Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

witaj diablico , błękit dróg moich i czerń oczu czujnych a grzbiet posłańców niebieskich i piekielnych nosił - ranek nie jest moim czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie spóźniłam na 11 a to juz nie ranek :) Ale pieknie napisałes wiec Ci wybaczam A wogóle to jak bedziecie tacy mili to ja sie nawróce i mnie szef wywali i bede sie błąkać ,sama jedna biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy ciezko:) ale trzeba sie cieszyć,bo kryzys jest a prace trzeba cenic:) juz nie dlugo weekend:) wiec sie wyszaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nawet wakacje nie są fajne :( to znaczy ja już nie mam wakacji bo duży chłopczyk jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatanica walczyła z inna diablica -taką sucz okropną i teraz m a wyrzuty sumienia że moze za ostro Ijeszcze gardło mnie boli i chyba chora będę a tu jeszcze 2 dni pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumaczku ja tez jestem duzą diablicą A wakacje mam 1 w roku przez 10 dni Czyli nie wakacje Niedawno zaczeły sie ferie w moim wojewodztwie i pewna mała dziewczynka zapytała mnie -to ty musisz pracowac ? nie masz ferii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypier....lic mówisz ....W tej instytucji to nie wypada ale jej sie należy A po tym wszystkim smiała zadzwonic do mamuni i powiedziec ze chyba pojdzie na L4 bo nagle chora sie zrobiła WRRRRRRRR !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no - my czasem gadamy o brzydkich rzeczach ( np o całowaniu ) dawaj zgodę od mamy że możesz z nami siedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×