Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia dzidziusia

czy moge notarialnie spisać aby w razie mojej śierci dzieckiem zajął sie....

Polecane posty

Gość mamusia dzidziusia

ktoś inny niż mój mąż,ponieważ uważam że jest on niezrównoważony psychicznie. Nie zajmie sie dobrze dzieckiem, Czy moge coś takiego spisać bez jego i nikogo wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to z tego powodu
najpierw odbierz mu prawa rodzicielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dzidziusia
ale przy mnie nic sie dziecku nie stanie ,narazie małżęństwo trwa..wiec nie chce mu odbierać praw rodzicielskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to z tego powodu
no to w razie tego co zakładasz drugi rodzic przejmuje opiekę, to chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
a co umierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiennica
ale z tego co wiem ,dzieci nie są bezwolnymi tobołkami , które mozna odbierać i przyznawać komus wedla swojego widzimisię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cera mieszakana
Nie możesz tego zrobić. Jakjedno z rodziców umiera to drugie ma wladze rodzicielską, to oczywiste przecież, że ojciec dostanie dziecko pod opiekę. Chyba, ze prawa rodzicielskie wcześniej utraci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golcia
a jak dożyjesz przepuśćmy 80-tki to co? ile masz lat skoro myślisz o śmierci no chyba że ów taką planujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golcia
założyłaś wątek a nawet nie raczysz odpisać jakaś kolejna prowokacja byle komuś dupe zawracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dzidziusia
niezbyt satysfakcjonujące odpowiedzi, nie planuje umieać ,ale kto ją planuje ???? ( wyłączając samobójców do któych nie należę) skąd i dklaczego w was tyle agresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dzidziusia
widzimisie ??? choroba psychiczna to nie jest moje widzimisie! ludzie myślcie zanim coś nabazgrzecie bezmyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia...
Tez jestem w podobnej sytuacji,ale o spisaniu mysle ponieważ jestem wdowa wiec moje dziecko nie ma juz 2 rodzica!a człowiek rzeciez nie zna dnia ani godziny ! nie wiem czy moge spisac sama czy raczej do notariusza sie udac moze ktos wie jak to załatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia...
Posiadam ubezpieczenie na życie i jak dzwoniłam powiedzieli ze w razie mojej smierci przwny opiekun dziecka otrzymuje pieniadze tzn... ktos z rodziny ,ja bym chciała zeby wrazieczego te pieniadze otrzymała moje dziecko bedac pełnoletnie!!!! Czy wystaczy jesli sporzadze Testament!!! i w nim wszystko napisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dzidziusia
albo gdzie sie tego wszykiego można dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia...
Mysle ze chyba notariusz bedzie znał na to odp!!! wiec mosze sie wybrac,a ty autorko jesli twoj maz jest psychicznie chory załuz sprawe w sadzie przedstaw orzeczenie lekarski i jego chorobie,moze jakis swiadkow ze zle traktuje twoje dziecko!!! chyba nic innego w tej sprawie nie da sie zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golcia
radze ci udac sie do radcy prawnego i od niego uzyskasz naj bardziej wiarygodna w tej sytuacji odpowiedz nie neguje cie ale nie napisalas dlaczego umierasz a choroba psichiczna nie prowadzi od zaraz do smierci skoro jestes chora psychicznie to nasowa sie pytanie dlaczego to ty masz prawo zajmowac sie dzieckiem a nie ojciec cos mi tu nie pasuje w tym calym watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golcia
pisza guwniary bo im sie nudz zamias zajac sie nauka ,a czlowiek sie przejmuje i odpisuje na durne pytania chcac pomuc ,potem zakladaja nastepny watek pod innym pseudo i ciesza sie ze ktos odpisuje,oby ci sie taka sytuacja nie przydarzyla w przyszlosci bo potem nie bedziesz szukac pomocy na kf tylko jako dorosla osoba skierujesz swoje kroki prosto do radcy lub rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dchbwbcwebckd
dziecko nie jest TWOJA OSOBISTA WLASNOSCIA I NIE MOZESZ NIM ROZPORZADZAC SAMA!!! takie samo prawo ma ojciec dziecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie musiałabyś najpierw odebrać mu prawa, choćby w zw domniemanym niezrównoważeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×