Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Witam.Mam cztery corki z rocznikow- 1999 2002 2008 2009(listopad) Chetnie pogadalabym z mamami kilkorga dzieci o radzeniu sobie w obowiazkach z tak liczną grupką:)Jest tutaj ktoś taki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,jak fajnie ze jestes:)Czytalam wczoraj Twoj "plan dnia" ale nie moglam juz nic napisac bo nie mialam czasu :) Bedziesz sie jeszcze starala o synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciała, w sumie finanse nam na to pozwalają a w domu mam jeszcze jeden wolny pokoj ale cały czas się zastanawiam. A ty? Ten grafi to taki mniej wiecej dzisiaj np. nie ma spaceru bo chlapa.... i ceizko wozkiem przejechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pełna podziwu dla was Monday same dziewczyny? he he mąz ma babiniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja widać :D:D:D mąż już sie nawet przyzwyczaił:P Lady też ma same dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady a imiona córeczek? karmisz piersią czu butla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być wesoło a to jakos rodzinne że same kobiety czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie planuje wiecej dzieci(chociaż przyznam że ta ostatnia ciaża tez była nieplanowana;) ).Co do mieszkania to kupilismy w zeszlym roku 3 pokojowe,53 m kwadratowe,troche male ale tylko na takie bylo nas stac.Zreszta patrzac na dzisiejsze czasy to i tak sie ciesze ze mamy swoje bo wiekszosc znajomych zyje w wynajmowanym. Ja tez teraz nie wychodze na spacery bo ciezko przebic sie przez te zaspy sniegu wozkiem.No i wczoraj moją dwuletnią corke wysypala ospa.Teraz sie boje zeby najmlodszanie zachorowala. Moxzna wiedziec skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczje nie ma reguły, ja mam 2 braci a maż brata i siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inowrocław a ty skąd? uuu ospa uwazaj żeby reszty niewysypało bo ferie z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia,Michelle,Zuzia i Agatka:) Dwie starsze karmilam dwa lata piersia,trzecia tylko rok bo jak dowiedzialam sie ze jstem w ciazy-przestalam.Teraz tez karmie:) Jest u nas wesolo i gwarno a najbardziej jak przychodzi pora wieczornej kapieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe myszka my nie robimy na tej zasadzie "kochanie chodz szybko teraz mam te dni na synka"....:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglas smialo karmić bo nie ma przecwiskazań jeżeli chodzi o karmienie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie ma przeciwskazań ale ja jestem z tych szczuplych kobiet i raczej dla mojego organizmu byloby to znaczne obciazenie. Zmykam.Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monday
jeśli mogę spytać-rodziłaś w szpitalu w Inowrocławiu? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia73
hej też mam czwóreczkę :D to prawda że jest w takim domu gwarno i wesoło a wieczorami największy kocioł jak się mają iść myć to jest wojna kto ostatni ;) ale dzieci są też na tyle duże że mogę się po południu zdrzemnąć bo bardzo kocham spanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem ;) Sonia73 a wjakim wieku sa Twoje dzieci?Ja tez moge sobie pospac ale tylko wtedy kiedy spia maluchy tj dwuletnia i ta najmlodsza:) Monday a moge spytać który jesteś rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
73 a ty który? Ja z tym spaniem to też mam dżemkę razem z Zuzą czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszły na sanki, tzn. Ola, Kara i Emi, chciały wziąść Zuze ale wiem ze i tak by jej nie przypilnowały i jeszcze coś by się stało, była by chora eh takie tam.... Teraz relaks do 15-16 z dwójeczką, Zosia właśnie nakarmiona zasnęła a Zuza z herbatką tez odkleciała do klainy snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem rocznik 77 :) Moje starsze przyszly wlasnie ze szkoly i tez ida zaraz na sanki.Bedzie troche spokoju :P Zaraz ma przyjsc do mnie mama bo musze isc zaplacic rachunek za telefon.Przy okazji mamusia zrobi obiad :PJak to dobrze miec mame blisko pod reka:) Monday mam takie pytanie-jak reaguja ludzie,kiedy mowisz im ze masz piatke dzieci?Ja jak powiedzialam w szpitalu jak rodzilam Agatke,ze to moje czwarte dziecko to lekarka spojrzala na mnie i powiedziala-żartuje pani? Ja czesto mam takie wrazenie ze ludzie mysla iz jestem nienormalna.Ale to w sumie ich problem.Moje dzieci chodza czyste,sa najedzone,dobrze sie ucza wiec niech sobie ludzie mysla co chca.Najwazniejsze ze jestesmy szczesliwi i niczego nam nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często spotykam się z duzym zdziwieniem, czasami pare nie miłych słow... Jak leżałam w szpitalu z Zosią to babki w sali każda pierwsze dziecko patrzyły na mnie jak na zjawę... Mam to gdzies bo córki chodza czyste, najodzenie, usmiechnięte i nic im nie brakuje. A jakie są relacje między Twoimi córkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po porodzie lezalam z trzema dziewczynami i bylam dla nich jak wyrocznia-o wszystko mnie sie pytaly:P Co do relacji miedzy dziecmi to jest tak-starsze sie kloca,wyzywaja ale sa takie dni ze sie fajnie bawia.Mowie im ze maja sie kochac ,ze sa dla siebie bliskimi osobami a one mi na to ze sie nie lubia,jedna mowi do drugiej ze jej nienawidzi.Sama jestem jedynaczka wiec nie wiem jak to jest miedzy rodzenstwem ale od znajomych wiem,ze to normalne i przejdzie:) Zuzia z kolei bardzo kocha ta najmlodsza.Chodzi kolo niej,glaszcze,mowi-a gu :)Ostatnio spodobalo jej sie krzyczenie do ucha Agatki-buuu.Gdy tak krzyczy,ja jej mowie ze tak nie wolno a ona wtedy jeszcze glosniej krzyczy te buuu-tak z przekory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podasz imiona córek? U mnie też bywa jedna wielka kłotnia ale przewaznie o Zosie więc ja z przekory żadnej z nich małej nie daje dopóki nie nauczą się dzielić :P A Zuzka uwielbia mała podchodzi do niej całuje tylko czasami jak chce ją pogłaskac muszę uważać bo od głaskania do klepnięcia u niej mały krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lubią sie uierać tak samo, są bardzo podobne i robią za bliźniaczki tylko jedna trochę większa od drugiej :P Olunia nie może sie czasami odnaleść, starsze dziewczynki dla niej za duże a Zuza za mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze faktycznie, sorry nie zauwazyłam, jestem trochę niewyspana :P Ja będę chyba dopiero jutro :) Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×