Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allegra8

Wyksztalcenie zawodowe .Jaka praca ?

Polecane posty

Mam 34 lata ,dwoje dzieci i wyksztalcenie zawodowe o profilu krawiec. Moja praca zaraz po szkole trwala bardzo krotko bo zaledwie pare miesiecy .Znajoma zaproponowala mi wyjazd za granice a ja z niego skorzystalam .Tak minelo 10 lat moich wojazy , od dwoch lat jestem w domu z dziecmi .Gdybym miala mozliwosc wyjazdu to dalej wyjechalabym ale nie mam z kim zostawic dzieci i bede probowac szukac pracy tutaj na miejscu .Dodam ze za granica sprzatalam . Zastanawiam sie jaka jest szansa na znalezienie pracy i gdzie ? Nie wiem czy w moim zawodzie bede miala szanse bo praktycznie doswiadczenia mi brak i zanego stazu nie mam .Nie wiem czy po zawodowce przyjmuja do supermarketow (u mnie pracuje pewna kolezanka ale jest po studiach ) czy do skleppu odziezowego bylaby jakas szansa , czy z gory jestem spisana na straty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawiec trudna
bardzo mało płatn praca rynek zalany jest tanią odzieżą z z Chin pozatym ogromne upusty w centrach handlowych na koniec każdego sezonu teraz zimowego własny interes oj trudno po pierwsze super podkreslam super lokalizacja a dobra lokalizacja zakładu musi kosztowac o renomie reklamie nie wspomnę Może jednak przebranżowij się moze np otwórz własny punkt lotto tzn agenture warunko współpracy w oddzile lotto w twoim miescie np we Wrocławiu ul Armii Krajowej dokładny adres na necie pomyśl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca zawodu
Może na początek idź na staż organizowany przez urząd Pracy....stypendium wynosi 740zł plus zwrot kosztów dojazdu. w ten sposób zdobędziesz doświadczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marabeliaaaa
Przyjmuja tylko trzeba trafic albo po znajomosci Mam znajoma ktora przyjeli po zawodowce do crs na tasmy czy cus chyba to pod opla nalezy Ja tez jestem po zawodowce ino sprzedawca wiec w sklepie spokojnie moge pracowac ale niechce :D W maju srednie i luz Zrob zaoczna liceum 2 letnie i bedziesz sie lepiej czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×