Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

widzisz tak to już jest,pretensje mozesz miec jak najbardziej tylko do siebie,bo facet po prostu nie wytrzymał,tak to jest z dziewczynami ktore przezywaja jeszcze ta młodosc,są fochy.dziwne zachowania wręcz infantylne,i te jazdy ktore mu robiłaś ehjjj?? myslisz ze normalny facet to wytrzyma?,,zawsze na początku jest miło cudownie takie misiące miodowe.. cóz ty przyzwyczajona do niego,zaczełas być obojetna co do niego,był twoj,,,wiec pozwalalas sobie na dużo mysląć ze nie odejdzie,, zobacz ile z tobą wytrzymał wiesz czemu? bo mu zalezało chcial mimo wszystko to wytrzymac,myśląć ze wszytko sie polepszy,cóż nie wytrzymał,nie dziwie mu sie naprawde,, dostałas solidną nauczke ze nie mozna sie baiwć facetami..mu cholernie zalezało coż juz jest po fakcie wiec nie bede cie umoralniał..on zastosował metode gilotyny.zerwanie kontaktow gg,kom itp by niestety zapomniec o tobie,uwierz mi staraj sie zmieniać charkater masz wrecz choleryczny,troche nie dojrzale podeszłaś do związku,,,,,, to ze on sie nie odzywa robi to faktycznie dla twojego dobra zebyś zrozumiała dojrzała,,,, Jeśli coś kochasz, pozwól temu odejść. Jeśli wróci, zostanie z Tobą na zawsze. Jeśli nie, nigdy do Ciebie nie należało...'' Niech czas bedzie waszą wyrocznią ... jak zapomniec? coż zacznij zyc nie mysl o tym,wychodz ze znajomymi,,,nie uderzaj do niego moze sam kiedys napisze.... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia21
Dziekuje za odpowiedz i przepraszam ze sie tak zale... ale po prostu brakuje mi wsparcia w tym momencie a moja przyjaciolka wyjechala za granicę .. :( Zgadzam sie z Toba masz racje zle i niedojrzale postapilam... zrozumialam wszystkie bledy tyle tylko ze za pozno... Nigdy sobie tego nei wybacze jak moglam zepsuc cos takiego.. i wybacz ale nie wierze w takie stwierdzenia typu "jesli wroci bedzie twoje" bo nie wierze w przeznaczenie.. to czlowiek losem kieruje... to on podejmuje decyzje a co za tym idzie konsekwencje... nie ma czegos takiego jak przeznaczenie.. racja odcial sie bo nie chcial mnie ranic i naprawde mu zalezalo a ja to zniszczylam... jeszcze dzis do niego dzwonilam a on odrzucal.. ehhh czuje sie nic nie warta bo keidys mowil mi jak bardzo jestem wyjatkowa a dzis czuje sie nikim bo znszczylam fochami ksiezniczki cos pieknego.. on sam mi powiedzial ze nawet najbardziej wspanialy facet nie wytrzyma ciaglych jazd i ze trzeba byc masochista by to lubiec.. I mial racje... boli :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujeAniele
jestes aniolku??:) bo mam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze sobie w bibliotece i juz skonczylam moja prace dyplomowa, musze tylko wklepac i oddac jutro do 11 tej:P ach kamien z serca ze juz koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na podstawie twojego wczorajszego maila podjelam decyzje i ja wprowadzilam juz w zycie:) mam nadzieje ze wyjdzie mi ona na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przemyslam ja dawno, tylko nie mialam odwagi tego zrobic, ale stalo sie juz zrobione, chodzi o kogos kogo ci pisalam, a co u ciebie? jak praca? i tak wogole napisz cos moze wiecej o sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quicksand to moze jak cos to napisz emailem co to za decyzja:) a co u mnie okii duzo pracy pogoda do dupy,a i dzis kilka osob pocieszylem na gg:) nioo wczoraj przesadzilem do 2 siedziec a 5 wstać:)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci napisalam w mailu:) hehe to widze ze dobra duszyczka z ceibie, ja tez mam za dobre serducho i zycie caly czas mi daje kopniaki w tylek, a ja zadnych wnioskow z tego nie biore i tak:P ..no bo fajna rzecz jest pomagac innym, ja jutro mam caly dzien zabiegany uczelani a potem prosto do pracy, i jescze rano musze wstac zeby przejrzec prace z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widzisz a decyzja mądra,skup sie na sobie osiągnij sukces a na zwiazek i zycie w malzenstwie przyjdzie pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł mi przypomina pewnego ko
gos ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak....
Quicksand (wiedzma_01@interia.pl) ...kabel usb? ..mi tez go przypomina :Dtak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede sie zbierac niedlugo, lece do domku niesteyty nie maja tutaj nowego microsoft worda wiec bede w domu pisac, bo nie wiem jak zapisac to na pendrive jak wklepie cala prace, milego wieczorku zycze 🖐️ :) buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanica ty tutaj tylko na zla droge nie sprowadzaj i nie balamudz:p z reszta podobno pierwsza kobieta adama nie byla Ewa ale kobieta ktora nie chciala byc ulegla mezczyznie i pokazal rozki wiec ja zamienil na Ewe:) nie pamietam imienia ale wwikipedii pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×