Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Alkohol to nie grzech:) wszak juz dawno skonczylam 18 lat. A Aniol ma 24 jak pisal wiec tez mu wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam, że rumaczą ciekawość podsycę:P No Rumaczku dawno dawno niestety:) Powiem tylko, że wspominana studniówka już w 21 wieku miała miejsce :) Ale polej swoim pięknym towarzyszkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsyciłaś już wtedy jak byłaś facetem :P ale żebyś w pierze nie obrosła to tak wspaniałych kobiet jakie mam okazję bajerować (jak to ktoś określił :P ) dawno okazji nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rumak coraz ciekawszą osobowość ujawniasz, i mi miło niezmiernie, że w Twoim towarzystwie dano mi przebywać:) Joanno--- music bardzo nastrojowy, coraz milej sie robi:) A do łóżka już niedługo pora zawitać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja jednak smarkata. Ale przecież nie przyszliśmy tu zaglądać sobie w metryki :) Rozlej Rumaczku co tam jeszcze zostało :) Skoro już sen nas wszystkich wzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powiem ze mam 26 a wygladam na 36:P Pijta ludzie i nie biadolta. Mam nadzieję, że jutro pojawimy się tu znowu. I że Anioł też zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze godzinę temu miałem nadzieję że pójdziemy się razem poprzytulać ale widzę że mi podusia zostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumaku -ja tez dzis pije...w realu.... francuskie kwasy.... ale lubie... jutro mam wolne!!:) a to co sie ma czy sie niema????co to za znaczenie??? jak nie ma uczucia i milosci to wszystko jest do bani..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ani sauny ani uczucia :P lepiej CI ? :D kiedyś usłyszałem - lepiej płakać w leksusie niż śmiać się pieszo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Ludzie. Jesteście niezastąpieni i trudno się rozstać ale rano trzeba wstać :( Więc dawajcie pyski... Cmoooooook Jutro czekam na Was znów obiecuje skołować jakiś dobry trunek :P Słodkich snów Joanno i Rumaczku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×