Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

ok wpadajcie..... moje niebo jest wielkie.... ma piwnice z sauna ... pietro z z pokojami.. i poddasze z widokami na niebo!!! ale lezy jakies 1000 km od Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazłam dziś ten topik....
Grzeczne dziewczynki idą do nieba.... ... niegrzeczne mają niebo na ziemi:P Podaj adres Joanna a jutro impra u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Mamy nową osobę w naszym gronie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
I to u Joanny jej sie balować zachciewa. No patrzcie, ah te ziemskie kobiety :P Rumak krecimy tu jeszcze cos czy juz po imprezie? Miałam nadzieje ze wyskoczysz jeszcze z tych dzinsów :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje adres Niebo ul.Niebianska 0 Pani Joanna od Aniolow bedziecie???? czekam codziennie....od 6 do 22-bo potem sie upijaam niebianskim winem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Rumak Peszka poszła spać ale nadal masz tu 3osobowy harem. Malo ci? Czy tak ci zle bez peszka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Ja juz od dawna w bez bluzeczki pląsam... :P Rumak guzik twoich dzinsów odepnę zębami ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na temat szczęścia nie będę wypowiadał na chwilę obecną jestem szczęśliwy że jestem w miarę zdrowy i że zaraz wyskoczycie z bluzek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pieknie podziekuje...i pojde lulu.... jutro tez jest dzien,moze lepszy....szczesliwszy???? szczescie jest tam gdzie je widzimy..... pa jutro bede!!!!!!!!! trzymajcie cos na kaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×