Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

To miało byc zapytanie ? "nie bój się nikt ci go nie "ukradnie", a nawet jeśli to co z tego?" Jakoś nie mogę się tego zapytania doszukac. A twierdzic, że boje się, że ktoś mi bukiet ukradnie to już normalnie głupota... aż mnie rozbawiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podaj linka do swojego bukietu"...to jest prośba, widzę że coś sfrustrowana jesteś, nie ma powodu...na prawdę, nie rozumiem o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i z tą kradzieżą to akurat był żart...więc dobrze że Cię rozbawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoją prośbę co do podania linka do bukietu odpisałam wyraźnie, że pokaże zdjęcie bo linka nie znam. To odpisałaś mi, że nie mam się bac że ktoś mi bukiet ukradnie. I nie rób teraz ze mnie zflustrowanej bo tak dokładnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze masz rację, po prostu odniosłam wrażenie że bardzo nie chcesz pokazać, podobnie jak to było choćby z sukienką. Wrzuć trochę na luz, bo za szybko chyba się denerwujesz takimi pierdołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałabym wręcz przeciwnie to Ciebie irytuję to co napisze i się czepiasz o głupstwa. Więc sory ale jeśli ktoś musi wyluzowac to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna nienormalna
Druga biżuteria 100 razy ładniejsza:)! Szkoda, że jak ja szukałam to jej jeszcze na allegro nie było:( Mam gorset z pereł i pasowałaby mi idealnie:). Ale zakupiłam już sobie więc po 'ptokach' !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie zamówilam sobie tą pierwsza i dodatkowo cos takiego http://allegro.pl/super-modne-kolczyki-srebrne-plecione-kule-i1736415833.html z zawieszką i łańcuszkiem żmijką zobacze co lepiej będzie mi pasowalo a znając zycie nie bede mogla sie zdecydować i jeszcze coś innego wymyśle :) no ja juz za 9 dni lecę do Polski i zacznie się bieganina :) A jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja nie mogę się doczekac ;] To już za 30 dni ;] hihih Dzisiaj byliśmy u fotografa ustallic szczegóły, do końca nie możemy zdecydowac się na miejsce sesji plenerowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka a nie wolisz wybrac coś z prawdziwego srebra lub złota ? Będzie Ci służyło na dłużej, nie tylko w dzień ślubu. Ja troszkę bałabym się, że pod wpływem np wysokiej temperatury taka biżuteria zrobi się brzydka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie juz nie raz mialam taką bizuterie i nie zrobila się brzydka tylko musi byc taka ktora nie zawiera niklu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim gorąco STOŁY SUSHI lub samo sushi na stole przy którym siedzą goście. Przygotowuje torty sushi piętrowe oraz przeróżne zestawy mniejsze i większe wachlarz cen od 20 zł zestaw do 1500 zł wersja lux. Moge zrobic pokaz i przygotowywac sushi przy gościach. Organizacja stołu na terenie Łodzi, Pabianic, Łasku i okolic w promieniu 40 km od Pabianic. 886 310 677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dawno mnie tu nie było, ale ślub za 3 tyg i pełne ręco roboty. Byłam na probnej i dobrze, że ja zrobiłam, bo miałam lekkie loki, troszkę podpięte i po 4 godzinach rozpadły mi się całkowicie, zero nic nie bylo. Jutro ide pokazać fryzierce zdjęcia co z fryzu mi zostało i zmieniamy na inne upięcie. Zamówiłam nowy welon, bo stary niechcący zaczepiłam, ponadto zmaowiłam kwiatek do upięcia. A teraz wiąże alkohol przewieszkami, i produkuje serwetki tzn: składam odpowiednio, bo sobre ubzdurałam pewną formę, którą chce mieć i trochę czasu mi to pochłania. Ciągle coś. A dziś oplaciłam organistę: 200zł sobie zarzyczył, och kasa płynie, portfel coraz lżejszy, a czasu coraz mniej. A i mam suknię w domu.....nadal jestemw niej zakochana, a teraz jak już dopasowana to po prostu rewelacja. Bukiety zamówione i u nas dla świadkowej zawsze kupuje młoda i potem zostawia się go na ołtarzu pod obrazem matki Boskiej. pozdrawiam i postaram sie częściej tu zaglądac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi te rajstopki powyżej bardzo się podobają Ja zakładam cieliste pończochy do pasa, bo białe niestety jakoś kojarza mi się z dziewczynkami idącymi do komunii, więc tutaj odstąpię od tradycji Moj dzisiejszy problem że schudałm 2 kg(tylko 2) i suknia zrobiła mi się luxniejsza w biuście, a dopiero w zeszły wtorek ją odebrałam, kurde do dziś akcja tycie oczywiście kontrolowane. Zamierzam jeść pączki i dużo moich ulubionych lodów;))) Kurdę dziewczyny u mnie już 17dni!!!!! A nadal dużo mam do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renix u mnie tez tylko 17 dni w sobote juz lecę do Polski i bedzie tyle załatwiania ze zleci napewno bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 16 - dzisiaj załatwiłam księdza - opłaciłam już ślub a do załatwienia również dużo rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety z pończoch musiałam zrezygnowac i w moim wypadku tylko rajstopy. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia ale gdy ubieram pończochy momentalnie mam obtarte nogi co uniemozliwia mi chodzenie! Wieczór Panieński był suuuper! Wspomnienia na zawsze ;] teraz szykuje się na polter który odbędzie się 27 sierpnia, jest co szykowac ponieważ zapowiedziało się około 90 osób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno mnie nie było, ale widze że dużo nie miałam do nadrobienia, u nas w sumie to już wszystko ustalone, popłacone...itd. no może oprocz butów mojego męża, których nie ma :P jeszcze w przyszłym tygodniu idziemy na lekcje tańca, żeby nie tańczy tego pierwszego "na misia" i nie kiwac sie na boki, ale oczywiscie nie tanczyc tez jakiegos ukladu...wczoraj odebrałam suknię, było trochę nerwów z tym związanych, ale jest...wisi...i napatrzec się nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ależ Tobie zazdroszczę, ja mam odbiór za 10 dni i nie mogę się po prostu doczekac !! W środę jedziemy z kamerzystą nakręcic wstęp do filmu ze ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O trochę mnie nie było, ale widzę, że wszyscy chyba wpadli w ciąg przygotowań. Ja dziś opłaciłam w końcu kościelnego i ustaliłam pewne rzeczy. Ten tydzien zapowiada się rownież pracowity, codziennie coś, aby w ostatnim tyg było jak najmniej przygotowań. Och dziewczyny 13 dni, ale stres mam tylko na myśl o pierwszym tańcu, bo mój to hmmm jak się sama nie obkręce to będziemy w kółko się kręcić;) Na szczęście przyjeżdza do mnie w środę przed ślubem, to pocwiczymy trochę;) pozdrawiam i lecę się opalać, bo u nas dzis piękne słońce i trzeba nabrac trochę koloru;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dawno do was nie zagladalam... Kto z WAS jeszcze jest przed tym wielkim dniem? J juz od 2 miesiecy jestem szczesliwa mezatka i z wielka radoscia odladam nasze fotki slubne... Zycze tym, ktore maja slub przed soba spokoju i najpiekniejszych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×