ogóle dziewczyny wiecie, że już są kolekcje sukien na 2011 rok? :) Zaraz zamieszczę je w temacie z sukniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałam widziałam, ale mi zadna z kolekcji 2011 sie nie podoba. A poki co mam upatrzoną sukienkę o ile mozna tak to wogóle napisać, poniewaz nie mierzyłam jeszcze zadnej sukienki ( na szalenstwo po salonach wybieram sie jesienią) i nie wiem w jakim fasonie bede czuła sie najlepiej. Wzrokowo jak dla mnie wygrywa ta sukienka http://www.sposax.com/store/product.php?productid=16179 i to bedzie pierwsza którą przymierze, ale znając życie okaże sie ze jednak nie jest dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasze wesele odbedzie sie tutaj: http://www.dworekkorytkow.pl/content/lokalizacja najwiecej zdjec jest w zakladce lokalizacja, ale prawde mowiac to te zdjecia nawet w polowie moim zdaniem nie oddają uroku tego miejsca :) w nocy, kiedy w calym tym parku wokol zapalą sie starodawne latarenki to jest po prostu pieknie :) jak w bajce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuje ze kazda z nas będzie miała piekne wesele :) cappuccinka ten dworek to jak taki mini pałacyk wyglada :) śliczne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo :) Twoja sala tez super :) Idealna na wielką impreze :) A jak wyjdzie to zobaczymy, bo to chyba jednak zalezy bardziej od ludzi niz od miejsca... Niby moja rodzina bawic sie lubi i to bardzo, pana młodego tez ale az do tego dnia nie dowiemy sie jak to wszystko wyjdzie. Poki co sie nie stresuje, ale juz sobie wyobrazam co bedzie na miesiac, tydzien lub dzien ( Boze drogi) przed :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hn;mjlki
z zewnątrz ładny dworek ale w środku nie miłe rozczarowanie przeciętnie to wygląda zwykła sala jeszcze brak miejsca o tańczenia, jeszcze ten pomarańczowy kolor psuje caly efekt. A i moim zdaniem powinnaś mieć na każde krzesło biały pokrowiec z kokarda będzie to bardziej elegancko wyglądało nic te krzesła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam juz, ze zdjecia nie oddają uroku sali. Miejsca do tanczenia jest az nadto, tylko nie widac tego na zdjeciach ( osobna sala). Krzesel niczym nie bede przykrywala, bo detal na tapicerce krzesel pojawia sie rowniez na tapicerce baru i w wielu innych detalach. Kolor na scianach rowniez nie jest ostrym pomaranczem, na zywo jest to stonowany kolor. Dla mnie sala jest przepiekna, elegancka i "radosna" a wystroj za przeproszeniem toalety ( dech mi w piersiach zaparlo jak do niej weszlam) wyglada lepiej niz wszelkie sale weselne z moich okolic wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wy nie wiecie ze
na tym forum sie takich rzeczy nie pokazuje, to sie wreszcie nauczcie. zawsze zjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze. Są tu tez normalni ludzie którzy potrafia dostrzeć co danej osobie sie podoba i tez widzą plusy tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie sie rozpisałyście, a ja mam problemy z necikiem i trudno mi odpisywać! nikusiaczek---dobry pomysł z alternatywnymi komunikatorami ( zia ma namiary na mnie i chyba jeszcze mila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowi to trole, nawet ta, która pytała o lokal w Katowicach- nie zuważyłyście,że to zwykła, durna reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytywaczom stanowczo DZIEKUJEMY! jesli ktos ma ochotę na kepskie komentarze to zapewniam,że pomylił sobie forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :)w sumie to powiem wam ze nienajgorszy pomysl z tym osobnym sposobem kontaktu... :P moze by nam sie udalo cos wymyslic... hmmm zeby "byle kto" nie mogl nas "podgladac" :) a co do mojej sali to nie ma na internecie .. ale nie jestem zadowolona bo stacilam ta co chcialam,.... tzn sala jest ladna ale troszke za mala... a sukienka to mi sie marzy taka ... tylko na zywo ma krotszy tren o wiele... http://centrum.whiteroses.pl/zdjecia/big/suknie_moncheri_3.jpg ale sama sie nie moge zdecydowac... bo na poczatku mowilam ta i zzadna inna a teraz to roznie to ze mna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dokładnie o tej samej myślałam wczesniej, ale mi sie odwidziało bo własnie wydawało mi sie ze ma strasznie dłuugi tren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nei ma takiego trenu... bo to tak wyglada... tren ma wg mnie stosunkowo krotki... a jego tak podpinasz ze potem nei widac ze w ogole jest tren...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dzieki za info w takim razie mozliwe ze zdecyduje sie ją przymierzyć :) no ale i tak ta co wkleiłam idzie na 1szy rzut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to aj myslalam ze kupie sobie ja bez trenu.. ogolnie nei usmiecha mi sie tren bo wg mnie to lekki problem ... i myslalam ze przy okazji troszke zAoszczedze... a tu.. niespodzianka... bez trenu drozsza hihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie marzy żeby znaleźć taką co ma odpinany tren na rzep ew. na guziki ale takich jest bardzo mało a nie chce zeby sukienka przez tren dostała kilku kilogramow, bo to moze byc męczące na weselu no i najczesciej w trakcie tanca odpina sie i przeszkadza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) z checia pokazalabym wam moje miejsce wesela, tylko ze niestety sala jest w budowie :P Miejsce to pałac w Grobli...ale na stronie widac tylko zdjecia malej sali...ta na ktorej my bedziemy sie bawic, bedzie wychodzaca na park i bedzie cala oszklona..:) A co do sukienki to jakos nie mam chyba pomyslu....jest sporo ktore mi sie podobaja...ale patrze tez na to zeby dalo sie w niej swobodnie tanczyc...Myslalam o czyms dopasowanym tak do polowy ud...a pozniej rozszerzajacym sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym bardzo chciala koronkową ale niestety moj narzeczony stwierdzil ze takie suknie wygladaja jak z firanki ;( A Zia poradzila mi kiedys ze do tego dworku to TYLKO koronkowa bo bedzie pasowala do charakteru miejsca... sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym bardzo chciala koronkową ale niestety moj narzeczony stwierdzil ze takie suknie wygladaja jak z firanki ;( A Zia poradzila mi kiedys ze do tego dworku to TYLKO koronkowa bo bedzie pasowala do charakteru miejsca... sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...no z jednej strony dobrze sie kierowac tym czego sama ccesz i tym co Tobie sie podoba....tylko ze milo by bylo podobac sie tez swojemu przyszlemu mezowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cappucinka... ale top jest twoja sukienka i w ogole nie powinnas mu mowic jakas chcesz :D zobaczy dopiero po fakcie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×