Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asia101

Czy wam też...

Polecane posty

Gość ej powiedz
nie, ale i tak mi sie nie podoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Bardzo podoba mi się imię Oskar. Nigdy nie słyszałam żeby jakiś pies się tak nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dużo osób na forum z tego co czytałam mówią że Oskar to imię dla psa:( A ja chciałam tak nazwać synka i sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczka samuela na ł
Nooo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ładnie O
oskar :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
YYYY MAM KOLEGE OSKARA HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aj
ja chce miec synka Oskara albo Alexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
ale imie ma podobać się tobie-w miare normalności jegobrzmienia. Ważne jest przede wszystkim z jakichpobudek jewybrałaś iile ono znacz dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek20
znam sporo osób, których zwierzęta domowe(nie tylko psy ale np.chomik) nazywają się Oskar... ale tak ogólnie rzecz biorąc to wielu ludzi nazywa swoich pupilków ludzkimi imionami :) i imię ma się Tobie podobać :) nie ważne co inni myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam psa Oskara, Kube, Age i standartowo konia Baske. Ludzie juz sa tacy porabani, ze nie potrafia wymyslic zwierzecego imienia i traktuja zwierzaki, jak wlasne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereta
tak samo jak ty jestes porabana bo sobie nie umiesz jakiegos ludzkiego nicku wymyslec tylko zwierzecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide gotować rosół
ma dwa koty: Leona i Hanke - to persy . On jest stateczny ,spokojny i leniwy, a ona zaś pskotka. Nie nazwalam je tak ,bo traktuje je jak dzieci , ale dlatego ,że takie imioną przyszły mi do głowy i kojarzą mi się z tymi cechami. Autorko topiku! Twoja sprawa jak nazwiesz dziecko. Mnie się to imię akurat nie podoba, ale przecież to nie ma znaczenia. Ono ma Ci się dobrze kojarzyć i pasować do Twojego szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide gotować rosół
psotka mialo być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka miała setera Oskara
no cóż, to psie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z psem hm.. nie słyszałam by ktoś wołał tak na psa osobiście nie podoba mi się to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ci sie to imie podoba to daj je dziecku i nie sluchaj opini innych bo po co? to imie ma sie podobac Tobie a nie wszystkim w kolo,ma pasowac do dziecka a nie do otoczenia.A o psie wabiacym sie Oskar tez nigdy nie slyszalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooooo
Oskar to bardzo ladne imie. Moj syn takie ma :D A co cie obchodzi, ze ktos nazwal tak psa? Sa psy o imionach Kuba, Sara, Aga, moj kumpel ma Franka (kretynski i rozpuszczony spaniel) Tobie ma sie imie podobac. Na innych nie zwracaj uwagi bo w ogole nie dasz zadnego imienia dziecku :D zawsze cos komus nie przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×