Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

to w takim razie ja bym sie zastanowiła czy 350 nie wziasc, bo pozwoliłam sobie obliczyc ze bedzie ok 80 par to przy 3 dniowym weselu wyjdzie 240 butelek, a jak sie przeciągnie do dnia 4 to bedzie 300. No a trzeba miec zapas. Nie wiem jaki jest u Was zwyczaj ale u mnie rozdaje się też wódkę po weselu na tzw "kaca weselnego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mam bardzo duza rodzine...dlatego robimy takie duze wesele...polowa zaproszonych osob...czyli kolo 80 to sa sami moi wojkowie i ciotki...no i kilku kuzynow i znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz trzeba jednak zalozyc, ze wszyscy nie wytrwaja...i na 3 dzien to juz nie beda pili tylko beda siedziec i medytowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no fakt :P a nie myśleliście o kupnie piwa ? z tego co wiem jest o wiele bardziej rozchwytywane na tak długich weselach niz wódka. a na pewno 3ego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie dodatkowo piwo i wino...choc nie wiem czy sie sprawdzi przy takich pijackich rodzinach jakie mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze...bedzie myslec o tym...mamy jeszcze troche czasu...choc kuzyn chce juz nie dlugo kupowac wodke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jednodniowe mysle 200 butelek na 140 osob... co myslicie ?? licze o,5 na glowe... (ktos nie wypije a ktos wypije 2 :P )no i bramki i do pracy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, czy tylko dla mnie cala organizacja wesela i mysl ze w przyszlym roku wejdzie sie w role zony...jest troche przerazajaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pół litra na parę w cenie wesela i sie zastanawiam czy dokupować, oczywiscie na bramki i na oczepiny kupimy ale mysle o samym weselu bo bedziemy mieli ten wiejski stół z bimbrem bez ograniczeń wiec mam dylemat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przeraża tylko sama organizacja wesela, bo role żony to w pewnym sensie już pełnie bo mieszkamy obok siebie wiec praktycznie cały czas spędzamy razem. Chyba ze strach przyjdzie blizej wesela, ale to bardziej bede sie bała mieszaniem z teściami niz bycie żoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my przez pierwsze 2 lata zwiazku praktycznie spedzalismy ze soba 24 h na dobe...a od 2 lat luby mieszka w naszych rodzinnych stronach a ja zostalam we wroclawiu...no i niestety widujemy sie tylko na weekendy :( ...i jak tylko jest chociaz chwilka czasu...w sumie wakacji nawet razem nei spedzamy bo luby ma gospodarke i pracuje ciezko...ewentualnie we wrzesniu uda nam sie gdzies wyskoczyc...:( wybaczci ze troche zamarudzilam, ale to dlatego ze go teraz nie widzialam przez ta grype i troche mi sie teskni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki za gratulacje :) Mila7 stwierdziłam właśnie z narzeczonym że 300 butelek, biorąc pod uwagę liczbę gości i te kilka dni to może byc troszkę za mało :( Natomiast jeśli chodzi o uleczke90 to będzie w sam raz :) Pozdrowionka ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka86
Witam, Ja ślubuje 18 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka86
mamy sale, fotografa i zespół. Szukam kamerzysty ale nikogo ciekawego jeszcze nie znalazłam może któraś może kogoś polecić- śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
widzę że temat się rozwija. a macie już świadków ,,upatrzonych"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ale nie mam jeszcze "pewniaków" bo wolałabym jakąś kobietkę, a mam tylko brata i nie wiem czy z niego zrezygnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) nie bylo mnie tu 4 dni no ale widze zxe wiele nie stracilam .... hehehe no kiepsko kiepsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mnie tez nie bylo i tez nic nie stracilam :P ale bylismy z ukochanym u ksiedza (jednak w mojej parafii) i mamy przyjsc we wrzesniu...troche mnie to zdziwilo bo w parafii obok (tam gdzie zaklepalam termin) to juz nie ma prawie miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja na pewno nie zapomne :P co jakis czas zagladam, tylko ze nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba zabraklo nam tematow...jeszcze jest sporo czasu zeby wszystko zalatwic, a te najwazniejsze rzeczy przeciez mamy wszystkie z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dowiedziałam, że katolicki kalendarzyk kończy się w listopadzie i jest zakładany nowy więc na pewno w listopadzie wybierzemy się do księdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wymarzonym kościele mogę pojawic się dopiero we wreześniu ale już się boję ze mojego terminu nie będzie wolnego ;( a jeśli tak bedzie to się chyba załamie bo jak by się udało to bym miała niecały kilometr z kościoła na salę :) ale coś czuję że nie bedzie tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my pojdziemy jakos we wrzesniu wiec mam nadzieje ze bedzie ok :) i ze bedzie wolna godz 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakoś przypadła do gustu godzina 16.00, taka nie za wczesna, nie za późna. Natomiast mój M. bardziej upiera się za 15 twierdzi, że niby dlatego, że będziemy szybciej małżeństwem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×