Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem że jeszcze wcześnie

co ubrać na komunię syna?

Polecane posty

hehe mój mąż na szczęście nie wymyśla :D Zakłada co ja mu każę :) W czerwcu byliśmy na 18-nastce to miał kupiony nowy garnitur i buty także on ma już ''ubiór''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to najlepiej by poszedł w garniturze jeszcze ze ślubu :D Jak tak mówicie że w spodniach by było ok ,to chyba raczej poszukam jakiś spodni +tunika albo coś tam ,a może spodobam się sobie w jakieś kiecce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już postanowiłam kupuję tą sukieneczkę :) dodatki też już wiem jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia jak kupisz tą sukienkę i dodatki ,zapodaj jakąś fotkę ;) ja jak coś kupię też wrzucę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkazewsi
dziewczyny! Mam ten sam problem, syn ma Komunie 30 maja a ja gruba jak bela, nie schudnę za nic bo jeśc lubie i muszę szukać czegoś w rozmiarze 42. Myślałam o czymś takim - lubie oryginalne stroje ale nie wiem czy za gorąco 30 maja mi w tym nie będzie. Pozmóżcie mi poszukac czegoś ekstra (ale w normalnej cenie). Musze mieć zakryte ramiona - bo mam buły. Znalazłam coś takiego: http://moda.allegro.pl/item903521330_001_mona_ekskluzywny_komplet_nowosc_kolory_40.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam dam linki może się zainspirujecie: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7433724,Stylomierz___oceniamy_stylizacje_gwiazd__Marieta_Zukowska_.html http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7228783,Stylomierz___oceniamy_stylizacje_gwiazd__Magda_Molek_.html http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7173845,Stylomierz___oceniamy_stylizacje_gwiazd__Natalia_Lesz_.html http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7124057,Stylomierz___oceniamy_stylizacje_gwiazd__Beata_Sadowska_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i jak tam ,macie nowe pomysły ?:) Ja siedziałam wczoraj do późna i przekopałam różne strony z sukniami ,powiem szczerze ,że dalej ciemnogród u mnie :D ale ...ale...ale...widziałam kilka sukienek w kolorze ecru i zwracałam uwagę na dodatki :) tu się kłaniam do Emilci :)najcześciej dodatki były w kolorze ecru ,ale myślę że to troszkę mdłe by było:) za strasznie ładnie wyglądały sukienki z dodatkiem czerni :) kurcze no elegancja francja :D kolczyki to coś jak te http://www.allegro.pl/item894283785_artbrus_onyks_w_srebrze_piekny_komplet.html były jeszcze w kształcie łezki :)i takie buty http://moda.allegro.pl/item903227548_czarno_szare_szpilki_dziobki_koronka_5855_2_38.html i taka też była torebka jakby kopertówka czarna z koronkowa :) Jeśli chodzi o osobę o niku Matka ze wsi to bardzo podoba mi się ten żakiecik z linku :) do obwisłych ramion proponuje coś z rękawem typu motylek ,niejednokrotni oglądałam programy tzw metamorfozy kobiet w większych rozmiarach i zawsze zalecano im rękawy motylki albo coś na styl kimona :)choć powiem ci kobieto ty moja ,że widziałam bardzo ładnie ubrane kobietki w sukienkach typu ołówkowe z szerokimi ramiączkami bo one zmniejszą optycznie ramiona i szerokim pasek albo wszytym albo zapiętym (najczęściej to było w najwęższym miejscu ,czasem sięgał ponad stan )chodzi o to aby podkreślić tą część :)sukienka z tego co pamiętam była krwisto czerwona ,no zajebista ,serio :D a bolerko miała jasne ,właśnie nie wiem czy nie taki kremowy kolor ażurowane :) okrywające tylko piersi nie zasłaniając tego pasa :) miało to odwrócić uwagę od" dużego "dołu :) i mus szpilki :) Czasem też widziałam żeby zgubić fałdki na brzuchu to miały spódnice albo suknie z plisą na ukos ,coś jak fałdki takie lejące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja sukienka ma takie plisy, marszczenia na brzuchu nie wiem jak to się fachowo nazywa :) co też ładnie ukryje fałdki, rekawki są kimonowe więc jeśli ktoś jest pulchny myślę że w tej mojej sukience też by dobrze wyglądał :) ja dodatki poszukam jeśli chodzi o torebkę i kolczyki w kolorze fuksji, fioletu ( anxipanxi mi tak doradziła i wydaje mi się że będzie super całość nie będzie mdła ) a buty w kolorze nude, beżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo dobrze ci poradziła :) widziałam jedną kreację (jakies zdjęcie z rozdania Oscarów ) i była kobietka w sukience tyle że bez ramiączek ,ale mniejsza tym :) miała torebkę w kolorze fuksji i to bardzo mocny odcień ,fantastycznie to wyglądało :) nie wiem tylko jakie buty bo miała nogi obcięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość celebrytek do tak jasnych sukienek zakłada jasne buty, czasem pojawiają się czarne ale mi się nie podobają czarne buty do jasnej sukienki. Ryjekkk Ty już masz jakiś pomysł na kreację dla siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoję w miejscu jak na razie :) muszę poradzić się matki :) pokażę jej tą białą sukienkę bo ona jeszcze w miarę mi się podoba :) Myślę ,że jakby było chłodno to mogłabym ubrać do niej prosty cienki sweterek zapinany na guziczki coś jak kardigan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta biała śliczna :) ja mam nadzieję że na naszej komunii będzie ciepło zresztą poczekam do maja i zobaczę jaka będzie pogoda i wtedy ewentualnie dokupię sobie jakiś żakiet. Którego macie komunie? my 29 maja więc duże szanse że nie zmarzne w sukience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ,ksiądz nic nie mówił ,na razie święcenie świecy było teraz łańcuszki i różańce będą , no i próby mają już od trzech tygodni :) Ostatnie lata kominie robił w czerwcu na początku ,mam nadzieję się sie gościu w końcu określi kiedy ta komunia :O Mój starszy syn miał kominie na początku czerwca a tydzień przed nim miała córa mojej siostry taki upał był ,że padaliśmy :) a jak mój młody miał to w swetrze musiał iść do kościoła bo nie dość że lało to zimno było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje ;) Ja też nie wiem jeszcze ,pochodzę po sklepach jak się wiosna zrobi,coś tam wybiorę na pewno ,ale jak już kupię to wtedy będziecie dobierać mi dodatki :) A komunie mam 6 czerwca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej u nas termin był wyznaczony już na koniec września i powiem ci że w połowie października chciałam już zarezerwować restaurację i w tej której chcieliśmy już miejsc nie było wszystko na 29 maja porezerwowane :( musieliśmy inną znaleźć. A prób u nas jeszcze nie mają, święcenia świecy, łańcuszków też nie było i nie wiem kiedy będzie i czy w ogóle te święcenia będą. U was dzieci do komunii idą w albach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma prędzej święcenia tak jak u ryjka ,jest w dniu komunii i wtedy wszystko święci , my już sale mieliśmy zaklepaną 1,5 roku na przód :) , dzieciaczki w albach :) a na zebrania chodzę już od września co miesiąc i trzyma nas rodziców 2 godziny :o a dzieci od maja będą chodzić na próby ,bo w szkole katechetka ich przygotowuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja restaurację rezerwowałam jak już znaliśmy termin. Jakieś dwa tygodnie po tym jak znałam termin to rezerwowałam to wy znaliście już 1,5 roku wcześniej? u nas zebrania nie było żadnego w związku z komunią katechetka tylko wpadnie dosłownie na 5 min na takim normalnym zebraniu powie co trzeba i zmyka :) kamelia a ty masz syna czy córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam syna a ty ?tak znaliśmy termin mniej więcej ,bo u nas 1 czerwca zazwyczaj trafiało ,i mówiliśmy że może być tydzień wcześniej lub później , u nas nikt sali nie wynajmuje na takie imprezy to spokojnie było.... Na te zebrania chodzimy do kościoła ,i księdzor nas tak magluje ,czuję się jak na lekcji Religi ,mówi że najpierw rodziców musi przygotować a później dziećmi się zajmie :o u was też tak jest ? czy tylko nasz ksiądz taki jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam syna :) zastanawiam się jeszcze nad jego ubiorem tzn no idzie do komunii w tej albie no ale później to ją zdejmie tzn w restauracji i nie wiem czy kupować mu garnitur czy nie. Moja kuzynka w zeszłym roku swojemu synowi nie kupowała garniturka był w koszuli i spodniach, moi rodzice twierdzą że garnitur musi być i już teraz sama nie wiem a wy jak robicie? U nas nie było żadnego zebrania w kościele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej garnitur
ja jestem za garniturem, niech się uczy że pewne okazje wymagają bardzo eleganckiego stroju a pierwsza komunia niewątpliwie taką okazją jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie kupowała bym całego garnituru ,tylko spodnie i koszula wiadomo takiemu dziecku nie wygodnie tak na gala (bynajmniej mój nielubi) a że u nas jest najpierw boże ciało a później przyjęcie ,to ksiądz sobie wymyślił żeby dzieci te co do przyjęcia byli na gala ,chłopcy garnitury dziewczynki sukienki ....a wy macie już alby ? ja muszę kupić ,niemogę mieć z drugiej ręki bo mają wszyscy mieć takie same zn. szycie ,materiał ,żeby nie wyróżniały się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja nie wiem jak z tym garniturem tak jak pomarańczka napisała fajnie jak jest dziecko tak ubrane bo to ważny dzień itp ale z drugiej strony jak będzie ciepło to i tak marynarki nie założy zresztą w restauracji na pewno będzie ciepło więc i tak będzie tylko w spodniach i koszuli ehh z dziewczynką łatwiej by było chyba :) my byliśmy już u krawcowej i wzięła miarę na albę podobno mają być gotowe w kwietniu ale u nas nikt nie narzucał że nie mogą być z drugiej ręki. Ja raczej bym i tak miała problem z kupnem używanej mój syn jest wysoki jak na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska31...
a co kobietki myslicie o tej szafirowej i do tego jakis ciemniejszy zakiecik bo ona ma plecy troszke za gole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój starszy miał albę na komunię :) na przyjęciu był nadal w albie ale tylko na początku bo wiadomo zdjęcia rodzinne ,krojenie tortu i takie tam bajery :) potem zdjął albę i miał normalne spodnie garniturowe ,białą koszulę i kamizelkę do spodni :) wiecie tak jakby garnitur ,ale bez marynarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta szafirowa ładna ta druga nie podoba mi się. Wypytam jeszcze znajomych jak z tym garniturem i pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że spódnica i żakiet będą najlepsze i najwygodniejsze ;) W tym roku mam komunię bratanka i upatrzyłam sobie właśnie taki zestawik tutaj https://naia.com.pl/spodnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×