Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

u mnie nie ma zwyczaju witania wszystkich gości bo po prostu goście przychodzą od razu pod kościoł...do domu przyjeżdża tylko narzeczony z rodzicami i ewentualnie z dziadkami...dlatego też, nie widze sensu przebierania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zamawiania przez internet, to sporo rzeczy już tak zamówiłam...i jeszcze ani razu się nie nadziałam (i oby to nie nastąpiło ;)), staram się dokładnie czytać co kupuję i wtedy wiem czego mogę się spodziewać. W sumie z tych zamówionych duperelek to wychodzi mi że w rzeczywistości okazują się znacznie ładniejsze niż na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rodzice chrzestni ??? u was nie błogosławią młodych? u nas zawsze jakaś tam gromada gości z panem młodym przyjeżdża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice chrzestni też od razu do kościoła...błogosławieństwa udzielają tylko rodzice, no i czasami dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to inne zwyczaje są u mnie. U mnie błogosławieństwa udzielają rodzice i chrzestni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zamawiałam kilka rzeczy ze strony ZaproszeniaOK. Praktycznie w ciągu godziny przesyłali projekty do zatwierdzenia lub wprowadzenia zmian. U nich akurat zamawiałam winietki i zawieszki na alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
uwierz mi ze z tym przebieraniem z powodu gosci to strasznie duzo zamieszania by bylo... no i jednak zalozenie sukni troche trwa i musieliby czekac goscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz słyszę o przebieraniu się przed weselem. do Nas również do domu Pani Młodej przyjzdzają tyko Pan Młody, jego rodzice, rodzeństwo i ewentualnie dziadkowie... to i tak dużo.. wtedy widzą Panią Młodą tylko w sukni ślubnej. I również Polecam zakupy internetowe, można poszukac wiele ciekawych rzeczy iw przystepnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no się troszkę dłużej schodzi - wtedy młody musi przyjechać wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) trafiłam tu przypadkiem, ale jak najbardziej to dobre miejsce dla mnie :) ślub 1 października br. przygotowania powoli idą do przodu.. mam za to problem z pomysłem na prezent dla rodziców w ramach podziekowań.. co radzicie? jakie wy macie pomysły? z góry dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zrobię takie kosze i w nich będą różne rzeczy trochę słodkości jakieś dobre wino- może coś tam jeszcze dodam i do tego zdjęcia w rameczce ze ślubu a dla rodziców chrzestnych kupujecie jakieś upominki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma zwyczaju kupowania upominków chrzestnym...zresztą chyba sama nie czuję takiej potrzeby...inna sprawa, że u nas na 4 chrzestnych będzie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na 4 chrzestnych byl 1 :):) wiec cie mila7 przebilam :):) u mnie sie robi prezenty tylko rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście mnie przebiłaś... Uleczka powiedz mi czy mieliście proby przed ślubem w kościele? Nie spotkałam się z tym wcześnie, a moze za mało się interesowałam...w kazdym bądź razie, byłam dzisiaj u organisty i mówił, że wszystko dogadamy w czasie prób przed ślubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ale wydaje mi się że takie coś u nas jest bo moja koleżanka chyba w piątek przed ślubem takie coś miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nawet nie zastałam proboszcza i nie miałam okazji zapytać o co chodzi...może i dobrze, że coś takiego jest bo mimo że była na X slubach i wiem co i jak i kiedy...to przy takim stresie może być ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no na pewno . mi to przychodzi taka głupia myśl że zemdleje w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym to nie myślałam...ale znając moje szczęście albo przed kościołem wdepnę w g... albo narobi na mnie w ten dzień gołąb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narobi gołąb to jedynie na szczęście będzie ten pechowy incydent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas w piątek przed Ślubem jest druga spowiedź przed ślubna (ostatnia) i potem jest próba :) Z tego wychodzi, że takie próby praktykowane są już wszędzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez w piątek przed ślubem jest ta druga spowiedź - a kiedy pierwsza???chyba już wypadałoby iść?>?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia, jeśli macie już kartki od ksiedza to teraz jest najlepszy czas na pierwsza spowiedz...przeciez nie pojdziesz 2 razy w sierpniu ;) jeśli nie macie tych kartek, to dobrze by było po nie jak najszybciej pójść... ja mam tydzien po Tovie slub i jak bylismy pod koniec czerwca u ksiedza, ten dal te karteczki i powiedział zebysmy poszli do spowiedzi jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te karteczki to ja juz od marca mam - moze w to niedziele pójdę - mam zacząć przystępuję do pierwszej spowiedzi przedślubnej? i na koniec dać mu tą kartkę i najlepiej długopis do podpisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, musisz zaznaczyć że to spowiedź przedślubna i dać do podpisu tę kartkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostaliśmy te karteczki w lipcu i Ksiądz nie narzucał konkretnego terminu, dlatego jeszcze nie byliśmy. Myślę, że pójdziemy pod koniec lipca lub w sierpniu bo druga spowiedź-ostatnia będzie 2 wrzesnia ;D Ohh dziewczyny wczoraj byłam na przymiarce ;D Sukienka jest już gotowa, ahh jak się cieszę - teraz drobne przeróbki wg mojego 'widzimisie' i jestem umówiona 25 sierpnia na przymiarkę i odbiór sukienki :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już byliśmy, bo do spowiedzi powinno pójść się po daniu na zapowiedzi...zreszta nie chcieliśmy isc dwa miesiace pod rzad...tylko teraz i nastepna również 2 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×