Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwusskaaa

Prezent na Walentynki

Polecane posty

Gość kanapka89

Dla faceta coś męskiego... zegarek? smartwatch? Ja mam smartwatch od garetta i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka89

Dla faceta coś męskiego... zegarek? smartwatch? Ja mam smartwatch od garetta i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka89

Dla faceta coś męskiego... zegarek? smartwatch? Ja mam smartwatch od garetta i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja w tym roku postawiłam na kosmetyki. Mój chłopak bardzo lubi te od Masveri. Teraz widziałam w drogerii Rossmann zestaw, fajna opcja na praktyczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zegarków się nie prezentuje. Tak jak i butów. Najlepiej coś słodkiego. Lizak w kształcie serca byłby idealnym podarkiem na ten dzień. Najlepiej ogromny jak twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kota jej kup. Chociaż ja bym nie chciała, bo koty przechodzą pod drabiną... Na diecie jest... To kup jej ksiażkę. Kamasutra jest ciekawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale trudno jest Ci tutaj doradzić skoro nie napisałeś, jaki masz mniej więcej fundusz na ten sprzęt. Napisz mniej więcej w jakiej cenie mozesz kupić. Poza tym nie jestem pewna czy kupienie smartwatcha jest rzeczywiśćie dobrym pomysłem z uwagi na to, ze kobieta powinna przed kupieniem nałożyć go na rękę i dopasować pod siebie.Sprawdzić czy rzeczywiśćie dany model jej pasuje i czy będzie w nim chciała chodzic. Sama mam obecnie apple watch, ten podstawowy model se i jestem zadowolona. Dobre wykonanie, ma wszystkie podstawowe funkcje które mi są przydatne: słuchanie muzyki oraz zarządzanie nią (podczas biegania jest to wygodniejsze niż zmienianie na telefonie), rozmowy, powiadomienia o tym że przyszła do mnie wiadomośc. Mierzenie kroków i kcal itp.  Polecam wziąc pod uwagę kupienie jej ipada https://ispot.pl/ipad-ipad -  w ispot obecnie są wszystkie modele, moim zdaniem bezpieczniejsza opcja niż smartwatch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×