Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

W takiej sytuacji to chyba poczekam jeszcze kilka miesiecy a potem wybiore sie na przymiarki. Moja suknia ideal zostala przez lubego odrzucona i to kategorycznie wiec poki co stracilam zapal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie, to nie tak ze ja mu mowilam jaką chce. po prostu obejrzal kolekcje san patrick na 2011 komentując kazdą z sukienek a ja sie przysluchiwalam. I na tą jedyną stwierdzil ze jest a fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zresztą Wy ocenicie - na stronie san patrick w kolekcji na 2011 moj ideal to suknia numer 34 carpatos. Mojej mamie sie podoba, mnie baaardzo :D ale moj powiedzial ze firanka i brzydka a moja siostra tez ze firanka i ze za powazna jak dla 22 latki :( . Idealem mojej siostry i mojego lubego jest suknia z numerkiem 25 - caribe ( dostepna juz w Polsce) Mojej mamie tez sie bardzo podoba, mnie nawet tez ale to trzeba by bylo przymiezyc, wydaje mi sie ciezka i mam wrazenie ze ten dol skroci moją i tak juz niewielkiego wzrostu sylwetke. A Wy macie jakies typy w tej kolekcji? Co sadzicie ( szczerze) o tych 2 sukniach? Ciekawa jestem Waszych opini :) Walcie smialo, w sumie to przeciez nawet ich jeszcze nie mierzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna jest :) wiesz co mysle ze inaczej na nia spojrzy jak zobaczy w niej ukochana kobiete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnjjjgcvbbcc
Ta z koronki ładniejsza jest to mała przeróbka suknia nalon z 2009 tylko trochę tren jest bardzo długi i wieśniacko to wygląda jak już jest podpięty ta druga to też mała modyfikacja kiecki z 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnjjjgcvbbcc
Ona na żywo nie wygląda jak firana przepiękne mieniące się kryształki wszystkie koronkowe mi sie podobaja ja będę miała la sposa sonar kupiłam w listopadzie na wyprzedaży w madonnie za 3000 zł http://zapodaj.net/50c6791a8885.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczynki, że rozmowa toczy się na temat sukienki ;D Ja już mam swoją wymarzoną, prawdopodobnie zostanie uszyta na Mnie samą ;D Bardzo jestem zwolenniczką elegancji, pod każdym jej pozorem, moje sukienka będzie skromna, a elegancka. Byłam przekonana, że będę miała na głowie toczek ale każdy mówi, że lepiej welon bo ubiera się go raz w życiu więc już sama nie wiem ;D Co do narzeczonego, jestem takiego zdania aby nie konsultować z Nim wyboru sukni i w żadnym wypadku nie pokazywać. Jak Was zobaczy w dniu ślubu to bez wątpienia 'przypadniecie mu do gustu' bez względu na sukienkę ;D Ja pokazałam Moją sukienkę a raczej wizje tej sukienki tylko mamię i na tym chcę pozostać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiaczek...wiesz ciezko sie nie podzielic tym z ukochanym kiedy mowi mu sie wszystko...i nie ma sie tajemnic...ale coz trzeba byc twardym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 rozumiem Cię ;D Ale trzeba jakoś wytrwać ;D Pamiętam kiedyś jak oglądałam suknie z czystej ciekawości, ponad rok temu, na każdy mój pomysł kręcił nosem ;D;D;D Dlatego tej jednej jedynej nie zobaczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tez masz wybrednego faceta :P....zastanawiam sie czy uda mi sie wytrwac i nie pokazac mu tego co mi sie spodoba albo tego co kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cappuccinka co do Twojej sukienki to mi sie osobiscie bardzo podoba ale jak bym miała tak ozdobna sukienke to wybrałabym gładki welon. Wydaje mi się że Twoj narzeczony powiedział ze wyglada jak firanka poniewaz i na sukni jest sliczna koronka i na welonie a faceci chyba wolą minimalizm ;) a jak byś wybrała ta drugą sukienkę to do niej własnie moim zdaniem pasuje dłuuuugi błyszczący welon i tez bedzie przepięknie :) a i tak jestem tego zdania co dziewczyny, ze we wszystkim bedziemy sie podobać naszym ukochanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek ja to sie zastanawiam czy mojego nie zabrać na wybór sukienki bo on jako jedyny naprawde mi doradza i doskonale wie w czym najlepiej wyglądam i sie czuje i sadze ze przy wyborze sukni tylko on wybrałby najpiekniejszą a napewno super dobraną do mnie sukiennkę :) ale za razem nie chce łamać zasady ze powinien mnie w niej zobaczyc w dniu ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie ma wyboru...bede musiala mu sie podobac i koniec kropka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja suknia bedzie prosta, ale bardzo elegancka i stylowa :) a mój kochany? no cóż, powiedział,że we wszystkim mi bedzie pieknie wiec po co Go pytac??? hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no w sumie racja :) ale u mnie to jest tak ze ja sie sobie najbardziej podobam w tym w co on mnie ubierze :) no ale chyba jednak go nie wezme na zakup kiecki tylko jego siostrę, maja identyczne gusta wiec tez nie bedzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia ;D No z moim to bywa różnie ale jeśli chodzi o kwestie ubraniowe to w 100% mogę zaufać mojej mamie ;D Na prawdę potrafi mi szczerze doradzić w czym wyglądam ok a z czego lepiej zrezygnować itp itd W każdym razie wiem, że na niej mogę polegać i się nie zawiodę. Podejrzewam, że jakbym poszła do salonu z M. Panie by się dziwnie patrzyły ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś bardzo wcześnie mówię wszystkim paniom. DOBRANOC...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez zycze milego dzionka...moj chyba nie bedzie mily bo sie do lekarza wybieram wrrrrr .... (;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, dzień dobry :) dzieeeewczyny mam problem ;( a mianowicie ze świadkową. Bardzo bym chciała zeby w dniu slubu świadkowała mi moja siostra cioteczna która jest dla mnie jedyną odpowiednią kandydatką na to stanowisko, ale jest jeden mały problem w dniu mojego ślubu bedzie miała tylko 17 lat i w świetle prawnym nie moze być swiadkiem. Jak myslicie czy papiery do urzedu moze podpisać kto inny a ona bedzie swiadkiem w kosciele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....kurcze nie wiem, moze ksiedza sie lepiej zapytac? Powinien wiedziec co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj narzeczony stwierdzil, ze moge isc nawet w worku na ziemniaki i tak bede mu sie podobac;) Ja na przymiarki ide z siostra bo ona jest bardzo krytyczna i na pewno szczerze mi powie jak bede wygladac beznadziejnie w czyms;) Najgorzej to wybrac sie z kims kto bedzie tylko mowil "och jak pieknie w tym wygladasz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia ja chcialam z kolei, zeby moja siostra byla swiadkiem, ale moj N chce wziac siostre, wiec ja biore brata na swiadka (chcemy zeby to bylo nasze rodzenstwo, a ze N nie ma brata no to tak wyszlo) ale ci nasi swiadkowie to beda tylko taka "formalnoscia" bo we wszystkim i tak bedzie mi pomagac siostra, bedzie taka moja druhna;) wiec moze tez wez kogos innego a kuzynke popros o pomoc przy rzeczach, ktorymi normalnie zajmuje sie swiadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia czy do świadkowania nie wystarczy tylko bierzmowanie ?? Czy musi być również pełnoletność !?! W każdym razie my będziemy mieli dwóch świadków - facetów :) Po pierwsze zawsze mi się tak marzyło a po drugie ja mam tylko barat, a narzeczony chce wziąć starszego brata :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek...no wlasnie chyba oprocz bierzmowania musza byc pelnoletni... bo nawet musza pokazac dowod ksiadzu...to trzeba sie upewnic, ale wydaje mi sie ze tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILA7 no faktycznie teraz pamiętam jak czytałam, że księdzu trzeba okazać dowody tożsamości świadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×